Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקיפה ע"י בעל מוסך

Coro
שימו לב! השרשור הזה בן 2025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 227
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הקשר ישיר. אין בנסיבות העניין פרשנות אחרת, במיוחד לא בדרך שהצגת אותה, ועובדה שאני לא הייתי היחיד ששם לב לזה.

לגופו, אם אתה עדיין מתעקש, קבל סיכום - אני סבור שהתקיפה, אם הייתה (וזה אם גדול, כי לדעתי אם הייתה שם תקיפה של ממש הייתה מעורבת משטרה. לא היה שם כלום ושום דבר) לא הייתה חלק מהותי בהתקשרות. לאור ההתנהלות שלך בשרשור אני יותר מבטוח שחלקך באסקלציה של האירועים לא פחתה מזו של בעל המוסך וכי כמו שכבר כתבתי, לו היית נדרש לשלם את מה שאתה חושב שהיית צריך לשלם, כל העניין הזה לא היה בא לאוויר העולם. אדם שמותקף עוסק בהתגוננות בפני התקיפה או בקריאה למשטרה, לא בהכנת שרשור זה באמצעות פוסט בשרשור אחר.

היחיד שאני מרחם עליו הוא העובד שעבד לך על הרכב. גם אם הוא לא המגבון הכי לח באריזה, לא הגיע לו שישבו לו על הראש (הוא לא באמת בפוזיציה לסרב) ולא הגיע לו שיריבו לו שני אנשים שלא באים אחד לשני בטוב מעל הראש.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקשר לא ישיר בגלל שאתה אומר שהוא.

לא הוכחת כלום ודווקא מעו"ד אני מצפה שידע להסביר...

איך מהמילים "לא נייטרלי" אתה מגיע לפירוש "פועל מטעמו" זה באמת מעבר לבינתי. אבל אני לא אחראי לדברים שעוברים לך בראש.

בנוסף, תפסיק לעוות את דברי, זה לא מה שיעשה אותך צודק - לא עסקתי בהתגוננות - הוא, לכאורה, דחף בפתאומיות ודבקתי בזה מהפוסט הראשון. ממה להתגונן? הוא לכאורה דחף בהפתעה ונסוג, איזה התגוננות יש פה? אם היה ממשיך אז כבר היה פה ריב ומצב של התגוננות/הגנה עצמית.

לאחרים - הדבר הנכון שאני ממליץ למי שאולי יחווה כזה דבר - לצאת מהמוסך, להשאיר את האוטו שם, להתקשר למשטרה בלי שיראה, שיבואו לאסוף את הצילומים.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב, שוב, לטון הדיבור שלך - אתה מצפה להכל מכולם, רק לא מצפה לדבר מעצמך. אבל אתה מבקש עצה של עו"ד - קבל אחת. לפעמים שווה לעצור ולהסתכל על עצמך מהצד, תוך שאתה חושב - היי, האם אני עוזר לקייס שלי בדבריי, או מזיק לו?

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ממשיך לא לענות לעניין בתקווה, אני מניח, להסית את הקוראים מהשטויות שכתבת. אני את הדיון איתך סיימתי. שלום!

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרים - הדבר הנכון שאני ממליץ למי שאולי יחווה כזה דבר - לצאת מהמוסך, להשאיר את האוטו שם, להתקשר למשטרה בלי שיראה, שיבואו לאסוף את הצילומים.

לאחרים אני ממליץ לא להקשיב לעצות אחיתופל שנכתבו על-ידך.

המשטרה לא תעשה מאומה במקרה של דחיפה שאתה חושב שזו תקיפה לכול דבר. אם יגיע שוטר ולא תמיד יגיע בתלות המקרה ישאל כמה שאלות את הנוגעים בדבר ויגיד את דברו ויכתוב כמה דברים בלפטופ ובזה יסתיים הארוע.

אתה כמובן יכול להגיע בכוחות עצמך לתחנת המשטרה ולהגיש תלונה שתסגר לאחר פרק זמן מסויים מחוסר עניין לציבור או מסיבה אחרת.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבקש מאחד המנהלים אם הדבר אפשרי למחוק את השורה

"

לאחרים אני ממליץ לא להקשיב לעצות אחיתופל שנכתבו על-ידך." בהודעה הקודמת שלי.

תודה,

מרק

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להיות בטוח בשני דברים:

א. קראתי הכל ואני לא סובל מבעיות בהבנת הנקרא.

ב. אני אחיה עם זה שלא הוכחתי לך.

לאחר שקראתי הכל, כולל פוסטים נוספים, אני יותר מבטוח שאם היה פות"ש משלם מחיר שנראה לו נכון, השרשור הזה לא היה בא לאוויר העולם ולעמוס הייתה קצת פחות עבודה.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

1. רומן, לקוח מתלונן שעו"ד שלו לא שולט בתיק, איחר לדיונים וגבה ממנו 1000 ש"ח יותר. המחלוקת ביניהם היא כספית או כספית ומקצועית? כמה זמן לוקח לך לכתוב ערעור לבית המשפט על תיק שכזה שבו שופט פוסק שהסכסוך היה רק כספי?

2. קרא שוב את ההודעה הראשונה: "אבל רגע, זה לא העיקר..

ביקשתי מהמכונאי רשות לעמוד לידו. הוא אמר סבבה כל עוד הוא לא מפריע לי.. חמוד..

כאשר ראיתי שאת הקליפר שהוא פירק הוא..."

אז העיקר, לדעתו, זה הנושא הכספי או המקצועי? רד מזה, אתה נטפל לקטע קטן מאוד בסיפור. רואים בהרבה הודעות של קורו (ולא רק בשרשור הזה) שהוא פרפקציוניסט וגם בלי הנושא הכספי הפוסט היה עולה לכאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרפקציוניסט זה בסדר - אם אתה לא מפיל את הנטל על אחרים.

רק לצורך השאלה -

Coro בן כמה אתה?

נ.ב -

האם ציינת שהגעת עקב המלצתו של מישהו?

עריכה אחרונה על ידי Max.M
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. רומן, לקוח מתלונן שעו"ד שלו לא שולט בתיק, איחר לדיונים וגבה ממנו 1000 ש"ח יותר. המחלוקת ביניהם היא כספית או כספית ומקצועית? כמה זמן לוקח לך לכתוב ערעור לבית המשפט על תיק שכזה שבו שופט פוסק שהסכסוך היה רק כספי?

2. קרא שוב את ההודעה הראשונה: "אבל רגע, זה לא העיקר..

ביקשתי מהמכונאי רשות לעמוד לידו. הוא אמר סבבה כל עוד הוא לא מפריע לי.. חמוד..

כאשר ראיתי שאת הקליפר שהוא פירק הוא..."

אז העיקר, לדעתו, זה הנושא הכספי או המקצועי? רד מזה, אתה נטפל לקטע קטן מאוד בסיפור. רואים בהרבה הודעות של קורו (ולא רק בשרשור הזה) שהוא פרפקציוניסט וגם בלי הנושא הכספי הפוסט היה עולה לכאן.

1. היית בבתי משפט פעם? עורכי דין מאחרים לדיונים. לקוחות מאחרים לדיונים. ויותר מכל אלה, שופטים מאחרים לדיונים. לא דוגמא מי יודע מה. במקרים בהם קיימת מחלוקת מקצועית (אמיתית), המחלוקת הכספית שולית. במקרים בהם 1000 ₪ הם סכום מספיק בכדי לקיים מחלוקת על שכ"ט, סימן שמקצועית הכל היה מספיק טוב להמשך ייצוג.

2. פרפקציוניסט? אתה בטוח שזאת המילה הנכונה? הגבול בין מה שנתפס על ידי צד אחד כפרפקציוניזם ועל ידי צד שני כקטנוניות ונדנוד די דק, ומאד תלוי גיל, ניסיון חיים וניסיון תעסוקתי.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מפיל? עבר חוויה ומספר עליה לאחרים. כל הכבוד לו. שכל אחד יחליט מי צודק.

נטל -

כי פרפקציוניסט לא מתווכח על 50 שקל ( הוא פרפקציוניסט) .

ולא סופר דקות עם סטופר.... כי הוא פרפקציוניסט.

בלי להוריד לרגע מחומרת האלימות של בעל המוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מסתבר שהוא לא כמוך והוא החליט להעלות לכאן את הדברים לטובת אחרים.

המסר הובן בהחלט.

אבל מנקודה מסוימת זה כבר טרחנות שהופכת למחול שדים - שלא רק שלא תורמת

אלא עושה את הפעולה ההפוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...