Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווייה שלילית בקנייה און ליין בהום סנטר

amir74
שימו לב! השרשור הזה בן 2030 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ספריאל, זו לא הייתה הונאה - באתר שלהם מופיעים הפרטים שלי, לצד קולט אדים, מזגן ועוד כמה דברים שלא רכשתי... יחד עם אלו שכן. הזוי.

תודה על ההסבר לגבי המושב, בהחלט אבדוק את הסוגייה.

זאפ הוא לא יותר מאתר לבירור ראשוני. היתרון הגדול שלו הוא שהוא מאגד מקומות שנותנים מידע טכני על המוצרים השונים.

יש הרבה מאד חנויות שבכלל לא נמצאות בזאפ, ושם המחירים לרוב אפילו יותר טובים.

כשאני מחפש מוצר, אני נכנס לתוצאה של זאפ (לרוב אחת מהראשונות בגוגל) ולעוד כמה הבאות בתור (הרלוונטיות, יש גם כאלו שלא). מזאפ אני לומד סדר גודל של מחירים, נכנס לראות מפרט ו\או דגם מדוייק למוצר (היכן שישים), ומשתמש בידע הזה להמשך החיפוש.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עכשיו כשאני נזכר קנינו אוזניות on ear של jbl והגיעו in ear... אבל הוחלפו בלי בעיה.

זה כנראה נע בין רשלנות בשוטף לזדון כשעושים אולי טעות.

ומספיק שיגידו שיש בעיה לספק, היתה טעות, שקר אחר ולא ישלחו משהו אחר...

זה לא רשלנות וזה לא בזדון, זה חוסר הבנה.

בזוס לא התחיל למכור ספרים כי ספרים עניינו אותו, אלא כי הוא חיפש מוצר שקל לשלוח ושקונים ממנו הרבה. הוא מהתחלה הבין ששם המשחק זה מיומנות לוגיסטית.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל, זו לא הייתה הונאה - באתר שלהם מופיעים הפרטים שלי, לצד קולט אדים, מזגן ועוד כמה דברים שלא רכשתי... יחד עם אלו שכן. הזוי.

ברווף, מדובר בהונאה שהגיעה גם לתוכניות הצרכנות בטלויזיה. ככל הנראה יש כמה גרסאות. החבר'ה האלה משליכים חכה בתקווה שיעלו איזה דג, מישהו שלא יודע מתי אמורה להסתיים האחריות על המקרר או מכונת הכביסה. ויש גם גרסה שבמקום לנקוב בשמו של מוצר אומרים "מכשיר חשמלי", ואם אתה מקיש את ה"1" המבוקש הנציג כבר מיומן בהוצאת המידע. בשום מקרה הם לא מציינים את המותג, שכן בכל בית יש מקרר או מכונת כביסה, אבל יותר קשה לנחש מאיזה תוצרת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין למה בכלל לקנות און ליין ברשת כמו הום סנטר וכו'....

תניע את האוטו סע 10 דק לסניף שקרוב לבית, תבדוק את הציוד וקח יחידה אחת הביתה....

עוד לא נתקלתי ברשת (כולל בתי מלון ) שאי אפשר לקבל ממנה את המחיר המיוחד שפורסם באתר גם בקנייה בחנות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נתקלתי בה פעם אחת - לפני איזה 8 שנים ב"לאסט פרייס" לפחות המוכרן בחנות היה מספיק הוגן כדי לשלוח אותי הביתה ולבצע הזמנה ברשת.

כל הרעיון מאחורי קניות ברשת הור לחסוך את הנסיעהל חנות, ובניגוד לכך - הנסיעה לחנות מביאה את "חוויית הקניה" שיש מי שנהנה ממנה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנסיעה לחנות חוסכת לך את המפגש עם הארגון השירותי ביותר בעולם הידוע בשם "דואר ישראל". רק בגלל החיסכון הזה אני מעדיף לפעמים לשלם כמה שקלים יותר, לנסוע קצת ולקבל מה שאני צריך עכשיו ולא בעוד חודשיים באיזה חור שלא תכננתי עליו בשעה שהכי פחות נוחה לי, אחרי שעמדתי חצי שעה בתור, פעם שניה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

בדיוק.

אני פשוט לא מזמין ממי ששולח רק רשום למשל. אני יודע שצפוי לי מפח נפש.

או קונה פיזית, או משקיע בשליח או מדלג הלאה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשום מקרה הם לא מציינים את המותג .

דווקא אמרו לי את המותג מיוזמתם. ואכן המוצר הופיע תחת הכרטיס לקוח שלי. וקולט אדים זה לא משהו שיש בכל בית, כך שדווקא עם זה להתחיל "לדוג"? :lol:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את שלי' date=' עשיתי.[/quote']

אני בשנתיים האחרונות וגם במשפחה שלי, ברירת המחדל למכשירי חשמל חדשים הפכה לאסט פרייס. גם המחירים שרשומים באתר ניתן לקבל מחירים טובים יותר בשיחת טלפון לשירות.

ממש הופתעתי לקרוא לגבי וואלה שופס. בעבר קניתי מהם לא מעט ותמיד היו בסדר.

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...