Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווייה שלילית בקנייה און ליין בהום סנטר

amir74
שימו לב! השרשור הזה בן 2039 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זאפ זה אתר נורא ותלוש מהמציאות.

הרבה חנויות מנצלים אותו. נתקלתי בזה המון ולאחורנה גם בקניית מחשבים ניידים.

מוצא לך מחשב במחיר זול מהמתחרים עם אותם תנאי האחריות ב200-300 ש"ח.

אני מזמין את המחשבים אבל לא נותן פרטי תשלום, מחכה שיחזרו אלי טלפונית.

כשהנציג של מהחנות חוזר אלי טלפונית לפתע מתבררים מליון דברים כאלה ואחרים.

"תשמע, יש בעיה של הספקת המוצר בארץ! אתה יכול להזמין אותו אבל הוא יגיע רק בעוד 21 ימי עסקים".

"אעשה לך מבצע ואמכור לך מוצר אחר באותו המחיר של המוצר הזה".

ואז מתחיל מסע שכנועים שהמחשב שהוא מציע לי עולה יותר, הוא נותן לי הנחה עליו, והוא טוב יותר מהמחשב שרציתי להזמין בכל מובן וכו' וכו'.

התעקשתי שאני רוצה לקנות את המחשב הראשוני ושאני מוכן להמתין. המוכר אמר שהוא יחזור אלי והינה כבר חודש שהוא לא חוזר אלי.

מבדיקה כללית באינטרנט, המחשב שהוא רצה למכור לי באותו המחיר עולה בפועל כ700-800 שקל פחות מהמחיר שהוצא לי בכל מקום אחר בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מעניין מי זה, הילדים שלי שוקעים בשגעון הלגו המבורך.

אז אם כבר, חווית לגו ואונליין בישראל:

חיפשתי באמזון ערכות לגו טכניק, אך כל פעם שהתקדמתי לצ'קאאוט, נכתב שאין משלוח לישראל.

חיפשתי בישראל, חנות בשם the brick, מחירים דומים לחו"ל ושירות יותר ממעולה. באותו יום זה נארז ויצא למשלוח, יום אחרי היה אצלי בעסק.

קפצתי לאתר שכתבת. זה אושש שהמחיר שטויערס מחרו אכן היה טוב והיה שווה לחכות. קניתי ערכת לגו קלאסיק של 1000 חלקים במחיר שבו באתר הזה נמכרת חבילה של פחות מ-500 חלקים. אומנם באתר זה בקופסת פלסטיק ולא קרטון, אבל עדיין... כפול חלקים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל חובבי הלגו ממליץ לכם מאוד לראות בנטפליקס את הפרק על חברת לגו בסידרה The Toys That Made Us. ממש מעניין כל הקטע של מאחורי הקלעים של החברה, החלטות עסקיות טובות וגרועות וההיסטוריה שלהם איך הם הגיעו למה שהם היום. הכי אהבתי את הארכיון הפנימי של החברה לכל המוצרים שלהם.

מי שנהנה מהפרק מומלץ מאוד להמשיך ולראות את הפרק על הרובוטריקים - Transformers. זה כבר באמת פרק מרתק ומעניין

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

לא טענתי שהוא שובר שוק ולא השוויתי את כל המוצרים אלא כמה דגמים ספציפיים.

לרשתות יש יכולת לפרק כל יבואן קטן במחירים, הם גם יפסידו (לא באמת) כדי שתגיע (ותקנה עוד).

נסה להשוות את המוצר הזהה, אולי זה דגם שיוצא מהמחזור ולכן מחיר טוב.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין אבל אני אוהב להבין. תסביר לי בבקשה למה אתה מתכוון.

האופי הזה שלנו.

להבליג, להגיד "לא מבזבז עליהם יותר אנרגיה", שיחנקו, שילכו, ש... ש... ש...

כאן בדיוק שורש הבעיה ובגלל זה הכוח של הלקוחות כאן בארץ שואף לכלום.

"אני אצביע ברגליים", "לא ארכוש מהם יותר" ועוד חוכמות פאטתיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקניה האחרונה שלי היתה קצת מוזרה - מושב אסלה. נשבר אחד ממושבי האסלה בבית, והתברר לי שאני זקוק למושב עם מרווח לא שגרתי בין הברגים.

מצטער שאני שואל כאן, מכל המקומות. מהו מרווח שגרתי? ומהו מרווח לא שגרתי?

החלפתי כבר כמה מושבים בחיי, ואני חשבתי שאני עושה משהו לא בסדר- כולם, ללא יוצא מהכלל, הרגישו שהמרווח לא נכון- הברגים צריכים להיכנס לפורצלן בזווית ובלחץ. זה לא אמור להיות ככה, נראה לי.

איך מוצאים את המושב הנכון???

1. "אריה מוצרי חשמל" בכיכר פריס בחיפה.

אכן חנות טובה ומומלצת.

האופי הזה שלנו.

אתה רוצה שעבור 4 שקלים וחוויה שגרתית הבחור יהפוך שולחן?

פות"ש, מצטער לשמוע שהתבעסת. קח בחשבון, שבכל מקרה ומצב, זה עדיין מחיר פנטסטי למוצר מעולה. את שלי קניתי בשז"ר בכ-30 ש"ח יותר (וראיתי את המחיר בהומו סנטר אחרי כשבוע, כמו תמיד אחרי שאני קונה משהו אני רואה אותו ביותר זול תוך כחודש :lol:).

היו לי גם כן הרבה חוויות טובות ורעות בקניות און-ליין.

כרגע, כלל האצבע שלי אומר, שכמה שהרשת יותר גדולה, לא להזמין מהאון ליין שלה אלא לגשת פיזית עם הקופון.

לראייה, אני מגיש את "טוסטר משולשים, טוסטר מעויינים, טוסטר מצולע משוכלל".

מסתבר שהאחריות של הקולט אדים שלי פגה, והציעו לי לחדש אותה. כנראה שכחתי את הספח של האחריות בלמבורגיני השנייה, זו שחונה ליד הטירה שלי כדי שהדרקון ישמור עליה. מיותר לציין שהדרקון שלי לא בתוקף ולא קניתי קולט אדים מימיי. אבל הפרטים שלי מופיעים על מספר מוצרים שמעולם לא קניתי באתר שלהם משום מה, לאחר שמשהו נרכש מהם און ליין לפני אי אילו שנים.

לעומת זאת, קניתי משהו גדול (המשור שולחן שלי) מאתר כלשהו. הגיע תוך כמה ימים, הדגם המובטח, הכל כשורה מהבחינה הזו (המוצר עצמו לא להיט בלשון המעטה, אבל חווית הקנייה חיובית בהחלט).

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האופי הזה שלנו.

אפשר לקרוא לזה סדרי עדיפויות, פרופורציות ועוד כל מיני שמות סבירים, אבל עזוב, לכבודו יש הצעה קונקרטית בעניין? או שסתם מדובר בשחרור קיטור?

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האופי הזה שלנו.

בגילי המתקדם כנראה שסוף סוף למדתי לשחרר. בעבר הייתי טורח להתעצבן מזה וניסיונות תיקון העולם הובילו אותי למסקנה שהמטרה גדולה ממני.

את מעט העצבים שהיו לי על החוויה פרקתי פה וזה מספיק בשבילי.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאפ זה אתר נורא ותלוש מהמציאות.

זאפ הוא אתר חובבני לחלוטין.

כל מוצר שאי פעם רציתי לקנות, מיד כשאתה מתחיל לרדת לעומק הדברים ורוצה לסנן לפי אופציה כזו או אחרת אין אפשרות.

אולי זה טוב לישראל ישראלי שרוצה שלא יבלבלו לו את המוח עם נתונים טכניים. בשבילי זה גרוע כי אני אוהב/ חייב להבין מה אני קונה ולמה מה שאני קונה (בהתאם למגבלת התקציב) הוא הכי טוב שיכולתי להשיג.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זאפ הוא אתר חובבני, אבל זה סינון ומידע ראשוני. ממנו ניתן להכנס לאתרים של חנויות, לראות את המחירים, תנאים. אחר כך כדאי גם להתקשר ישירות לחנות בקשר למלאי, ולא להזמין באתר בלי לבדוק.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקבות שרשור ההתייעצות מצאתי "מבצע" (הסבר למרכאות בהמשך הפוסט) באתר הום סנטר. קניתי את המברגה, שילמתי בפייפל 445 ש"ח וקיבלתי מספר הזמנה.

בסיום ההזמנה היה רשום שזמן האספקה באיסוף עצמי הוא 3 עד 14 ימי עסקים.

חיכיתי בסבלנות ואכן הבוקר התקשרו להודיע לי שאני יכול להגיע לאסוף את המוצר.

ההוראות שניתנו לי הן להגיע לקופה הראשית עם תעודת זהות ולשם תגיע גם המברגה.

הגעתי לקופה הראשית, חיכיתי בתור (שני אנשים), הקופאית לקחה את מספר ההזמנה, צילמה את תעודת הזהות, החתימה אותי שקיבלתי את המוצר עוד לפני שקיבלתי אותו ואז שלחה אותי לסוף החנות כדי לאסוף את המוצר מהמחסן.

נו טוב, אני כבר פה ולא בא לי לריב עם אף אחד אז יאללה אני אלך לסוף החנות לאסוף את המוצר, רק תנו לי לצאת מפה עם המברגה.

מגיע למחסן פונה לבחור והוא הולך לחפש את המוצר, לאחר ב-10 דקות המתנה בפתח המחסן ואחרי שביררו איתי שוב ושוב מתי ביצעתי את ההזמנה והאם התקשרו אליי לומר לי להגיע לאסוף את המוצר יצאו מהמחלקה שלושה אנשים ואמרו לי לגשת למחלקה ולאסוף משם את המוצר. כלומר ללכת כמו כל לקוח שעכשיו נכנס לחנות ולאסוף מוצר מהמדף.

אז שוב, נו טוב, אני כבר פה ולא בא לי לריב עם אף אחד אז יאללה אני אלך למחלקה לאסוף את המוצר, רק תנו לי לצאת מפה עם המברגה.

מגיע למחלקה והבחור האחראי לא נמצא, ניגש למחלקה ליד והבחור עוזר לי ומוסר לי את המברגה. המחיר במדף 449 ש"ח כלומר 4 שקלים יותר ממחיר המבצע באתר

:shock:.

יצאתי מהום סנטר והיו לי רק שלוש אותיות בראש.

WTF

תחזיר את המברגה,

תמצא חבר שמשרת בצבא קבע, תסתייע איתו עם הכרטיס הצהוב - תקבל 30% הנחה מהמחיר הנקוב על האריזה.

במקרה שלך 315 ש"ח

יאאלה, איך בא לי ג'חנון עכשיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודת צרכנות נוספת.

אנו נהיה צרכנים נבונים ולא ניתן שיובילו אותנו.כאשר מגיעים לרכוש מוצר צריך לדעת

מוצר ספיציפי שאנו מעוניינים ונעולים עליו ולא לתת למנהלי מכירות להוביל אותנו למותגים

שלהם שיש להם יותר רווח עליהם.

לדוגמא - מכונת כביסה גרמנית שעולה כפול ממכונה סינית.

לחנות יותר רווח ואינטרס למכור את הסינית.

או מזרן- פעם תעקשתי רק על עמינח למרות שניסה לתמרן אותי לכל מיני מותגים שונים ומשונים,

סגרתי על מחיר לעמינח,אבל לפני ששילמתי בדקתי עוד מקומות ומצאתי את אותו מיזרן בדיוק ב

1000 ש''ח פחות כולל הובלה עד הבית.

אז גם סובלנות ולא להחפז בקניה זה לקחים שלמדתי.

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער שאני שואל כאן, מכל המקומות. מהו מרווח שגרתי? ומהו מרווח לא שגרתי?

החלפתי כבר כמה מושבים בחיי, ואני חשבתי שאני עושה משהו לא בסדר- כולם, ללא יוצא מהכלל, הרגישו שהמרווח לא נכון- הברגים צריכים להיכנס לפורצלן בזווית ובלחץ. זה לא אמור להיות ככה, נראה לי.

איך מוצאים את המושב הנכון???

אכן חנות טובה ומומלצת.

כל פעם לומדים משהו חדש. כאשר נסדק המושב קניתי בהום סנטר מושב סטנדרטי. כאשר רציתי להרכיב אותו התברר כי המרחק בין הברגים קצר מהמרחק בין החורים באסלה. מה שהתברר לי הוא שאין למרחק בין החורים תקן, והמרווח ביניהם יכול לנוע - לפחות באסלות ובמושבים שבדקתי - בין8-16.5 ס"מ, ואני הייתי צריך מושב עם מרווח של 16.5 ס"מ (לאסלה תלויה של חרסה) . הבירור נעשה באתר של חרסה כאשר פשוט חיפשתי תמונות של האסלות ומצאתי את התמונה המתאימה - משם לינק לשרטוט, ובשלב האחרון וידוי עם סרגל על האסלה. למזלי באתר של חרסה צויינו דגמי המושבים המתאימים, ואז הרצתי גיגול נוסף עד שמצאתי מקון שמוכר את הדגם המתאים. הבעיה שלי היא חשש מה יקרה אם יהיה ארוע דומה בעוד כמה שנים, אם יהיה קושי למצוא את מושב האסלה במידות הנכונות.

האסלה נקראת לוטם, המושב נקראת תבור, והחשוב ביותר, החנות הראויה למחמאות - קאופמן.

אתה רוצה שעבור 4 שקלים וחוויה שגרתית הבחור יהפוך שולחן?

פות"ש, מצטער לשמוע שהתבעסת. קח בחשבון, שבכל מקרה ומצב, זה עדיין מחיר פנטסטי למוצר מעולה. את שלי קניתי בשז"ר בכ-30 ש"ח יותר (וראיתי את המחיר בהומו סנטר אחרי כשבוע, כמו תמיד אחרי שאני קונה משהו אני רואה אותו ביותר זול תוך כחודש :lol:).

היו לי גם כן הרבה חוויות טובות ורעות בקניות און-ליין.

כרגע, כלל האצבע שלי אומר, שכמה שהרשת יותר גדולה, לא להזמין מהאון ליין שלה אלא לגשת פיזית עם הקופון.

לראייה, אני מגיש את "טוסטר משולשים, טוסטר מעויינים, טוסטר מצולע משוכלל".

מסתבר שהאחריות של הקולט אדים שלי פגה, והציעו לי לחדש אותה. כנראה שכחתי את הספח של האחריות בלמבורגיני השנייה, זו שחונה ליד הטירה שלי כדי שהדרקון ישמור עליה. מיותר לציין שהדרקון שלי לא בתוקף ולא קניתי קולט אדים מימיי. אבל הפרטים שלי מופיעים על מספר מוצרים שמעולם לא קניתי באתר שלהם משום מה, לאחר שמשהו נרכש מהם און ליין לפני אי אילו שנים.

לעומת זאת, קניתי משהו גדול (המשור שולחן שלי) מאתר כלשהו. הגיע תוך כמה ימים, הדגם המובטח, הכל כשורה מהבחינה הזו (המוצר עצמו לא להיט בלשון המעטה, אבל חווית הקנייה חיובית בהחלט).

מדובר בהונאה מוכרת. יש חייגן אוטומטי שמספר לך ש"הביטוח למקרר (או כל מוצר אחר) אומד להסתיים, ומציעים לך הארכת ביטוח במחיר מופקע במעבדה לא מוכרת. למדתי לטרוק את הטלפון עם תחילת ההודעה.

​.....

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזאפ אכן רוב החנויות הקטנות שם הם קיקיוניות ברמות.

הזמנתי טלפון לאמא כאשר היא רצתה צבע שחור או זהב. שחור לא היה במלאי אז הזמנתי זהב.

מתקשר אליי אחרי כמה דקות נציג שמנסה לדחוף לי עוד מטען מהיר, מגן וכיסוי. אומר לו שלא מעוניין. הוא לא מנסה לשכנע יותר מדי. עוברים זריז על הפריטים של ההזמנה ורגע לפני הניתוק הוא מודיע לי "חגיגית" משהו בסגנון של: "לרגל החגים אנחנו מצ'פרים את הלקוחות שלנו ואנחנו נשלח לך את הטלפון הנ"ל בצבע ורוד ללא שום תוספת מחיר"

סירוב מיידי, ובירור העניין מגלה שאין להם שום צבע במלאי מלבד הורוד.

לחוצפה אין שום גבול. מיד בוטלה ההזמנה.

אחרי כול התגובות אגב, תודה רבה על האזהרה לא לקנות אף פעם מוואלה שופס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאפ הוא אתר נהדר.

נכון שהוא לא מושלם ושיש חנויות של שרלטנים. אבל זאת לא אשמת האתר.

מה שזאפ הביא איתו לעולם זאת לא פחות מבשורה - יכול השוואת מחירים בקלות.

לא יותר ללכת כמו צאן לטבח שאתה בא לקנות מוצר.

ברור שיש לו יתרונות וחסרונות. אך היתרונות רבים יותר והוא הוביל איתו מהפכה צרכנית אדירה.

מהניסיון שלי:

1. הום סנטר. רציתי מוצר. הוא היה באתר שלהם במחיר טוב. נסעתי לסניף - המוצר היה יקר יותר בסניף - שהלכתי לשירות לקוחות ושאלתי - אמרו שהמחיר שאני רואה באתר הוא מחיר לאינטרנט בלבד. שאזמין עכשיו באינטרנט ואראה לה אישור הזמנה - והיא תספק לי במקום את המוצר. הייתי מבסוט.

2. זאפ - אני בדרך כלל לא מזמין "שגר ושכח" מוצר שאני חושד שתהיה בעיה באספקה שלו (נגיד שחנות בודדות מפרסמת במחיר נמוך יותר משמעותית) וגם הדירוג של החנות חשוב לי. אני משתדל להתקשר לברר לפני. ברוב המקרים זאפ הם הכי זולים, אבל בקניות גדולות אני משווה.

לפעמים להתרוצץ להרבה חנויות זה מעיק. אני מעריך את הנוחות של לשבת על הכורסא בבית ולהזמין.

את סקר השוק אני לא עושה בזאפ, אלא בודק את הנתונים או כל מה שמעניין אותי ברשת ואז משווה מחירים בזאפ.

חסכתי קרוב ל-1000 ש"ח מההצעה הכי טובה על מזגן שקניתי לא מזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...