Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקיפה ע"י בעל מוסך

Coro
שימו לב! השרשור הזה בן 2002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יכול לקח צד, כי לא שמעתי את הצד השני.

אבל מניסיוני העובדים במוסך לא תמיד יגידו לך שאתה מפריע להם - כדי לא לפגוע בפרנסה שלהם.

ברוב המקרים הם פונים לממונה/בעל המוסך (לפעמים בשקט או בתנועות גוף) שיוריד מהם את ה"נודניק"

כי את בעל המוסך לא ניתן לפטר. יכול להיות שזה היה המצב.

חוץ מזה לפעמים עדיף לבלוע את הגלולה המרה בשקט, ולהבא לא להגיע לשם.

בלי כל הטררם. (סתם רעיון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 227
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני עם בעל המוסך.

ביקשת לעמוד בצד ולהסתכל בלי להפריע.

בשניה שהתחלת לתת עצות איך לעשות מה, זה השלב בו היה צריך להוציא אותך מהמקום ולומר לך להמתין בצד.

זה השלב שבו אתה מפריע.

תשים ככה, תאבטח עם אזיקון, תשים אחרת - עם כל הכבוד לך, שב בצד ואל תפריע.

"תקיפה על יד בעל מוסך" - איזו כותרת לא רלוונטית. אפשר לחשוב שאתה גור חתולים שבועטים בו.

אני לא ממתין לתגובה של בעל המוסך, כי בדרך גם השמעת כלפיו איום בשיימינג - אז עם כל הכבוד לך - אם היה לי מוסך לא הייתי רוצה לקוחות כמוך אצלי במוסך.

לגבי המחיר - סביר לחלוטין. אני מביןש היית רוצה שיעבדו עבורך בחינם, ויתפסו ליפט עבורך בחינם, ושהעובד במוסך לא יקב שכר בזמן שהוא עובד על הרכב שלך - אבל החיים מתנהלים אחרת. אם הויכוח הוא על 50 שקל, אז רק על ההפרעה שלך מגיע לך לקבל עוד 100 שקל חיוב.

בקיצור - לא תקפו אותך ולא שום דבר. אתה התוקפני כאן עם הגישה שלך, עם ההפרעה שלך ועם האיומים שלך כלפי בעל המוסך.

א. הוא ביקש רשות.

ב. אתה מדבר כאילו כל בעל מוסך בארץ הוא מקצוען על, וכל אדם שנכנס למוסך הוא טמבל שרק עושה נזק.

ג. הלוגיקה וההיגיון שלך מאוד חלשים אם הסקת שפות"ש ביקש שיעבדו עבורו בחינם.

מזל שאתה לא מתמחר מחירים במוסכים, אני מבין ש-100 שקלים בשבילך זה גרעינים.

ד. בוא ספר לנו מה היא הגדרתך לתקיפה, ונבדוק אם היא מתאימה לחוק או לא. כי נראה לי שלא.

אם מישהו תקף אותך, גש למשטרה והגש נגדו תלונה.

אם לא - אל תכתוב כותרות מתלהמות, שקריות, מפורשנות, חד כיווניות.

אז תחליט - הותקפת? גש למשטרה, לא לפורום.

בוא ושנה את הגדרת הפורום - חוות דעת לא טובה על בעל מקצוע מותנת בהגשת תלונה במשטרה.

נו באמת, מי שאתה שתגיד לו אם להגיש תלונה או לא? כל גולש פורום יכול לקלל אותך כאן ועכשיו, וזו תהיה תקיפה, ואני בספק אם אתה תגיש תלונה במשטרה, וגם אם כן, תעבור בדיוק חצי דקה עד שהשוטר יצחק לך בפנים.

למיטב זכרוני מותר לי להביע דעה, גם אם אינה פופולרית.

"הותקפתי במוסך" הפרשנות שלי היא שפות"ש היה צריך לצאת עם סימנים כחולים, לגשת לקבל טיפול ואז להגיש תלונה על תקיפה.

לא הותקף ולא נעליים.

הפריע, ונשלח לפינה.

אולי האגו נפגע. שהאגו יגיש תלונה במשטרה.

הפרשנות שלך תלושה מהמציאות, וממנה נגזרות ההודעות חסרות ההיגיון הבסיסי שלך, בהן הפכת את הנתקף לתוקף. כל כך מהר ממליצים פה על הגשת תלונות, אולי חל שיפור פלאים במשטרת ישראל ולא שמעתי עליו? מפתיע.

לפות"ש, מבחינתי בשנייה שאמרו לך 'סתום את הפה' או הפעילו עלייך איזשהי אלימות פיזית שלא במקום, היית צריך לקום וללכת. לא בטוח אם שרשור כזה יתרום לך משהו או יפגע איכשהו במוסך עצמו, במיוחד שהוא לא הגיב כאן, ואתה לא פרסמת את שמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב זכרוני מותר לי להביע דעה, גם אם אינה פופולרית.

"הותקפתי במוסך" הפרשנות שלי היא שפות"ש היה צריך לצאת עם סימנים כחולים, לגשת לקבל טיפול ואז להגיש תלונה על תקיפה.

לא הותקף ולא נעליים.

הפריע, ונשלח לפינה.

אולי האגו נפגע. שהאגו יגיש תלונה במשטרה.

כל מה שכתבתי לא נוגע לנושא ה"תקיפה" ואין לי דעה בנושא. רק שים לב שהוא לא הקדיש הרבה לנושא וזה לא נראה מה שבעיקר הטריד אותו.

כספי זכור לי שבאיזה שרשור לא מזמן (אם אני מתבלבל בינך לבין משתמש אחר מחילה) הצעת ברצינות ובלי להתבלבל שלקוח יתלונן במשטרה כי לכאורה לא החליפו לו נוזל בלם לפי הוראות יצרן. אז מדוע אתה לא מציע אותו דבר ללקוח שטוען שהותקף פיזית?

כנ"ל.

כל מה שכתבתי (ולא בפעם הראשונה) נוגע לכך שלא נראה לי שיש לחברים בפורום מושג איך צריך להראות שירות במוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא ושנה את הגדרת הפורום - חוות דעת לא טובה על בעל מקצוע מותנת בהגשת תלונה במשטרה.

אני לא צריך לשנות את ההגדרות. ייעצתי לו שלפני שהוא מכפיש / מפרשן - יציין עובדות.

נו באמת, מי שאתה שתגיד לו אם להגיש תלונה או לא?

הוא פתח שרשור בפורום. שיצפה שאנשים יגיבו ויביעו דעתם. אם לא רצה לשמוע דעות, שלא יגיב. כנל לגביך.

תעבור בדיוק חצי דקה עד שהשוטר יצחק לך בפנים.

כנראה גם "התקיפה" שהוא עבר, תעביר את אותו גיחוך אצל השוטר שישמע את התלונה. לזה בדיוק התכוונתי. כנראה "תקיפה" דמיונית. תודה שאתה מחזק אותי, אבל אין לי צורך בפרשנות שלך, אני חושב שהדברים שכתבתי היו מספיק ברורים גם בלי שתחזק אותי.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"התקיפה" היא נושא השרשור. אין לך דעה לגבי נושא השרשור? אז למה אתה מגיב בכלל?

ה"תקיפה" הוא משפט אחד קטן מתוך סיפור שלם והיא ממש לא מעניינת אותי. שיעשה מה שהוא רוצה בנושא.

הגבתי בגלל שדיסקו הגיע למסקנה שבעל המוסך צודק, תופעה שלדעתי חוזרת הרבה בפורום (וכוללת גם אותך) בזמן שלקוחות מנופנפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בספק אם אותו בעל מוסך שמע על הפורום הזה בכלל. בעבר ניגשתי לפי המלצה למוסך הלב בחדרה שכבר לא קיים ושאמרתי לו שהמליצו עליו בקארספורום הוא לא הבין על מה אני מדבר איתו בכלל ואמר לי אתה יכול לפרסם אותי שם? אז כניראה שהמלצות נעשות פה דיי באויר ורק מהיכרות של המוסך שהוא קיים באותה העיר שבה מבקש פותח שירשור ולא מעבר לזה..צריך כניראה לעשות סדר עם העניין הזה פה בפורום. קשה לי להאמין שאם אותו בעל מוסך היה מכיר ויודע שאותו בחור מגיע מהפורום הוא היה מתנהג ככה. להגיע למצב של דחיפות והתבטאויות שכאלה? מקומו של מוסך שכזה כניראה לא כאן ולתת לו לעבוד עם אנשים זה כניראה רעיון גרוע!

ויהיה טוב אם ניתן לשלב את 2 השירשורים ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"תקיפה" הוא משפט אחד קטן מתוך סיפור שלם והיא ממש לא מעניינת אותי. שיעשה מה שהוא רוצה בנושא.

הגבתי בגלל שדיסקו הגיע למסקנה שבעל המוסך צודק, תופעה שלדעתי חוזרת הרבה בפורום (וכוללת גם אותך) בזמן שלקוחות מנופנפים.

אם פספסת, התקיפה היא הכותרת.

לא משפט אחד קטן.

הכותרת.

כנושא הפוסט - "תקיפה על ידי בעל מוסך".

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחקיקה הישראלית התקיפה מוגדרת בדרך זו : המכה אדם, נוגע בו, דוחפו או מפעיל על גופו כוח בדרך אחרת, במישרין או בעקיפין, בלא הסכמתו....

אם אכן בעל המוסך נגע במשיכה או בדחיפה גם אם זה עם הזרת בפותח השירשור הרי שמדובר בתקיפה...אז כן, הכותרת אכן עוסקת בתקיפה כי לפי ההגדרה אם יוצאים מנקודת ההנחה שפותח השירשור דובר אמת אז נעשתה פה תקיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, לא הפרעתי לאף אחד. ביקשתי מהעובד רשות לעמוד לידו כי אני יודע כמה זה מעצבן כשאתה עובד ומישהו מסתכל עליך מעבר לכתף. העובד הסכים בכיף, כמו שאמרתי אפילו זרק בדיחה שהוא מקווה שלא הוא זה שיפריע לי, ובאמת היה בנאדם סימפטי. לא הייתה לו בעיה גם כשהרמתי את הקליפר, בכל זאת מדובר ברכב שלי. הרי אם יתחילו נזילות מהקו בעתיד הקרוב הם בטוח יקחו אחריות ולא יאשימו את גיל הרכב, נכון?

הבעיה של בעל המוסך זה שהוא, אני מניח, לקח את זה כפגיעה אישית בו כאיש מקצוע, הרי הוא איש עם ידע, ניסיון ומי אני שאגיד לעובד שלו שהקליפר תלוי מהקו? למה יש אנשים שחושבים שזה מצדיק אלימות?

התחרטת? לא בא לך שאני אראה מה עושים לרכב שלי? תגיד לי לצאת כמו בחברה מתורבתת, אל תדחוף ותגדף. אני אגיד לך להוריד את הרכב שלי מהליפט כי אני הולך. אני מהשוק נשארתי שם כמו אהבל ולא חשבתי בהיגיון, הייתי צריך ללכת אבל כולם חכמים במבט לאחור.

ועוד משהו שאני רוצה לומר לכם - אני מבין את הסקפטיות, אבל אני חבר בפורום לא מעכשיו, לא נרשמתי כדי לכתוב השמצות וללכת. אני משתתף פעיל בפורום, עוזר לאנשים כשאני יכול, מבקש עזרה כשצריך, מפרגן וממליץ על לבעלי מקצוע שיש לי ניסיון איתם ונותנים שירות מצויין -מוסך רון, יעקב אלטר, חברי הכנופיה - חלקם אפילו אני ממליץ באופן קבוע. אם אני מרוצה ממישהו אני אמליץ עליו גם שנים אחרי. אבל כשאני מדווח על תקיפה, שזה משהו לא נורמלי, פתאום אף אחד לא מכיר אותי וקוראים לי שקרן?

אמרתי לבעל המוסך כל מה שאני חושב עליו ואמרתי לו שאני אפרסם את זה, אבל ממש לא הזיז לו.

אני אישית לא רוצה לשים את התחת שלי בסכנה, אני מכיר את החוק ואני יודע שאפשר לנצל אותו גם כשאתה אשם כדי לגרום נזקים לצד השני. ובטח שלא אסכן את הישבן שלי לאנשים שקוראים לי שקרן. אני לא מבקש פיצוי או החזר, רק הסבר הגיוני למה הוא התנהג ככה והתנצלות.

תלונה במשטרה תוגש. אם זה יגיע למצב משפטי שאני יכול לפרסם את שמו מבלי לסכן את הכיס שלי, אני אפרסם.

עריכה אחרונה על ידי Coro

01000100 01101111 00100000 01101110 01101111 01110100 00100000 01110100 01100101 01101100 01101100 00100000 01110100 01101000 01100101 01101101 00100000 01110111 01100101 00100000 01100001 01110010 01100101 00100000 01010010 01110101 01110011 01110011 01101001 01100001 01101110 00100000 01100010 01101111 01110100 01110011 00101110

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.....

בדיוק הגיע הבעלים, שכנראה הסתכל עלינו מאחור. שאלתי אותו אם יש לו כבל בנג'י לאבטח את הקליפר ואז הוא התפוצץ, דחף אותי תוך שהוא אומר לי ל "סתום את הפה ואל תעמוד פה! אל תגיד לו (למכונאי) איך לעבוד!"

בהזדמנות אחרת הבעלים בא לעובד שהיה ליד רכבי ושאל אם הגיעו החלקים, לא הבנתי שהוא מדבר על רכב אחר וחלקים אחרים ואמרתי לו שיש לי שני ברגים חדשים בתא הנוסעים כדי שיוכלו להתחיל בעבודה ואז הוא שוב התפוצץ עליי "אתה לא מבין בכלום, פשוט תסתום את הפה שלך"

01000100 01101111 00100000 01101110 01101111 01110100 00100000 01110100 01100101 01101100 01101100 00100000 01110100 01101000 01100101 01101101 00100000 01110111 01100101 00100000 01100001 01110010 01100101 00100000 01010010 01110101 01110011 01110011 01101001 01100001 01101110 00100000 01100010 01101111 01110100 01110011 00101110

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם פספסת, התקיפה היא הכותרת.

לא משפט אחד קטן.

הכותרת.

כנושא הפוסט - "תקיפה על ידי בעל מוסך".

כל קורא מסתכל על כל הודעה בצורה אחרת. מתעניין ברכב אחד יכול לתת יותר חשיבות לצבע הרכב ופרטים אסתטיים בהודעת מכירה ומתעניין אחר יכול לתת יותר חשיבות לפרטים הטכניים. מוסכניקים כאן מסתכלים על הודעות בצורה אחרת מבעלי רכבים ובעלי רכבים מסתכלים על הודעות כאן בצורה אחרת כפי ששמת לב. כפי שכתבת: "מותר לי". לא פספסתי את הכותרת וכתבתי שמדובר במשפט קטן (כי מה לעשות ששלושה מילים הוא משפט קטן או יותר נכון קצר) מתוך טקסט ארוך. ושוב, אותי לא מעניין מה כתוב בכותרת ומה שמישהו בחר לכתוב בכותרת. אותי מעניין התוכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...