Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא מצליח להסיר קליפר אחורי בקורולה

Coro
שימו לב! השרשור הזה בן 2034 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ליד הרכב אז אם מישהו יכול לעזור..

הורדתי את שני הברגים שמחברים את הקליפר, (לא את הברגים של הגייד פינס) הוא זז קצת ימינה ושמאלה על הדיסק אבל לא מצליח להסיר אותו. יש מין אוזניים מאחורי הנאבה ששם הברגים מחוברים. מה אני מפספס? אשמח לעזרה.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הברגים של הפינים המובילים פתחת? לחצת את הבוכנה פנימה? פירקת את הקליפר (היחידה עם בוכנה) ומה שנשאר לך זה מסגרת הקליפר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלח תמונה. עשיתי את זה כמה פעמים, זכור לי שיש שם שני ברגים שמקבעים את הקאליפר לזרוע. צריך לפתוח אותם ולשחרר את הקאליפר ואז הדיסק משתחרר.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

פתחתי אחד ברגי הגייד פין, פתחתי את ה"דלת" של הרפידות והצלחתי להוריד את הקליפר והדיסק.

עכשיו אני לא מצליח להוציא את הגוז'ונים, זו המטרה של העבודה.

נתתי כמה מכות עם פטיש גומי אבל זה לא מזיז לבורג.

לגבי הפיסטון אני עכשיו מחפש את המכווץ ...

עריכה אחרונה על ידי Coro

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלות המשך:

1) לאחר שהרכבתי בחזרה, שמתי לב שאחרי אני עוצר ומעביר לפארק, אם אני לוחץ על הבלם אני שומע נקישה מבורר הילוכים (קורולה אוטומטית). מה יכולה להיות הסיבה?

2) האם הייתם נוסעים 25 ק"מ למוסך שלכם כשהגלגל מחוזק עם 2 ברגים מנוגדים ויושב על בורג אחד ללא אום?

3) מוסכים מומלצים באיזור רחובות?

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) לאחר שהרכבתי בחזרה, שמתי לב שאחרי אני עוצר ומעביר לפארק, אם אני לוחץ על הבלם אני שומע נקישה מבורר הילוכים (קורולה אוטומטית). מה יכולה להיות הסיבה?

זו פעולה תקינה של Intrelock - מנגנון שמונע העברה מ P ללא לחיצה על הבלם.

כשמתקיימים שני תנאים: ידית הילוכים ב P + דוושת הבלם לחוצה, הסולונואיד של המנגנון מקבל מתח ומשחרר את השן שנועלת את ידית ההילוכים במצב P.

פשוט מקודם לא שמת לב לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק ב"מוסך אלפא איציק" שברח' היצירה 31 א.ת רחובות,

טל' 053-8094455.

בברכה - רפי לין

מעדכן ששירות מזעזע ומזלזל . ארחיב על כך כשאצא מכאן.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק ב"מוסך אלפא איציק" שברח' היצירה 31 א.ת רחובות,

טל' 053-8094455.

בברכה - רפי לין

בלי כעס חס וחלילה רפי, אני מכבד אותך מאוד מאוד אתה יודע אבל אולי כדאי לעשות בדק בית קצת מעמיק יותר בעניין מוסכים מומלצים שכאלה. הם לא מוסכים שחברים בפורום אני מניח אז אולי כדאי כן ליצור בהם מעורבות פורומית שכזו על מנת לצמצם שירות ירוד מכל בחינה שהיא..אפילו ליצור קשר עם בעל המוסך ולהטמיע בו את רעיון הפורום. אני בטוח שהכל יישתנה.

בצעירותי שעוד הייתי ניגש למוסכים פה ושם גם כן ניגשתי למוסך שהמלצת מתוך כוונה טובה בהחלט אך התאכזבתי לחלוטין והכיס עוד יותר ועוד מוסך שכזה באיזור חדרה אבל הוא כבר לא קיים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת הסיבה שאני נזהר להמליץ על מוסכים או פחחים/צבעי רכב.

אלא אם כן אני ממש, אבל ממש,בטוח. צריך לנקוט משנה זהירות בכל המלצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את 2 התגובות מעליי.

חתימה שווה אלף מילים ;)

בשביל עבודות קטנות של ברקסים במחיר זול, יש לך בחור רוסי שנמצא צמוד למכון טסטים, לוקח מחירים לא יקרים.

ובמקרים כאלה כשאתה יודע בדיוק מה אתה צריך (2 ג'וזונים) אז תיצור קשר עם כל המוסכים באזור ותשאל אותם כמה יעלה. מי שלוקח מחיר סביר, תלך. אל תזוז מהרכב לרגע. וזהו.

בהצלחה ותעדכן

לכל הצדקנים שלא מכירים מקרוב וממשיכים לשכנע אנשים שאין תקלות .

בסוף מאחוריי הייעוץ יש בן אדם שיפגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

פתחתי אחד ברגי הגייד פין, פתחתי את ה"דלת" של הרפידות והצלחתי להוריד את הקליפר והדיסק.

עכשיו אני לא מצליח להוציא את הגוז'ונים, זו המטרה של העבודה.

נתתי כמה מכות עם פטיש גומי אבל זה לא מזיז לבורג.

לגבי הפיסטון אני עכשיו מחפש את המכווץ ...

על גוזון דופקים עם פטיש אמיתי ולא עם פטיש גומי! עם פטיש הוא יוצא לך כבר בדפיקה השניה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן ששירות מזעזע ומזלזל . ארחיב על כך כשאצא מכאן.

איך על תגובה כזאת קצרה כולם קטלו וחרצו את גורלו של המוסך.

Coro - בא לך קצת להרחיב ולספר מה קרה במוסך?

אל תשכחו שמדובר על 3-4 שבועות של מעט ימי עבודה, אני בטוח שבכל מוסך יש הצטברות של רכבים פתוחים על הליפטים,

ועוד ביום שישי שגם ככה עמוס בימים רגילים.

עכשיו תארו לעצמכם שמגיע רכב שצריך בסה"כ לפרק 2 גוז'ונים... הרי זה חצי שעה עד שעה עבודה... בלי הרבה רווח.

לא ברור באיזה שעה הגיע פותח השירשור ?

האם 7 בבוקר שהכל ריק, או 9:00 שכבר כל הליפטים תפוסים, ויש עוד 4 רכבים של לקוחות קבועים שמצפים לטיפול (והגיעו ב 7:30) ושכבר הבטיחו להם שהרכב יצא ב 13:00.

כנראה שהכי נכון היה לפותח השירשור לקפוץ ל ל.כ. ברמלה ולרכוש פטיש מכואנים רציני ולפתור שאת לבד.

קשה לי להאמין שניתן למצוא מוסך ראוי שיצליח לדחוף ביום שישי ב 9:00 בבוקר עבודה כזאת.

אבל עדיין... לא שמענו פירוט מה קרה במוסך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2034 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...