Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם כל שיחות הטלפון בישראל מוקלטות?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 2039 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדר"כ אפליקציות ההקלטות הפופולריות שומרות את הקבצים שלא בתיקיית האפלקיציה כך שגם אם מחק אותה, הקבצים עדין שם. גם אם היה מוחק את הקבצים מפורשות, סביר מאוד להניח שהיה אפשר לשחזר אותם בקלילות עם תוכנה שכל ילד יכול להפעיל. אל תתנו קרדיט למשטרה, היא בסה"כ מחברת את הטלפון או את המחשב למחשב אחר שיש בו תוכנת שחזור \ חילוץ של מידע ואז הם לוחצים על כפתור כדי להפעיל את זה.

לגבי הקלטות, אני בטוח שכל השיחות בישראל מוקלטות. זה נכון שאי אפשר להשתמש בהן בבית משפט כי הראיות האלו פסולות, אבל שב"כ הוא ארגון מעל החוק וכך גם עובדיו מרגישים, כך שאל תתפלאו בכלל כשזה יתגלה לכולם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני, אם השב"כ ירצה להקליט את השיחות שלך, כנראה שיש סיבה לכך.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל ממש לא, אתה סומך מהר מידי על שב"כ. שב"כ הוא ארגון ישראלי שלא יוצא מן הכלל, כמו שמערכת החינוך גרועה, כמו שהעירייה הקרובה לביתך לא מרשימה במיוחד, אל תצפה לפתע לארגון מסודר, יעיל ומתוקתק כמו שרואים בסרטים. גם השב"כ הוא ארגון יחסית חובבני, עם המון, המון פוזה בשילוב וואסח. בסוף, זו קומבינה ישראלית בדיוק כמו כל שאר משרדי הקומבינה שלנו. שב"כ, בעיני האזרחים, הוא ארגון ביון סקסי. אבל הוא לא מה שרובינו חושבים שהוא. בסופו של יום, גם בשב"כ מועסקים ישראלים ממוצעים שרובם המוחלט גם מקבל החלטות ממוצעות אך לפחות בשב"כ הוא מגובה ע"י החוק שכמעט ולא קיים עבורו וע"י מעטה סודיות שמחפה על הארגון בשגיאות גדולות מאוד שהוא עושה. שקיפות, לא תמצא כאן, לא בגלל הפגיעה בסודיות או במבצעים או ביעדים, אלא כדי לכסת"ח, לשמור על התחת של העובדים של השב"כ וגם כדי להרים להם את המורל, שירגישו מעל כל שכבת תושבי המדינה, אפילו מעל "השוטרים הפשוטים". שקיפות נדרשת מאוד בכל ארגון ממשלתי ולא מחייבת הדלפת סודות למרות שזה כמובן התירוץ הקבוע של כל ארגוני הביון בכל העולם.

שנית כל, לא התכוונתי לכך שהם יקליטו שיחות של יעדים קונקרטיים, אלא דווקא את כלל השיחות בישראל. אני לא יודע את זה, אבל אני מניח שכך הדבר, כדי שיוכלו לשחזר רטרואקטיבית פיסות מודיעין. אחרת, הם מחויבים לדעת מי המחבל ומה אמר לחבריו לפני שהוא מתפוצץ וזה לא קורה בהרבה מקרים.

חוץ מזה, בישראל, הבטחון יותר חשוב מהחמצן ומהמים, כך הוא משווק, הוא מתחזק מאות אלפי עובדי תעשיית הבטחון כולל חיילים וקצינים, הוא כלי פוליטי עילאי, ראשי ועיקרי בקמפיינים פוליטיים ואף מנוצל ע"י אמצעי תקשורת שכמובן מדביקים אותנו למסך ע"י הלחצות בטחוניות אין סופיות ומוזיקה דרמטית שלא מביישת טריילרים בהוליווד. כך שאם יש מדינה שבה עניין כזה יתקבל בצורה טובה ולא יגרור אחריו מחאה, זו המדינה שלנו. מדינה שבה אזרחים מוכנים ש90% מהממשל שלה יקבל טובות הנאה מתחת לשולחן תוך כדי שהוא דופק את אזרחים הפשוטים, העיקר שיש בטחון. אין לנו בעיה שטביעות האצבע הפרטיות שלנו יסתובבו בטורנט הקרוב לביתינו, העיקר בטחון. והכי מצחיק שזה לא אומר שבאמת יש בטחון, זה פשוט אומר שהמועמד הנבחר מכר את המילה "בטחון" בצורה הכי משכנעת.

איך מוכרים בטחון? שיער שיבה לבן מסודר ו"אחראי\שקול", קול בטוח ואסרטיבי, עבר צבאי ממוצע שיספק את רובינו וכמובן הרבה הסתה כלפי הצד ש"מחליש" אותנו בתחום הבטחון.

עריכה אחרונה על ידי שבלול
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל ממש לא, אתה סומך מהר מידי על שב"כ. שב"כ הוא ארגון ישראלי שלא יוצא מן הכלל, כמו שמערכת החינוך גרועה, כמו שהעירייה הקרובה לביתך לא מרשימה במיוחד, אל תצפה לפתע לארגון מסודר, יעיל ומתוקתק כמו שרואים בסרטים. גם השב"כ הוא ארגון יחסית חובבני.[...]בסוף, זו קומבינה ישראלית בדיוק כמו כל שאר משרדי הקומבינה שלנו.

לא עבדתי איתם הרבה אבל ראיתי את התוצרים שלהם, והרושם שלי היה של ארגון מאוד מקצועי ומוקפד. יותר מן המוסד.

עם המון, המון פוזה בשילוב וואסח.

זה כן. הרבה.

מאוד.

חוץ מזה, בישראל, הבטחון יותר חשוב מהחמצן ומהמים, כך הוא משווק, הוא מתחזק מאות אלפי עובדי תעשיית הבטחון כולל חיילים וקצינים, הוא כלי פוליטי עילאי, ראשי ועיקרי בקמפיינים פוליטיים ואף מנוצל ע"י אמצעי תקשורת שכמובן מדביקים אותנו למסך ע"י הלחצות בטחוניות אין סופיות ומוזיקה דרמטית שלא מביישת טריילרים בהוליווד. כך שאם יש מדינה שבה עניין כזה יתקבל בצורה טובה ולא יגרור אחריו מחאה, זו המדינה שלנו. מדינה שבה אזרחים מוכנים ש90% מהממשל שלה יקבל טובות הנאה מתחת לשולחן תוך כדי שהוא דופק את אזרחים הפשוטים, העיקר שיש בטחון.[...]איך מוכרים בטחון? שיער שיבה לבן מסודר ו"אחראי\שקול", קול בטוח ואסרטיבי, עבר צבאי ממוצע שיספק את רובינו וכמובן הרבה הסתה כלפי הצד ש"מחליש" אותנו בתחום הבטחון.

גם נכון. מאוד. אבל לא קשור לעניין.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עדיין לא מסביר למה הם ישקיעו משאבים כדי להתקין ציוד הקלטה אצל כלל ספקיות תקשורת בישראל, ולהרים חוות שרתי אחסון עם סנכרון לחוות אחסון מרכזית אצלם, פלוס משהו שיפרסס את ההקלטות, ישים בדאטאבייס ומערכת שתתממשק מולו, כדי להקליט שיחות של 8+2 מיליון אזרחי ישראל והרש"פ, ולהיות מוכנים לשלוף ברגע שיחת טלפון שבוצעה ממספר 052-5638746 בתאריך 19/04/2013 בשעה 15:34 (יש לשמור הקלטות 7 שנים, כן?).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם הוא מחק את הטלפון 7 פעמים ושבר אותו, אם לא נגרם נזק פיזי לרום אז אין בעיה לשחזר הכל.

המשטרה נעזרת בחברות חיצוניות לעשות זאת.

יש לי חבר שעובד בחברה כזו ואיתגרתי אותו עם איפון 3 שהיה לי לפני איזה 8 שנים, עבר המון ריסטורים ושימושים של הילדים, בסופו של דבר שחה הרבה באמבטיה ושימש כגולם למשחק.

הוציא לי את כל אנשי הקשר שהיו לי דאז.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבלול, אני מתקשה לעקוב אחר דבריך, אבל זה כבר השרשור השני שרץ כרגע (במקביל לשרשור כרטיסי האשראי) שבו נראה לי שאתה אמין בערך כמו "תיק דבקה".

בניגוד למי שכתב כאן קודם, אין לי שום קשר עם השב"כ, ויש לי חוסר אמון מוחלט בראשי השלטון הנוכחי בכל מה שקשור לשמירת הדמוקרטיה. אבל בניגוד למה שאתה כותב, אני קורא ורואה קצת מה מתרחש בעולם. לא שאנחנו כל כך טובים, אבל בהחלט לא גרועים מאף אחד אחר בעולם המערבי. רק נוטים יותר להלקות את עצמנו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשטרה נעזרת בחברות חיצוניות לעשות זאת.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

התשובה הפשוטה והנכונה לשאלה המקורית. קבלנות מאפשרת להשתמש למעשה בחבר'ה הכי מיומנים בתחום מסוים, בלי שתצטרך לגייס אותם מעשית למשטרה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דברי יוצאים מגדר הרגיל ולא דומים למה שאתה רגיל לשמוע ברחוב, אני יודע את זה היטב. לכן, חלק מהדברים שאני כותב נראים לך כמו "תיק דבקה". שמעתי אלפי אנשים מתנגדים בתוקף לדברי בתחומים שונים ומשונים, החל מויכוחים טכנולוגיים ועד התמיכה הבלתי נדלית של האוכלוסייה בביטקוין ומטבעות מבוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עדיין לא מסביר למה הם ישקיעו משאבים כדי להתקין ציוד הקלטה אצל כלל ספקיות תקשורת בישראל, ולהרים חוות שרתי אחסון עם סנכרון לחוות אחסון מרכזית אצלם, פלוס משהו שיפרסס את ההקלטות, ישים בדאטאבייס ומערכת שתתממשק מולו, כדי להקליט שיחות של 8+2 מיליון אזרחי ישראל והרש"פ, ולהיות מוכנים לשלוף ברגע שיחת טלפון שבוצעה ממספר 052-5638746 בתאריך 19/04/2013 בשעה 15:34 (יש לשמור הקלטות 7 שנים, כן?).

יכולת ההקלטה זה חלק מתנאי הרשיון. הקלטה בפועל ושמירה תלויה כבר בגורמים אחרים.

אאלט היה פעם מקרה במלחמת המפרץ הראשונה שנכנסו באמצע דיווח טלפוני של כתב CNN? ואמרו לו להפסיק (מסר מיקום נפילות). כל שהיכולת הייתה קיימת מזמן.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לא. לגופים העוסקים בבטחון חוץ, חשאיים ככל שיהיו, אין זכות לרגל אחר אזרחי המדינה..

מזל שהם לא שאלו אותנו בכלל, ולא אומרים לנו כלום על כך שהם עוברים על זה. הרי אם הם לא יבקשו רשות, ולא יגלו לאף אחד, מי יגיד להם "לא"?

לעניין, נשמע כאילו השיחה מוקלטת מאפליקצייה, לפי איכות הקול של אחד מהצדדים והאיכות הנמוכה יותר של הצד השני. כמשתמש באפליקצייה כזו בעצמי, אני מכיר את הנקודה הזו. גם אם לא היו אומרים.

האם כלל השיחות מוקלטות?

רק אלו שחשובות. לצורך שיפור וייעול השירות, אתה יודע.

לא אלו שבהן אתה צודק לחלוטין ו\או יש בהם הוכחה שהארגון שאתה מדבר איתו עבר על החוק, אלו לא מוקלטות משום מה. או "נעלמות" באופן מסתורי כשאתה צריך להיעזר בתוכן המוקלט. כנראה היוני-דואר שיגרו גלי-קול בתדר אלקטרו-מגנטי שמחק את הפס של הקלטות VHS משנות השמונים שבהן משתמשים כדי להקליט את השיחה.

או אטיופים.

ברשותכם, אחזור עכשיו לאימוני האוריגמי שלי- אני מלמד את עצמי איך להכין כובע עם 3 פינות מנייר כסף נגד חוצנים. שיהיה, לא יזיק.

בעצם, גם נגד "פנימנים" ולא רק חוצנים.

שיהיה.

הודעה זו תשמיד את עצמה תוך 5 שניות...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...