Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יד 2 - האתר החדש - שאפו !

orankohn
שימו לב! השרשור הזה בן 1891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה לחלק מהמשתמשים, למשל אצלי בבית זה לא השתנה, אבל בעבודה זה השתנה לי לפני חודשיים-שלושה, כנראה הם מזהים מי

משתמש כבד לפי אייפי (יש לנו אייפי קבוע מן הסתם ואנחנו משתמשים ביד2 המון) ומשנים לו.

אבל מאז שלחצתי על "חזור לאתר הישן" כדי לבדוק משהו שלא הסתדר לי בחדש לא הצלחתי לחזור לממשק החדש. :lol:

השיפור הכי ניכר זה תמונות בגודל מלא...מדהים שזה "שיפור" ב-2018 אבל מוטב מאוחר מאשר אף פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שתמונות בגודל מלא זה שיפור של אחד הפגמים הכי גדולים של האתר נכון להיום. בתור קונה רכב הגעתי כמה פעמים לראות "כלות" שנראו סביר ברזולוציה המוקטנת, ואילו הייתי רואה את התמונה המקורית, בכלל לא הייתי טורח (למשל תיקון צבע ב"טמבור" ומברשת).

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יד2 הוא מונופול כמו שגוגל הוא מונופול במנועי החיפוש. יש אחרים, אבל תזכירו לי מי הם?!?

לכל מי שלא מרוצה מיד2, אתם מוזמנים להתנתק ולעבור למתחרה, עוד היום.

אני מרוצה (לרוב... וגם כשלא, מזכיר לעצמי שקיבלתי שירות חינם).

פייסבוק.

פלטפורמה מאוד נוחה לעומת יד 2.

בזמן המכירה קבוצה יעודית, פייסבוק מציעה לך למכור לעוד קבוצות את המוצר שלך.

כך שהמוצר שלך נחשף ליותר משתמשים ולסוגים שונים של אנשים.

בנוסף, כמות האנשים שמדפדפים בפייסבוק לעומת יד 2 הוא יותר גבוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אכפת לי שגב' כהן מחדרה רואה שאני מפרסם רכב למכירה אם היא מחפשת טוסטר, או סתם באה לראות מה קורה עם הנכדים שלה?

השאלה היא כמה אנשים שמחפשים את מה שאני מוכר נחשפים למודעה, וכאן יד2 מנצח hands down.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק מאה אחוז, ויותר מזה - אם גב' כהן תמשיך להיחשף לגרוטאה שאני מוכר למכירה בזמן שהיא מעולם לא ביקשה לראות כלי רכב משומשים, היא רק תתעצבן יותר ותתחיל להתעלם מקבוצות המכירה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם יוצאים מתוך הנחה שאנשים קונים משהו רק כשהם צריכים אותו ומחפשים אותו אקטיבית. זה לא המצב. הרבה (הרבה!) פעמים אנשים קונים משהו כי הם ראו שמוכרים אותו והחליטו שבא להם. וכאן בדיוק נמצא היתרון בפרסום בפייסבוק.

מכיר הרבה (שוב, הרבה!) מקרים כאלה, אפילו כאלה שעברו דירה (בלי שתכננו בכלל לחפש) רק בגלל שראו דירה אטרקטיבית שחבר פרסם בפייסבוק. גם כאלה שלא תכננו להחליף רכב אבל קנו כי ראו ״מציאה״ מפורסמת בפייסבוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוכיח שבסופו של דבר, בן האנוש הוא יצור די פרימיטיבי שנכנע לדחפים מאוד בסיסיים :-D

אמר רוני בעת שהוא תומך בעוד פרויקט קיקסטארטר שהוא לא באמת צריך בגלל פייסבוק (שזה גם סוג של הענשה עצמית. לתמוך בפרויקטים של קיקסטארטר, אני מתכוון).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון וזה קורה לי בעיקר עם פריטי אלקטרוניקה קטנים.

אתה באמת מכיר מישהו שראה רכב ב50 אלף שקל צפונה וקנה סתם כי זה קפץ לו בפיד וממש היה בא לו?

בנושא מכירת רכב יד2 שולט ביד (:-D) רמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בהכרח עניין של גחמה. לפעמים כשאתה רואה משהו למכירה (אפילו רכב), אתה נחשף לאופציה שלא היית מודע אליה ולכן לא חיפשת אותה מלכתחילה. כאמור, זה בדיוק היתרון (או החסרון, תלוי מאיזה כיוון אתה מסתכל על זה..) של הפרסום בפייסבוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתר יד 2 אחד האתרים הכי כבדים מבחינת משאבים וקשה מאוד לגלוש בו בעיקר למי שיש מחשב ישן וגם אפילו לדעתי ADBLOCK רק מאט אותו. כנראה בנוסף לפרסומות נובע מתכנון לא יעיל שגוזל משאבי מערכת. המצב הופך לגרוע יותר כאשר מנסים לפתוח מספר טאבים.

הגעתי למצב שעדיף לגלוש מהסלולרי. כי כל כפתור קטן בו מקפיץ מודעה שעד שהיא לא נתענת האתר לא זז.

למעט הסר ספק אומנם יש לי מחשב ישן מ09' שסוחב windows10 וגולש באופן סביר באתרים מודרנים. אך YAD2 מרגיש כאילו ניסיתי להריץ עליו 3 Vmים'.

אין לי בעיה עם הפרסומות רק שיעשו את זה בלי לפגוע בגלישה.

מסרב לחתום:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

אני משתמש בFAIR ADBLOCKER ואני לא מצליח לגלוש באתר החדש בכלל, מאז שעברו לאתר החדש.

מישהו כן מצליח לגלוש עם חוסם פרסומות כלשהו?

Geschmacksmusterschutz

Golf MK3 TDI 😊 // Jetta mk5 TDI 🤮 // E91 Touring 318D 🤩

פאפואס בלאט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי לב לאתר החדש כי עקבתי אחרי דירות להשכרה, עשו אחלה עבודה לטעמי.

השיפורים המשמעותיים זה התצוגה הגדולה וברורה יותר, תמונות באיכות טובה יותר (יותר גדולות) וכמובן בחלון צף,

רק שחסר שם ניווט נורמלי יותר בין התמונות ולא לחיצה על החץ השמאלי בצורה כל כך מדויקת...

ממה ששמתי לב זה כתוב ב-VUE JS. בדיוק אצלנו בעבודה גם מתחילים לזוז ל-VUE JS... אז נראה מעניין.

מבחינתי האתר קליל יותר, זורם, מגיב מהר יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחשב- האתר החדש מזעזע ולא ממש עובד. למשל בבחירה של תת קטגוריה (מחשבים-->חומרה--->כרטיסי מסך) החלק האחרון שבו אני אמור לבחור "כרטיסי מסך" כלל לא פועל. ניסיתי גם בכרום וגם באדג'.

פרסומות קופצות באתר ומעיפות את תוצאות החיפוש לעזאזל, מאפסות אותו לרמה של קטגוריה בלבד.

בסמארטפון מצד שני בהחלט חל שיפור גדול, ובמחשב- התמונות סוף סוף בגודל ראוי בערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...