Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיא ספורטז' אורבן טופ 2017 מול ניסאן אקס-טרייל Acenta שנת 2016

mavric
שימו לב! השרשור הזה בן 2037 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

אני מחפש רכב יד שניה שיהיה רכב שני בבית :

1. הרכב חייב להיות ג'יפון

2. הרכב לא יסע הרבה - גג 10,000 ש"מ בשנה

3. אין צורך ב7 מקומות

4. יש צורך בתא מטען גדול

5. איכות חומרים חשובה יחסית

6. גג נפתח רצוי

7. ממש לא רצוי מוביל איי (ממש מטריד אותנו בנסיעה כל הצפצופים האלה) - עדיף מערכות מקוריות במקום

8. חשוב שהרכב יהיה עם ק"מ נמוך יחסית לשנתון שלו

9. שיהיה עם מנוע לא חלש (פסלתי את כל הג'יפונים עם המנועי 1.6 אטמוספרי)

לפי התקציב שהקצבנו נשארו שני סוגי הרכבים הבאים:

קיא ספורטז' אורבן טופ 2017 מול ניסאן אקס-טרייל Acenta שנת 2016.

או קיא ספורטאז' GT שנת 2016 או EX

קיא יש בשפע כמו שראיתי, ניסאן אין הרבה למכירה או שיש עם ק"מ ממש גבוה יחסית .

קיא נמכרות מתחת למחירון - תלוי מצב הרכב אבל לרוב מתחת למחירון. אקס-טרייל אין לי מושג אם נמכב במחיר מחירון אבל אני מניח שהשוק שלו יותר טוב בגלל היותו בעל 7 מקומות ומנוע דיזל.

אשמח לקבל חוות דעת מה הייתם מעדיפים מאפשרויות שהצעתי או אם יש לכם דגם ג'יפון אחר להציע כדי שאכניס למשוואה.

עריכה אחרונה על ידי mavric
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהספורטאז' GT הייתי יורד עקב בעיות התחממות של הגיר.

איכות חומרים, אף אחד מהן לא בולט במיוחד לטובה או לרעה, מה שמתאים לך יותר.

תא מטען, האקסטרייל הגיע בשנים הראשונות רק עם 7 מושבים שלוקחים מקום מאחור, לספורטאז' יש תא מטען מכובד.

מערכות בטיחות - לספורטאז' יתרון של אורות אדפטיבים ותיקון אקטיבי לסטייה מנתיב, לאקסטרייל זיהוי תמרורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקיה מתאימה לכם יותר, יש מערכות בטיחות אקטיביים בלימה ושמירה על נתיב, לניסאן אין ולכן יהיה לך את הצפצפה המעצבנת, מאמין שהשוק של ניסאן טוב יותר בגלל ה 7 מקומות והדיזל. אני הייתי קונה חדש 0 ק"מ. בשימוש עירוני לא תרגיש בהבדלים בין המנוע 16 ל2 ליטר, כמו שאמרו פה לפניי הטורבו לא מומלצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שאלה, יש דגם ספורטאז' אורבן 2000 שנת 2017 ללא גג פנוראמי? ראיתי כזו ביד 2 ואני לא רואה באתרי רכב שרכב כזה נמכר בכלל אלא רק עם גג פנוראמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקיה מתאימה לכם יותר, יש מערכות בטיחות אקטיביים בלימה ושמירה על נתיב, לניסאן אין ולכן יהיה לך את הצפצפה המעצבנת, מאמין שהשוק של ניסאן טוב יותר בגלל ה 7 מקומות והדיזל. אני הייתי קונה חדש 0 ק"מ. בשימוש עירוני לא תרגיש בהבדלים בין המנוע 16 ל2 ליטר, כמו שאמרו פה לפניי הטורבו לא מומלצת.
לא נכון, לניסאן יש התראה על סטייה מנתיב והתראת התנגשות , וזה מה שצריך בשביל פטור ממובילאיי.

יש באקסטרייל בלימה אוטונומית בחירום בתור מערכת אקטיבית.

מדובר גם ברכב מ2017 או 2016 , טרם חובת ההתקנה.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין, עדיף ערכת אקטיבית שמתקנת מאשר זאת שרק מתריעה.
עדיף גם וולבו מאשר היפניות אבל באותם שנים לא היה סטנדרטי לכול הרכבים התראה על סטית נתיב ובלימה אוטונומית ולכן הניסן לא רעה במיוחד שמדובר גם על דיזל (אני פשוט התאהבתי בדיזל).

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שאלה, יש דגם ספורטאז' אורבן 2000 שנת 2017 ללא גג פנוראמי? ראיתי כזו ביד 2 ואני לא רואה באתרי רכב שרכב כזה נמכר בכלל אלא רק עם גג פנוראמי.

ספורטאז' 2 ליטר אורבן שווק ללא גג פנוראמי ומינוס עוד כמה קטנות לעומת האורבן טופ שהחליף אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא עניין מה שרע, רק מה שעדיף. עדיף מערכת שגם מתקנת. השוק שומר על הערך של רכבים 7 מקומות יותר מ5 מקומות, לכן מחיר השוק של הניסאן יהיה גבוה יותר, גם ההיצע נמוך משמעותית, לכן, אם אתה לא צריך 7 מקומות, קח קיה.

עדיף גם וולבו מאשר היפניות אבל באותם שנים לא היה סטנדרטי לכול הרכבים התראה על סטית נתיב ובלימה אוטונומית ולכן הניסן לא רעה במיוחד שמדובר גם על דיזל (אני פשוט התאהבתי בדיזל).

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורבן טופ החל להימכר בסוף אפריל 2017 ולמעשה החליף את דגם ה-LX שכלל את אותן תוספות (חוץ מכיסא נוסע שמתכוונן לגובה).

דגם האורבן נמכר גם בהמשך השנה לציי רכב (גם מלאי ה-LX הועבר לציי הרכב ולא נמכר באולמות).

הרכב מאובזר בנדיבות, בעיקר בנושא הבטיחות. ומהווה תמורה מצויינת לכסף.

דגם ה-EX מוסיף ריפודי עור, כיסא נוסע מתכוונן וג'אנט 18 נאה יותר (17" באורבן).

בהשוואה מול הניסן, אינני מכיר את מפרט האיבזור הבטיחותי שלו. זה דבר ראשון שהייתי בודק (עד כמה שאני זוכר, גם שם נוספו אביזרי בטיחות במהלך שנת 2017).

למי שלא נוסע הרבה יש יתרון מסויים ברכישת רכב דיזל מבחינת קלות המכירה העתידית (יהיה לך רכב עם קילומטראז' נמוך לעומת מרבית הרכבים שיהיו למכירה).

תא המטען של הניסן גדול יותר כאשר שורה 3 מקופלת.

אז בדוק והשווה בין המפרט הבטיחותי של שני הדגמים (תיקון אקטיבי של סטיה מנתיב שיש בספורטאז' לא קיים בניסן לדעתי).

בדוק התאמת גודל תא המטען לצרכים.

חפש את הרכב הצעיר, השמור ובעל הנתונים הטובים ביותר שהתקציב מאפשר.

אוסיף גם אופציה לקיה אורבן טופ עם מנוע 2000 מיד ראשונה 0 ק"מ 2018 בכ-140000 שקל.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2037 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...