Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאון קופרה 2018 או גולף GTI 2018 ושיפורם

barrdalall
שימו לב! השרשור הזה בן 2011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחר צהריים טובים, אני חדש בעניין הרכבים ושיפוריהם(לאחרונה הוצאתי רישיון) ו2 מכוניות ישר קפצו לי לעיניים והם הגולף GTI והלאון קופרה. שוחחתי עם ההורים והוסכם לי לקנות אותם אך עליי לבחור. אח שלי ציין ששניהם רכבים מדהימים לשיפורים וציין סטייג'ים שלא היה לי מושג מה הם ואת החברה APR. ההורים שלי לא היססו והסכימו לי לשפר את הרכב ישר אחרי שאקנה אותו. הייתי מעוניין לדעת מה השיפורים הטובים והאם יהיה חשש לעבור טסט לרכב. איזה מבין הרכבים יתן ביצועים טובים יותר עם השיפורים? אני רוצה לשפר כמה שאפשר ולהוציא כמה שיותר כוחות סוס מהרכב. שאלה נוספת שהייתי מעוניין לשאול היא: מהו TORQUE? ומה ההבדל בין LOW MID HIGH TORQUE? בנוסף אשמח לחוות דעת על הנושא.

אשמח שתענו גם על חלק מהשאלות.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם נניח לרגע שלא מדובר בתחילת חופשת סוכות, לנהג חדש אני מציע להתחיל מרכב יותר סלחני לטעויות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נניח לרגע שלא מדובר בתחילת חופשת סוכות, לנהג חדש אני מציע להתחיל מרכב יותר סלחני לטעויות.

חד משמעי.

זה לא רכב לנהג חדש.

עם רישיון חדש ניתן להבין שאין ניסיון עם רכבים חזקים ואף רכבים בכלל.

פותח השרשור מדבר על מכוניות חזקות מאוד וכבר רוצה לעשות להם סטייג'.

אם זה לא בדיחה של סוכות אז זה מתכון לצרות וחס וחלילה לתאונה קשה. זה לא רכב לנהג מתחיל.

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שלא מדובר בטרול צעיר וחינני, אענה ברצינות:

מבין שני הרכבים אני ממליץ לך ללכת על הגולף - רכב נפלא עם שמירת ערך מעולה.

אין שום צורך לשפר אותו לפחות בשנה הראשונה כי הביצועיים הטבעיים שלו טובים מאוד.

אני ממליץ לך לנסוע על הרכב לפחות שנה ואז להתחיל בשיפורים, אם בכלל. לי יש רכב דומה (Audi A3 2.0TSI) כבר 7 שנים ועד היום לא ראיתי שום סיבה לשפר את הביצועים שלו כי הביצועים הקיימים מסכנים את רישיון הנהיגה שלי מספיק.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו ממליצים לנהגים חדשים להתחיל עם מכוניות לא ספורטיביות ולהתרכז בהשתלבות טובה בתנועה.

לאחר כחצי שנה של נהיגה, ממליצים על קורס נהיגה מתקדמת (אפשר למוצא שרשורים בעניין). לבעלי ממון, יש גם קורסים בחו"ל של נהיגת מירוץ.

רק לאחר מכן להתקדם לרכב ספורטיבי.

בזה מיצינו המלצותינו לנהג חדש.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפורום לא עוסק בשיפור של מכוניות שטרם נרכשו.

אם אתה מתלבט בקניית רכב - פתח שרשור בפורום ייעוץ.

אחרי שהרכב יהיה ברשותך, ותרגיש שהוא לא מספיק חזק, ומגבלות הרכב לא מאפשרות לך לנצל את כישורי הנהיגה שלך - תוכל להתייעץ פה בשיפור.

עד אז - קנה רכב, תסיים את המלווה, תקבל נסיון בנהיגה, ורק בהמשך, אם תרגיש שהגולף GTI או הלאון מגבילות אותך - תשפר.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מספר שאלות שישפיעו על הבחירה שלי באיזה רכב לבחור, להלן השאלות:

1. איזה רכב מאיץ מהר יותר?

2. איזה רכב חסכוני יותר? (מנסיונכם האישי!!!)

3. איזה רכב קל יותר לשיפורים ומציע יותר אפשרויות לשיפור?(לא מבין בזה בכלל!!),( מודע לזה שהשיפורים מבטלים אחריות לכן אחכה עם השיפורים)

4. ובאופן כללי איזה מן הרכבים מהנה יותר?

5. לו יכולתם להשוות את אחד הרכבים לרכב בעל הנעה אחורית עם ביצועים דומים ובאזור אותו המחיר, באיזה רכב הייתם בוחרים להשוות ומי לדעתכם מהנה יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מספר שאלות שישפיעו על הבחירה שלי באיזה רכב לבחור, להלן השאלות:

1. איזה רכב מאיץ מהר יותר?

2. איזה רכב חסכוני יותר? (מנסיונכם האישי!!!)

3. איזה רכב קל יותר לשיפורים ומציע יותר אפשרויות לשיפור?(לא מבין בזה בכלל!!),( מודע לזה שהשיפורים מבטלים אחריות לכן אחכה עם השיפורים)

4. ובאופן כללי איזה מן הרכבים מהנה יותר?

5. לו יכולתם להשוות את אחד הרכבים לרכב בעל הנעה אחורית עם ביצועים דומים ובאזור אותו המחיר, באיזה רכב הייתם בוחרים להשוות ומי לדעתכם מהנה יותר?בס"ד

יש פה כמה דברים מנוגדים:

שיפורים מול חיסכון, אחריות מול שיפורים.

ברכבים כאלה, שהם פחות או יותר באותו רמה, מה שמדבר, אלו העדפות האישיות של הנהג.

אתה הולך להשקיע מעל 200k, לא תבצע נסיעת מבחן?

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רותם, בתור משקיען אני מתפלא עליך שצוטטת את ההודעה מעליך, ועוד הראשונה... ;-)

לפותח השרשור, לא הבנתי למה אתה שואל אותנו על נתוני תאוצה, שאתה יכול לבדוק במפרט של הרכבים, שאני מניח שאם אתה מתעניין בהם, כנראה שעיינת בהם.

בגדול מבחינת VFM הלאון מנצחת לטעמי.

לגבי שיפורים, לא חושב שיש הרבה הבדלים מבחינה זו, אבל יש לנו פורום שיפורים שאולי תוכל לקבל שם תשובות מפורטות יותר. בכל אופן אם אתה מתכוון לרכוש את הרכבים כחדשים השאלה כרגע לא רלוונטית.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

יש פה כמה דברים מנוגדים:

שיפורים מול חיסכון, אחריות מול שיפורים.

ברכבים כאלה, שהם פחות או יותר באותו רמה, מה שמדבר, אלו העדפות האישיות של הנהג.

אתה הולך להשקיע מעל 200k, לא תבצע נסיעת מבחן?

כמובן שעיינתי בהם. רק רציתי לברר מהי דעתכם האישית. מה היתרונות מה החסרונות. אני לא סגור על עצמי במה שאני רוצה ותמיד אעדיף ביצועים על חיסכון בדלק. אחרי שהאחריות תפוג אני אעשה את השיפורים. ואני אעשה נסיעת מבחן בהקדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הנייר הגולף פחות טובה מהקופרה.

הקופרה חזקה יותר ובעלת רכבי היגוי מתקדמים יותר(דפרנציאל).

נהגתי על הקופרה 280 והיא הרגישה לי חזקה,לא הייתי ממהר לשפר אותה.

בטח שלא בתקופת האחריות.

רכב הנעה אחורית? BMW 135 כנראה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים פשוט נדמה לי שלחלק מההורים לא אכפת מהילדים שלהם.... מבחיניתי לקנות לילד ללא נסיון נהיגה רכב כזה שווה ערך לתת לו לשחק עם אקדח... יש לכם כסף, שלחו אותו לקורסי נהיגה בכל העולם

מקווה שעוד צעירים לא ישבו איתו באוטו

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמן שאנחנו צוחקים כאן, נראה לי שהבן אדם כבר הלך עם ההורים שלו וקנה את 2 הרכבים, אחד לסופ"שים ואחד לאמצע שבוע.

ורק אוסיף שאולי בארץ הרכבים האלו נחשבים "רכבי ספורט" ונראים מהצד כמו איזה משהו מהסרטים, אבל בפועל באירופה הרכבים האלו הם עממיים לכל דבר ועניין. זה גם לא משנה אם תגיע ל-100 קמ"ש תוך 7 שניות או 8 שניות, גם ככה תעמוד ברמזור מאחורי משאית ואוטובוס ותיסע על הבאמפרים ב- 30 קמ"ש בלחץ.

עריכה אחרונה על ידי Yossi dashti
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...