Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיז׳ו חושפת את הe-Legend מכונית הקונספט החשמלית שלה

robertf
שימו לב! השרשור הזה בן 2034 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נחמד, אבל אין כאן שום בשורה מבחינה תחבורתית. המכונית הזו תעמוד שעה וחצי בפקק בדיוק כמו ה-308.

צריך משהו אחר לגמרי לפני שכל המכוניות יתקעו בכבישים בפקק אחד גדול.

כל כך הרבה מוצרים נשענים על רעיון הגדילה הבלתי מוגבלת, אפילו שאנחנו יודעים שזה לא יכול לקרות.

אז מה אתה מציע, מכונית שמטפסת מעל מכוניות עומדות בפקק? אולי הופכת לכלי טיס?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא נוסעת, בוידאו הזה רואים בבירור שהיא נוסעת:

הרכב נוסע, זה נכון. אבל במהירות מאד נמוכה. אני כמעט בטוח ששמו לו סתם מנוע חשמלי זמני חלש בשביל להראות שהוא זז, אבל לא את המכלולים שמספקים ביצועים מופלאים כפי שהצהירו. זה עדיין בחזקת השווצה שיווקית.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

זה אפילו לא רכב, אלא אב טיפוס. לעשות אותו פעיל זה לא עניין פשוט ומרענן לראות קונספט כזה בתזוזה בזמן שכל השאר מרונדרים למוות (ונראים די מגוכחים לעיתים).

לעצם העניין, מזמן לא ראיתי קונספט ברמה כזו שמעבר לפירוש המכובד והמרשים של ה-504 המקורית, הוא גם נראה מעשי לייצור (למעט הקורות הדקיקות).

קווי המתאר בפרונט הם כ"כ פיז'ו של ה-70-80. מהמם.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיני זה אחד העיצובים הטובים ביותר שיצא לי לראות על רכב מודרני תעשייתי.

גם קלאסי, גם רטרו וגם ספורט אלגנט פשוט יש בה סוג של הכל מהכל ובמידות הנכונות מכל דבר.

בהחלט הייתי רוצה כזו בחניה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2034 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...