Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחתית עד 55 אש"ח

yifty
שימו לב! השרשור הזה בן 2039 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

מחפש משפחתית עד 55 אש"ח למשפחה עם שני ילדים עם בוסטרים.

מה חשוב לי? איכות כללית, נוחות, צריכת דלק סבירה. שנתון - 2013 ומעלה.

חשבתי על אופל אסטרה/ברלינה -היתה לי אחת מהעבודה בעבר - הייתי מאוד מרוצה. חושש מאמינות לאורך זמן. מנוע טורבו..

מאזדה 3 הצורה החדשה 2014 - אם נכנס בתקציב. אולי שווה למתוח מעט בשבילה?

הונדה סיוויק האצ'בק.

טויוטה ספייס ורסו - אני מאמין שהיא מאוד פשוטה ופחות נוחה וחזקה מהאחרות. אולי גם מיושנת?

פיז'ו 308 - רכב שאני מאוד אוהב, אך שוב - נושא האמינות לאורך זמן מרתיע.

אשמח להערות על הרשימה ואם ישנה אופציה שלא חשבתי עליה - בכיף.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה נסיעת מבחן, רובם רכבים חדשים שנושא האיכות, נוחות וצריכת הדלק יכיו די טובים לרוב, וגם רובם עדיין נמכרים ישירות מהיבואן, כך שתוכל לבצע נסיעת מבחן,

אחרי שנהגתי במאזדה 3 2014 קומפורט, פשוט התאהבתי, רכב מודרני, איכותי, מאוד מהנה ודי חסכוני.

לגבי השאר, חכה לאחרים, פחות מכיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזדה צפופה מאחורה מנסיון.. היא והסיוויק די ביחד במה שנוגע לצריכת דלק ואמינות וכו וכו. - אני מדבר על דגם 2 ליטר, לא 1.6..

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפות"ש יש ילדים, אני בטוח שהמאזדה 3 תהיה להם מרווחת מדי, כי לי היא לא היתה כזו צפופה ואני 1.80, לא לימוזין, אך סבירה בהחלט, אפילו היה לי ממש כיף בנסיעה מאחור גם כן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי פוסל את ה-308.

פרט לעניין התאורטי של רצועת התזמון היא כנראה די אמינה, וגם את העניין הזה אפשר לפתור ע"י החלפה תכופה יותר של הרצועה.

מעבר לזה, אם אתה מסתדר עם ההגה והמולטימדיה, מדובר ברכב זריז, נח, חסכוני ומאובזר (יחסית לקטגוריה, כן?) וגם כזה שתוכל למצוא אקזמפלר יחסית חדש.

האסטרה מיושנת יותר ופחות מוצלחת לטעמי, וגם האמינות שלה רחוקה ממושלמת.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 55 אלף שקלים יש לך מבחר רכבים משפחתיים אמינים מ 2014-2015.

סיוויק, לנסר, I35/30/30cw, קיה סיד/ פורטה.

כולם יעשו את העבודה בלי יותר מדי הרפתקאות.

את ה 308 סטיישן, שאתה אוהב, ניתן למצוא מלובינסקי טרייד עם אחריות וטיפולים לשנתיים. אבל זה רכב עם ירידת ערך גבוהה. אחרי שתיגמר האחריות, אם תרצה להחליף, תצטרך להשלים לא מעט כספים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי פוסל את ה-308.

פרט לעניין התאורטי של רצועת התזמון היא כנראה די אמינה, וגם את העניין הזה אפשר לפתור ע"י החלפה תכופה יותר של הרצועה.

מעבר לזה, אם אתה מסתדר עם ההגה והמולטימדיה, מדובר ברכב זריז, נח, חסכוני ומאובזר (יחסית לקטגוריה, כן?) וגם כזה שתוכל למצוא אקזמפלר יחסית חדש.

האסטרה מיושנת יותר ופחות מוצלחת לטעמי, וגם האמינות שלה רחוקה ממושלמת.

יכול להרחיב לגבי בעיות אמינות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הכל מעט ספקולציות, אבל בגדול הסיפור הוא שרצועת התזמון ב-308 טבולה בשמן מנוע, והיה פה מקרה אחד מתועד שהרצועה התחילה להתפורר לו. במצב כזה הנזק יכול להיות קטסטרופלי, כי שאריות הרצועה יכולות לפגוע בזרימת השמן במנוע.

אז זו ממש לא המלצה רשמית, אבל לדעתי כדאי מאוד לקצר את הזמן המומלץ להחלפת רצועת תזמון (אאל"ט 10 שנים לפי היצרן).

מעבר לזה אני לא מכיר תקלות סדרתיות.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הכל מעט ספקולציות, אבל בגדול הסיפור הוא שרצועת התזמון ב-308 טבולה בשמן מנוע, והיה פה מקרה אחד מתועד שהרצועה התחילה להתפורר לו. במצב כזה הנזק יכול להיות קטסטרופלי, כי שאריות הרצועה יכולות לפגוע בזרימת השמן במנוע.

אז זו ממש לא המלצה רשמית, אבל לדעתי כדאי מאוד לקצר את הזמן המומלץ להחלפת רצועת תזמון (אאל"ט 10 שנים לפי היצרן).

מעבר לזה אני לא מכיר תקלות סדרתיות.

תודה התכוונתי לתקלות באסטרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו אסטרה טורבו האצבק (לא סטיישן) 2013, קנינו אותה בת קצת פחות מ-3 עם 30 אלף ק"מ במחיר שהיה אז משמעותית מתחת למחירון (18K מתחת). הרכב אצלנו שנתיים וחצי ועשה אצלנ וכ- 35,000 ק"מ.

מלבד טיפולים רגילים ובלמים -

1. היה רעש מאיזור אחת הרצועות, הוחלף איזה מותחן של מחזיר שמן או משהו כזה בעלות זניחה של 100 ש"ח.

2. נדלקה נורת CHECK AIRBAG, הייתה קורוזיה במחבר חשמל מתחת לאחד המושבים, עלות 300 ש"ח אם אני לא טועה (היו צריכים להוציא את המושב).

3. בטיפול האחרון הוחלפו בולמי זעזועים אחוריים, אין לי מושג אם זה בלאי סביר או לא.

4. ממש לפני הטיפול האחרון הייתה ירידה במפלס המים, בטיפול הוחלפו פלאנג', משאבת מים, צינור מים ומיכל עיבוי - למיטב הבנתי מערכת המים היא "מחלה ידועה" של הדגם ולפני שקניתי את הרכב הייתי מודע לזה שאנשים מחליפים משאבות מים בערך ב 60,000 ק"מ.

שורה תחתונה, עבורנו זאת קניה מצויינת. רכב נוח, מהנה ובטיחותי

ומלבד מערכת המים (זה לא שיש תקלות כל שני וחמישי) לא הייתי מגדיר את הרכב כלא אמין, לפחות מהניסיון שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי 204,000ק"מ קשים מאד אני יכול להגיד שה308 {דגם אחרון} זה הרכב הכי אמין שנתקלתי בו.

הרכב כל הזמן נוסע ואני נוהג חזק,לרכב לא היו תקלות מעולם,אפילו אחת קטנה לא,את הטיימינג החלפתי ב150,000ק"מ ללא שום בעיה.

מעבר לכך הוא חזק,איכותי,נוח מאד,ומהנה לנהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2039 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...