Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקיפה ע"י בעל מוסך

Coro
שימו לב! השרשור הזה בן 2002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חוצפה שאין כמותה לעמוד מאחורי הגב של בן אדם עובד, לבחון ולהעיר לו איך לעבוד.

האחריות של מנהל עבודה "להוריד מהגב" את כל הנודניקים האלה.

מצד שני, מנהל עבודה צריך לעשות את זה בנימוס. נראה שבמקרה הזה זה לא הלך טוב.

לא משנה כמה הלקוח מעצבן, מי שעבר לקללות ודחיפות - הוא אשם.

שיקח כדורי הרגעה אם הוא לא מצליח להתמודד עם לחץ בעבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 227
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

איך שאני רואה את זה, שני הצדדים פה אחראים ברמה מסויימת למקרה.

הלקוח: די, ישראלים חייבים להבין, זה שאתם משלמים כסף לנותן שירות לא אומר שקניתם אותו! ברוב העולם, עניין העבדים הפך לטאבו וגם כאן חייבים להתחיל לקלוט אנשים, לא משנה כמה אתם משלמים למישהו, לא משנה כמה הציפיות שלכם גבוהות, עדיין מדובר בבן אדם ואם כלקוח אני לא מרוצה מעבודה מסויימת אפעל בדרכים אשר - או יפסיקו את האינטרקצייה (ביני לבין נותן הישרות) או יעירו לשיפור. בהחלט אני מבין את אלה שלקחו את הצד של המוסך. הריי מה אתם חושבים?! שאם המכונאי קיבל מהלקוח הערה על חוסר מקצועיות, הוא בהכרח יפעל במקצועיות יתרה בעתיד? לדעתי בדיוק הפוך

המוסך: כאן אתיחס כנוקשה אחת למוסך, בעלים ולעובד. גם כאן די, השירות בארץ הוא מתחת לכל ביקורת, איפה עוד בעולם, במדינה מתקדמת תראו שתולים באויר קאליפר שכל מה שהוא נאחז בו זה הקבל שלו. מתאים לאפריקה, מזרח התיכון ועוד איזורים נכשלים. לצערי הרב, זה הנרטיב המקובל ב-רוב המקומות הללו, עובדים כמו במשחטה ומה לעשות, יש לקוחות שלא מתאים להם ואני מבין אותם לגמריי כי גם אני כזה.

הקטע של התקיפה דורש פיסקה נפרדת כי אם אשר קרתה כפי שתיאר פותח השירשור (לא מטיל ספק, פשוט לא הייתה שם) הריי שמדובר בדבר חמור ביותר. אם הלקוח הציק, שיבוא בעל המוסך ויעיר ויציב גבולות. אם יעבור הלקוח את הגבולות שהצבת, תעיף אותו מהמוסך וזה יהיה מקובל על כולם. הקטע של לבוא ולתקוף משום מקום מדובר בדבר חמור שדורש המשך טיפול ואם אכן כך המקרה, אני מקווה שבעל העסק יידרש למחיר כי חברה אשר ''מחליקה'' על מקרים כאלה סופה ידוע מראש.

90% מההודעות הפכו להיות כמו הדעות תבניתיות שבאות להגן על הדעה של מי שכותב אותן. תבינו שאין שחור או לבן במקרה הנ''ל וכמו כל דבר בחיים, יש מספר גורמים שיצרו סיטואצייה ולא קדוש מעונה, לא גיבור ולא נבל רשע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...