Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החזקת רכב פרטי בתל אביב

בנבושון
שימו לב! השרשור הזה בן 2011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לגבי איפה לחנות....

60-70 כבר עדיף מונית מרמת גן.

הדג יש פתרונות זולים בהרבה

1. הרבה חניונים גדולים מוזלים בערב. דוקא אלו שיקרים מאוד ביום: גן העיר, בית כלל, החניון החדש ברוטשילד, דיזינגוף סנטר, כלבו שלום וכו'. בד"כ 20-40.

2. כחול לבן יש לפעמים. קשה להסביר בדיוק איפה. יש לדעתי אפליקציות שיכולות לעזור

3. ההטבה של כרטיס דיסקונט באמת אחלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

60-70 שקל אני לא אשלם בחיים, מעדיף לבטל את היציאה ולחזור הביתה על דבר כזה.

איזה אפליקציות יש לכחול לבן? לא ידעתי שיש דבר כזה ושזה גם בכלל אפשרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כחול לבן זה מזל נטו או ידיעה מראש(לדוגמא, לבוא באיזור 8 וחצי-9 בבוקר ולצוד ברונדלים - ככה הייתי מוצא חניה באיזור הקריה תקופה, התושבים של האיזור בדיוק יוצאים לעבודה וצדים את החניה שלהם) - מה שכן? הרכב שלי באותה תקופה היה מלא דפיקות, חונים צפוף בכחול לבן ואנשים חונים לפי שמיעה(לא אני, אבל מסביבי תמיד היו אנשים) וזה כאב הלב קצת.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק מלהחסיק רכב בתוך תל אביב. זה נורא יקר!!! וחבל על הפגיעות באוטו (ויהיו פגיעות).

אמץ את הרעיון להתנייד עם קוקרינט חשמלי. פה ושם קח מוניות (ליסוע להורים לקחת את הרכב כשאתה באמת צריך אותו) הרבה יותר זול לדעתי מכל מה שהציעו לך . והרכב נשאר יפה! גם ככה הוא לא שווה הרבה, עם מכות פח אפילו פחות!

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

"אם אי פעם המהירות תהרוג אותי , אל תבכו , כי אני אחייך". פול ווקר ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא מזיזים אותו הרבה אז אפשר להשאירו בסמוך לדירה בת"א ולהשתמש בו כשצריך באמת. להשאיר אותו אצל ההורים כדי שלא ישרט נראה לי מופרז. התפקיד של הרכב הוא לשמש את האדם לא להפוך למרכז דאגותיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכור.

בגדול אם נהיגה לא היתה תחביב מרכזי וחשוב בשבילי, הייתי מוכר את הרכב כבר מזמן.

בשביל נסיעות פעם בשבוע להורים, אפשר להשתמש בתלאוטו (למרות שזה כמו לעשות עסקים עם השטן בשבילי).

בשביל כל השאר, לא צריך לצאת מהעיר.

ואפשר למצוא חניה ולחפש דירות ליד חניונים גדולים. אבל למה?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר באמצע ת"א כבר כמה שנים

בעבר כאשר עבדתי בתוך ת"א הרכב היה בשבילי עול רציני, והייתי זורק אותו בכחול לבן הראשון שהייתי מוצא, ומשאיר אותו שם שבוע (עד הארוחת שישי אצל ההורים).

בתוך העיר מתנייד על אופניים חשמליות / קורקינט.

כל יציאה מהעיר באמצע שבוע בערב הייתה סיוט, חיפושי חניה של חצי שעה - 40 דקות + הליכה של 15-20 דקות עד הבית.

אבל עדין לא מכרתי אותו כי לדעתי באמת אי אפשר להסתדר בארץ בלי אוטו.

לדעתי אם יש לך אפשרות כלכלית להחזיק את האוטו (טיפולים, ביטוח וכו') - תשאיר.

היום כשאני עובד מחוץ לת"א האוטו הוא הכרחי ולצערי אני משלם על חניה מול הבית כי פשוט אין לי ברירה אחרת. עלות חניה באיזור שלי נעה בין 500-1000 ש"ח בחודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם אתה לא יוצא הרבה מהעיר ואין לך ילדים, באמת אין סיבה שתחזיק רכב.

קניות אפשר לעשות היום עם משלוח הביתה. אם אתה רוצה לטייל בסופ"ש, תמיד אפשר לשכור רכב ליומיים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא יוצא הרבה מהעיר ואין לך ילדים, באמת אין סיבה שתחזיק רכב.

קניות אפשר לעשות היום עם משלוח הביתה. אם אתה רוצה לטייל בסופ"ש, תמיד אפשר לשכור רכב ליומיים.

אין לי שמץ כי שנים לא שכרתי רכב,אבל סתם סקרן

כמה עולה לשכור רכב לסופ"ש ? 200-300ש"ח? דלק צריך ? עוד 200ש"ח (מגזים)

תעשה את זה פעמיים בחודש והגעת לעלות החזקת הרכב של פותח השרשור (כאמור,רכב עולה כסף גם אם ישב בחניה כל החודש..ביטוח\טיפולים\דלק\בל"תמים\טסט)

כאמור,אל תמכור את הרכב כבר מעכשיו,אין לך עדיין מושג איפה תגור ומה האופציות מבחינת חניה

עדיף לסבול מעט ושיהיה רכב זמין בכל עת,מאשר להסתמך לחלוטין על שילוב של תח"צ שבקושי קיימת + קורקינט\אופניים.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

השכרת רכב פעמיים בחודש כולל תדלוק עולה מקסימום 1000 ש"ח.

זה בערך מה שהוא כתב שעולה לו החניה בחודש.

בתל אביב יש בשעות מסויימות מקומות שברגל יקח לך פחות זמן להגיע מאשר ברכב + חיפוש חניה.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שתצא מת"א - בייחוד אם אתה לא עובד בה.

בשביל לבלות בה אתה לא חייב לגור בה. וברוב ערי המרכז היום יש לא מעט מקומות בילוי.

סתם נותן עוד כיוון מחשבה - אם לא רלוונטי אז ברור, לא נועד בשבילך.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
למה אתה חושב שמעבר דירה ב5 ק"מ ישנה את הסטטוס החברתי שלך?

למה אתה מוכן להשקיע אלפי שקלים בחודש כדי להרגיש את זה?

אני בסה"כ שואל שאלות שאתה צריך לשאול את עצמך בתור אדם שמתחיל את חייו, האם אתה רוצה להשקיע את חסכונותייך במקום שלא יניב לך יותר מדי חוץ מכמה חוויות וקצת תחושת עצמאיות מחוץ לבית ההורים?

ה״5 קמ״ הללו זה לגור במקום עם הרבה עניין, אנשים, בתי קפה, ברים, ים, מועדונים וכו.

הרי מתישהו צריך לצאת מהבית לא? אז למה לא לשם?

למה אתה מציג את זה בתור דבר רע שרק מי שחייו ריקים מתוכן פונה לשם?

אולי אתה צריך לעבור לפורום פסיכולוגיה ולא רכבים ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה״5 קמ״ הללו זה לגור במקום עם הרבה עניין, אנשים, בתי קפה, ברים, ים, מועדונים וכו.

הרי מתישהו צריך לצאת מהבית לא? אז למה לא לשם?

למה אתה מציג את זה בתור דבר רע שרק מי שחייו ריקים מתוכן פונה לשם?

אולי אתה צריך לעבור לפורום פסיכולוגיה ולא רכבים ...

הוא כתב את זה, לא אני.

ואל תדאג, אני גם בפורום פסיכולוגיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...