Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקיפה ע"י בעל מוסך

Coro
שימו לב! השרשור הזה בן 2003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז מוסכניק מתמחר את המקצועיות שלו לנגיד 300 ש"ח+מע"מ ועבודה לוקחת לו רבע שעה כי המקרה לא מסובך אז למה מגיע לו יותר? המקצועיות שלו מתומחרת כבר בשכר השעה הגבוה. נתמחר אותה עוד פעם?

אם הרכב באוויר שעה אבל עובדים עליו רבע שעה נגבה על שעה? למה? הרכב היה אמור להיות מחוץ למוסך אחרי רבע שעה.

ולמה קורו מתחפש למנהל עבודה? אסור לו להבין את החישוב? אסור לו לפתוח את הפה? בדקת אם הייתה הצעת מחיר מסודרת בכתב כחוק או שזה לא חשוב?

ונגיד שלא הרווחת הרבה בעסקה הזו, לא בכל עסקה מרוויחים הרבה. אתה יכול להוציא אותו מרוצה, ללא טעם מר ולהרוויח על בני המשפחה שלו, חבריו, שכניו וחברי הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 227
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ומי הצמיד לקורו אקדח לראש?

לשלם 300 זה רק בתנאים של קורו?

נ.ב

כל המוסכים עובדים פר שעתון מוסכם.

האם זה יקדם אותך אם ישאירו רכב על הליפט לחצי שעה נוספת?

ולמה ביקור של טכנאי עולה 250?

הוא רק הגיע... והוא גר בכלל 10 ק"מ ממני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מוסכניק מתמחר את המקצועיות שלו לנגיד 300 ש"ח+מע"מ ועבודה לוקחת לו רבע שעה כי המקרה לא מסובך אז למה מגיע לו יותר? המקצועיות שלו מתומחרת כבר בשכר השעה הגבוה. נתמחר אותה עוד פעם?

שוב, אתה (או קורו) לא תקבעו תמחור למוסך, וודאי לא תתמקחו על המחיר אחרי שהעבודה בוצעה. זאת התנהגות מגעילה ושפלה.

אם הרכב באוויר שעה אבל עובדים עליו רבע שעה נגבה על שעה? למה? הרכב היה אמור להיות מחוץ למוסך אחרי רבע שעה.

שוב, כמו שאמרו לך - זה המחיר של העבודה. המוסך לא עובד לשם שמיים, ולא לשם המשפחה של קורו, שגם ככה אין ממנה ח'ר. לא היה רוצה, לא היה חייב לעשות את העבודה אצלו.

ולמה קורו מתחפש למנהל עבודה? אסור לו להבין את החישוב? אסור לו לפתוח את הפה? בדקת אם הייתה הצעת מחיר מסודרת בכתב כחוק או שזה לא חשוב?

כי הוא ניסה ללמד את המכונאי איך לעבוד. אם לא קיבל את הצעת המחיר הכתובה, פנויה בפניו הדרך לאיגוד המוסכים.

ונגיד שלא הרווחת הרבה בעסקה הזו, לא בכל עסקה מרוויחים הרבה. אתה יכול להוציא אותו מרוצה, ללא טעם מר ולהרוויח על בני המשפחה שלו, חבריו, שכניו וחברי הפורום.

מי אתה חושב שאתה שתעשה חשבונות לבעל עסק אחר?

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אתה חושב שאתה שתעשה חשבונות לבעל עסק אחר?

מה ז״א?

נדבן חסר תקנה שמאכיל ילדים רעבים של בעלי עסקים עקב לב רחב המכווין אותו לדלתם כשהוא צריך מהם משהו, תפסיק לבלת״ק

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רומן, שים לב שבנוגע לסיפור, אתה חושב שהאמת נמצאת איפהשהו באמצע אבל בכל מה שנוגע ליחסי עוסק-לקוח יש רק שחור ולבן. תמשיך עם הגישה הסופ-נאצית הזו שהלקוח הוא פקוד שלך, תשאיר לקוחות מתוסכלים, תחשוב לטווח הקצר ולא לארוך ואל תתפלא אם הפצצה המתקתקת הזו שאתה מטפח תתפוצץ לך יום אחד בפרצוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אתה לא מבין כלום ביחסי בעל מקצוע-לקוח, ברמה שאין מספיק כלים להתמודד איתך.

עזוב, תן לנו להמשיך לרדות בלקוחות שלנו, תמשיך אתה לעשות/לא לעשות טובות למי שבראש שלך ונמשיך הלאה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המרחק לא גדול. אני רוצה להיות מעורב במה שעושים לי ברכב, מהחדר המתנה אני לא רואה כלום.

בנוסף, אנחנו בישראל, למצוא כאן מוסך אמין זה סופר נדיר. גם אם אני מגיע למוסך עם חוות דעות מאוד מוצלחות, זה לא אומר שאני סומך עליו בעיניים עצומות [לא להסתכל מה עושים לך ברכב זה בדיוק עיניים עצומות].

מדובר בבטיחות שלי. רק אתמול ידידה הגיעה למוסך מאוד מומלץ לטיפול פשוט, לא סגרו לה כמו שצריך את הגלגל האחורי [טעות אנוש, במידה וזה היה הרכב שלי והייתי יושב למכונאי על הוריד זה בוודאות לא היה קורה] ובאמצע מחלף ב 100 קמש הגלגל ברח, למזלה הרב מאוד הכביש היה ריק והיא יצאה מזה בשלום.

בנוסף, כנראה שאתה מבלה הרבה במוסכים מורשים ויוקרתיים, כי המוסכים שאני הייתי בהם בשנים האחרונות [אוטואיטליה, מיכאל, גבע, איציק [המוסך המדובר בדיון זה], ליליאן ועוד הרבה מוכרים] לא היה חדר המתנה ולא היה חלון. בקושי ספספל. בנוסף, לכולם עמדתי על הראש ואף אחד לא אמר מילה...

אצל גבע אפילו טורחים להסביר לי, בלי שאני אשאל, כל פעולה שעושים, איך עושים אותה למה וכמה [ולא רק יוסי ורונן הבעלים אלא גם המכונאים "הפשוטים"].

לא ברורה לי בכלל ההתנפלות על פות"ש על כך שרצה לראות מה עושים לו ברכב. גם לא על זה שנתן עצות למכונאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשטיפלתי באוטואיטליה הייתי משאיר את המכונית ויוצא לסידורים, חוזר בסוף היום ולוקח את האוטו. במוסך עדי (אחריות) יש חדר המתנה עם חלון למוסך. מוסך מישל נמצא 5 דקות הליכה מהמשרד שלי אז גם כן, עוזב את האוטו ויוצא. קיה צפון (האוטו של אשתי) - חדר המתנה עם חלון למוסך.

אם אתה לא מסוגל לעזוב את האוטו וחייב לשבת למכונאי על הוריד, למה מראש להגיע למוסך כזה? כשאתה הולך לרוה"ח, אתה יושב לפקידה על המסך כשהיא עושה את החישובים?

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסוגל, עכשיו אחרי שהייתי אצל גבע מספר פעמים וראיתי את האנשים המעורבים. אבל לא בפעם הראשונה, ולא משנה כמה תשבחות קראתי על המקום.

בכל מקרה, מוסך שלא היה מאפשר לי להסתכל מקרוב מה עושים לי ברכב זה לא מקום שהייתי מגיע אליו, ובמידה והיו אומרים לי מראש הייתי מפסיק את העבודה באותו רגע, משלם על מה שנעשה והלך לדרכי.

זה לא קרה לי עד היום אף פעם באף רכב, למה? כי לאף מוסך לא היתה בעיה עם זה! ולמה שתהיה? כל עוד אני עושה את זה ברגש המתאים ומוודא שאני לא מפריע למכונאי לעבוד, אין עם זה שום בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...