Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קשקאי 2018 דיזל (הכותרת נערכה)

nikitales
שימו לב! השרשור הזה בן 2013 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מתעניין בדגם הדיזל של קשקאי 2018. האם הרכב אמין, בטיחותי, חסכוני ושקט? הבנתי שלפני מספר חודשים קשקאי השתפר בבידוד רעשים בדגם דיזל.

האופציה השנייה היא קארוק בגירסת דיזל, אבל עולה לי קצת החשש מגיר DSG, שקיבל מוניטין שלילי.

אודה על חוות דעתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מה שקשור לרעשי דיזל, אתה חייב להזמין נסיעת מבחן. הרגישות של נהגים לרעש הזה משתנה בקיצוניות. לפני חודש הצטרפתי לנסיעת מבחן על 3008 דיזל לאדם יחסית מבוגר. הוא מיד פסל את הרכב על רעשי דיזל מזעזעים, כאשר לא כל כך הבנתי על מה הוא מדבר ( החזקתי בעבר 4 רכבי דיזל שונים, ו 3008 החדש הוא בפער גדול יותר שקט מכל מה שהיה לי ).

בכל מקרה, בעמידה תמיד תשמע את הרעש, בנסיעה כמעט ולא.

בשנים האחרונות בידוד רעשי מנוע דיזל השתפר מאוד אצל כל היצרנים. מנועי DCI של רנו וניסאן בין השקטים.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיר רציף ושקט זה לא מסתדר, תבדוק את הגיר בעליות או בהאצה, נראה לי השילוב של דיזל וגיר רציף יכול להיות מרעיש מאוד, אבל אין לי ניסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אני מתעניין בדגם הדיזל של קשקאי 2018. האם הרכב אמין, בטיחותי, חסכוני ושקט? הבנתי שלפני מספר חודשים קשקאי השתפר בבידוד רעשים בדגם דיזל.

האופציה השנייה היא קארוק בגירסת דיזל, אבל עולה לי קצת החשש מגיר DSG, שקיבל מוניטין שלילי.

אודה על חוות דעתכם.

אצל חמי מינואר השנה. עושה 1 ל 15 בממוצע עם 80% נסיעה בתוך העיר. יחסית מאוד שקט. הזמנו את הרכב עם אפס התקנות מקומיות (גם ללא קודנית). עד עכשיו אפס תקלות טפו טפו. מומלץ מאוד

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. אני מדבר על מהאטמה גנדי.

עריכה אחרונה על ידי ST12345

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ להוסיף לרשימת האופציות את ה-3008 דיזל ולבצע נסיעת מבחן מקיפה על שלושת המועמדות.

מדובר באופציות טובות מאוד והבחירה היא עניין של טעם אישי ושיקולי עלות סופית (על קשקאי ניתן לקבל הנחות באולם התצוגה, לסקודה צריך להמתין זמן רב, הפיג'ו מעט יקרה יותר).

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2013 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...