Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת - ניסן מיקרה חדשה 2018

yuvalkop
שימו לב! השרשור הזה בן 2035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צהריים טובים

אני חושב לקנות ניסן מיקרה חדשה 2018 .

הרכב יעשה כ20 אלף קילומטר בשנה . הוא צריך לסחוב עליות של חיפה ואת כביש החוף .

האם הוא יענה על הצורך ? קיבלתי הצעת מחיר כרכב 0 ק"מ ב 65 אלף שקל .

אני מניח שבתוך העיר הוא יעשה את העבודה , אבל חושש מהעליות ובכבישים מהירים .

תודה ובשורות טובות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם שנמכר בארץ הוא די מיושן, בחו"ל כבר הושק דגם חדש שנראה הרבה יותר טוב, מאובזר יותר וכנראה גם מציע בטיחות עדיפה, אך לא זמין עם גיר אוטומטי בנתיים, ולכן לא נמכר בארץ עדיין.

מהניסיון שלי עם המיקרה הידנית (שכנראה סוחבת טוב יותר מהגרסה האוטומטית), אני לא זוכר את זמינות הכוח לטובה. למעשה הרכב הרגיש לי די חלש. זה לא הרכב שהייתי רוכש לו הייתי צריך לבלות זמן רב בעליות ובכבישים מהירים.

בנוסף, הגיר הרציף לא נחשב הכי אמין, וכבר יצא לי לקרוא ולשמוע על תקלות בגיר.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיקרה היא הרכב הכי מיושן ולפי מבחני רכב הכי פחות טוב בגזרת הסופרמיני.

יש סיבה לכך שהיא כול כך זולה אישית הייתי נמנע מלקנות מיקרה ומכוון או למכונית מיני מעט צפופה יותר אך יותר איכותית או לאיזו סופרמיני אירופאית יד2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צהריים טובים

אני חושב לקנות ניסן מיקרה חדשה 2018 .

הרכב יעשה כ20 אלף קילומטר בשנה . הוא צריך לסחוב עליות של חיפה ואת כביש החוף .

האם הוא יענה על הצורך ? קיבלתי הצעת מחיר כרכב 0 ק"מ ב 65 אלף שקל .

אני מניח שבתוך העיר הוא יעשה את העבודה , אבל חושש מהעליות ובכבישים מהירים .

תודה ובשורות טובות

נהגתי פעם על מיקרה והיא פחות מתאימה לפרויד ולציונות. יחד עם זאת צפוי דגם חדש , לא ברור מתי ינחת בארץ.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צפוי זה בלשון המעטה. שנה הבאה כנראה כבר יעבור רענון ופה הוא טרם שווק.

כל עוד אין תיבה אוטומטית סיכוי נמוך שנראה אותה כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי פעם על מיקרה והיא פחות מתאימה לפרויד ולציונות. יחד עם זאת צפוי דגם חדש , לא ברור מתי ינחת בארץ.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

היא סוחבת את פרויד בלי בעיה,גם את בית אורן.

הרכב לא חזק, אבל מכאן ועד לעכב תנועה ההבדל גדול.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית בתקציב הזה הייתי בודק את דציה סנדרו, הוא מגיעה עם מנוע 0.9 טורבו שמתסדר לא רע עם עליות, נוחות נסיעה טובה, מרווח טוב מאחור אך תא נוסעים פשוט כמו למיקרה.

החיסרון שיש גיר רובוטי, בעיר פחות נוח אך תורם לצריכת דלק טובה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייקח למיקרה זמן להגיע.

כמו כמעט כל דגם אחר של רנו וניסאן בשנים האחרונות.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה מיושן ?

לגבי חולשת המנוע , כל עוד הוא חלש באופן סביר אני יבלע את הרוק .

הכל התחיל שרצינו מכונית יד 2 , קיבלנו הצעה ממישהו פרטי לגבי מאזדה 2 2012 עם 50 אלף קילומטר ב 40 אלף שקל .

ואז אמרנו , לא נוסיף 20 אלף בשביל רכב חדש ..

קיה פיקנטו עדיפה על הניסן מיקרה ? ההבדל בינהן הוא משהו כמו 4K לחדשה ..

תודה רבה לכולם על התגובות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-65 תוכל למצוא מאזדה 2 מ-2015 (הדגם החדש), או פיג'ו 208 מ-2016-17. שתיהן יהיו עדיפות על המיקרה כמעט בכל אספקט, פרט לצריכת דלק והעובדה שהן לא חדשות.

אני הייתי מעדיף רכב משומש קלות מרכב פשוט, ספרטני ומיושן, אבל "חדש".

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ה-208 אמורה להיות סבירה בצריכת הדלק אם לא משתוללים איתה.

לגביי הפיקנטו - מודרנית יותר, עדיפה בנושא האבזור הבטיחותי והאבזור החשמלי, ביצועים סבירים, תהיה צפופה יותר מהמיקרה ופחות חסכונית מהמיקרה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה רץ לקנות ב0 קילומטר את המיקרה אם זה הרכב שאתה מעוניין בו כנס לסכונות ניסאן ותראה כמה היא עולה אחרי כל ההנחות - אולי תופתע בכמה המחיר קרוב למחיר של ה0 קילומטר.

מצד שני נהגתי ברכב הזה בגירסא הידנית שבוע וחצי וללא ספק מדובר באחד המכוניות הכי גרועות שנהגתי עליהן(בטח ביחס לרכב חדש) - אבל נסה לעשות נסיעת מבחן, אולי לך היא תרגיש בסדר.

ממליץ גם לרדת טיפה בשנתון ואם כבר במחיר הזה לקנות רכב משומש קלות ועדיף(כמו שהמליצו סטייל המאזדה 2 או הפיג'ו 208).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסיון שלי עם המיקרה מבוסס על עבודה של כחודש בשליחויות עם הרכב הנל בגרסה האוטומטית.

לחיוב- מרגיש מרווח, קל מאוד לחניה, חסכוני בדלק, לאחר התרגלות לדעתי גם הגיר טוב מאוד(מוציא ביצועים סבירים ביותר ממנוע קטן), כל עוד לא מנסים לבצע נהיגה נמרצת ההתנהלות של הרכב נעימה והנוחות סבירה ביחס למצופה.

לשלילה - בידוד רעשים לוקה מאוד בחסר, פלסטיקה קשיחה ולא נעימה, אחיזה לא מדהימה וחוסר שיתוף פעולה מוקצן לנסיעה נמרצת.

אם אינך מגדיר את עצמך כנהג נמרץ - במחיר הנכון לא הייתי שולל את הרכב על הסף כפי שאנשים ציינו פה (שכנראה רובם לא באמת התנסו עם הרכב ומדברים מ"דברים שהם שמעו')

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחושה שלי לגבי האקו מיקרה היא שזה הרכב היחיד שהרגשתי שכשיצא דגם חדש הוא היה גרוע יותר מקודמו. המיקרה הקודמת (עד 2011) הייתה רכב מעולה יחסית לסופר מיני (רק קצת מכוערת). וזה מניסיון של 170 אלף ק״מ במשפחה.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...