Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החזקת רכב פרטי בתל אביב

בנבושון
שימו לב! השרשור הזה בן 1985 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

ברשותי סיאט איביזה 2006 מנוע 1400 קמ 153

יד 04 ברשיון..

מאז שהרכב בבעלותי ( שנתיים וחצי) הרכב טופל במוסך רון ולא נחסך ממנו דבר.

עליי להוציא בערך 2000 שח על מנת לעשות תיקוני פחחות קלים וצבע והחלפת צילינדר לדלת נהג..

אציין שהרכב נראה טוב, סאנרוף, דאבל דין מערכת שמע צמיגי טויו וכו..

המחירון של הרכב 16K ( אני יודע שרכבים לא נמכרים במחירון )

בנוסף יש טסט לשנה שלמה .

אני בן 24. חושב לעבור לתל אביב בשביל לחיות קצת את העיר הגדולה ולכן לא יהיה לי סיבה להחזיק רכב שם..

בהנחה ואסדר את מה שציינתי שאסדר, מאמין שאקבל על הרכב 11K+- .. מקווה לפחות

חשבתי למכור את הרכב בהנחה שאוכל להסתדר עם אעבור לתל אביב .. וכשארגיש צורך לקנות רכב בעוד נגיד שנה יותר או פחות, אוכל לרכוש רכב מיני זול וחסכוני בדלק במחיר שיהיה די מצחיק כדוגמת c1/ פיקנאטו ודומיהם..

מה דעתכם על קו המחשבה שלי? האם הוא הגיוני?

או שעליי לשמור אותו בכל מקרה? או שאולי יש לכם רעיון טוב יותר ..

תודה רבה לכל העונים

צעיר מבולבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

להחזיק רכב בתל אביב זה סיוט שלא ברא השטן, וזה רק מחמיר משנה לשנה. אם אתה לא חייב רכב עדיף להפטר ממנו.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסדר את הדלת ותמכור AS IS ב8.

תמכור אותה, אם תראה שאתה ממש צריך רכב אז תקנה.

נסיעות בסופי שבוע מחוץ לעיר אפשר לקחת רכב בהשכרה,יש מבצעים כמעט תמיד.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלפרין צודק. אל תתקן את מכות הפח, אתה לא תחזיר את ההשקעה. תקן את הדלת ותמכור את הרכב. הייתי מבצע את המכירה לאחר שהמעבר לתא סגור. תמיד תוכניות יכולות להשתנות ואז סתם תיתקע בלי רכב.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשאיר ביטוח חובה וצד ג׳ ותישאר איתו.

מגורים בת״א ללא רכב זה לא תמיד אטרקציה, מספיק שאתה לומד או עובד בערים מסביב או נוסע להורים פעם ב- כדאי להמשיך להחזיק רכב שגם ככה לא שווה הרבה. עם חניה לומדים להסתדר.

לא דין דיזינגוף כדין פלורנטין, יש ויש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בן 24. חושב לעבור לתל אביב בשביל לחיות קצת את העיר הגדולה ולכן לא יהיה לי סיבה להחזיק רכב שם..

להחזיק רכב בת"א... קודם כל, אפשר בלי.

זה יכול להיות יותר נוח בלי, תלוי לאן אתה נוסע, כמה ומתי.

זה לא תמיד נעים בלי, כי בקיץ לעמוד בחום ולחכות לתחבורה ציבורית זה לא כיף, וגם אופניים זה לא כיף. גם אם אתה עובד מחוץ לעיר, תגלה שתחבורה ציבורית איטית מרכב.

כמובן שהכל תלוי בפרטים (למשל, יש לך מקלחת במקום העבודה שאתה מגיע? יש תחנת רכבת?).

גם איפה בת"א זה משנה, ואין דין המרכז ומי שעובד ליד הבית, כדין מי שחי באיזורי חן ועובד בפ"ת.

אני גר בצפון ת"א (הישן). מתי שמתאים, אני לוקח אוטובוס או רוכב על אופניים. כשלא קיץ יכול לעבור שבוע בו אני לא מזיז את הרכב (יש מקלחת במשרד), אבל בקיץ אני לא מוותר על מזגן במשך היום.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך חניה פרטית, מקורה, בבית החדש, ותהיה לך אחת גם בעסק (שלא ציינת מהו), ואין ליד העסק תחבורה צבורית, והבית נמצא בסוף רחוב עם עליה קשה מאוד עם שיחים קוצניים כל הדרך, לא כדאי לך למכור את הרכב בשום פנים ואופן.

אם אתה עובר לגור מעל הסנטר, וכל העיסוקים שלך הם ברדיוס של ק"מ משם, ואחיך יאסוף אותך כל שבוע להורים (שלא ציינת איפה גרים), ואתה חייב עכשיו 11 אלף ש"ח לעולם תחתון, ואם לא תשלם תKכל 3ינור, אז כדאי לך למכור מייד.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לחיות את העיר הגדולה כולל גם לצאת לדייטים עם בחורות, תגלה מהר מאוד שבלי רכב מעט מאוד ישימו עליך. מנסיון.

כי עם סיאט איביזה בת 12 הוא יעמיס לפי משקל ..

להזמין מונית ולאסוף אותה עם מונית יהיה יותר זול + אפשר לשתות.

במקרים קצת יותר רציניים תמיד אפשר לשכור רכב לסופש.

תמכור את הרכב.

תמצה, יעבור לך, תבין שיש דברים חשובים יותר בחיים, תמצא דירה מחוץ לתל אביב ואז תקנה רכב נורמלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מי שאמר שבחורות לא ישימו עליו כי הוא בן 24, גר בת''א ואין לו אוטו - שטויות גמורות.

לפותח השירשור, מה הכוונה בלחיות את ת''א? כאחד שהיה חורש עלייה בתחילת שנות ה-20 שלי, אפשר להגיד שחייתי את ת''א למרות שגרתי בצפון.

אם אתה מחפש קריירה שם, הייתי ממליץ לך להשאיר את האוטו בבית של ההורים או משהו בסיגנון ולראות אם מסתדר לך בכלל.

עריכה אחרונה על ידי Taipan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, תודה רבה על התגובות!

אני מבין שאין תשובה חד משמעית לשאלה שלי כי לא נתתי מספיק מידע ולכן 2 האופציות חכמות כל אחת בתנאים שלה.

בכל מקרה, אני מגבעת שמואל. ומשעמם לי פה אין לי פה חברים.

אז חשבתי לעבור לתל אביב לעבוד בעבודה אנערף בשביל להכיר חבר'ה סבבה ולחיות קצת את העיר.

כרגע בלי עבודה. כל הרעיון הוא בכלליות בראש ואין תוכנית ספציפית מוגדרת.

אחרי שהבהרתי קצת את הדברים, אם למישהו יש עוד המלצות אשמח לשמוע :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעבור לגור בתל אביב יעלה לך המון כסף.

מעבר לשכירות היקרה בקבוק קולה בסופר במרכז העיר יעלה לך 10 שקל,רמי לוי מוכר ב6.

וההפרשים על המון מוצרי מזון והיגיינה+תקציב בילויים.

הייתי חושב פעמיים אם אין משכורת שמאפשרת לעבור בלי דאגות.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי. אם אתה לא צריך רכב בת"א למה אתה חושב לקנות רכב עוד שנה?

1) סתם תפסיד כסף בקנייה מכירה

2) אם אתה מתכנן להשאר בת"א אחרי שנה, עדיין תהיה לך מצוקת חנייה ובמקרה כזה עדיף רכב זול שלא יכאב הלב על כל מכה. במיוחד בשכונות של צעירים. איפה שיש מקומות בילוי יש שיכורים ואיפה שיש שיכורים יש ונדליזם.

תשקול לא למכור בינתיים.. לך תדע על איזה שכונה תיפול, אולי תרצה לברוח משם אחרי לילה אחד.

01000100 01101111 00100000 01101110 01101111 01110100 00100000 01110100 01100101 01101100 01101100 00100000 01110100 01101000 01100101 01101101 00100000 01110111 01100101 00100000 01100001 01110010 01100101 00100000 01010010 01110101 01110011 01110011 01101001 01100001 01101110 00100000 01100010 01101111 01110100 01110011 00101110

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר והמשפחה גרה בגבעת שמואל, השאר את הרכב בחודשיים הראשונים שם.

עבור לת"א, מצא מקום מגורים ועבודה, וראה איך אתה מסתדר.

במידה ומסתדר טוב בלי הרכב - מכור אותו בעוד כחודשיים.

(אבל בכל מצב..:wink: סדר את מנעול הדלת)

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1985 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...