Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צ'יף לpolo 1.2 tsi

ik3
שימו לב! השרשור הזה בן 2016 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, אני שוקל לקנות פולו ידנית 2016 מנוע 1.2 עם 90 כ"ס.

בגלל שהמנוע הוא גודש עלה לי הרעיון שאפשר לתת לו שיפור קל בביצועים,

אני אגיד את זה מראש אני לא מחפש איזה רכב ספורט אגרסיבי או משהו כזה, וגם אם אחליט לשפר אז כמובן לא ישר אני אסע על הרכב איזה שנה-שנתיים לפני שאני אתחיל לחשוב פרקטית איך לעשות את השיפור.

אבל זה משהו שכן הייתי רוצה לקחת בחשבון בתור אופציה שבעתיד אולי אתן איזה חיזוק קל למנוע(אני חושב שרק תוכנה לא יותר מזה).

אז השאלה היא כזו האם יש למישהו נסיון עם ציפ או שינויים בתוכנת ניהול מנוע למנוע הזה של VAG, האם יש השפעות רציניות על האמינות, צריכת דלק?

דבר נוסף ראיתי כל מני ציפים שנעים בין שיפור של 20 וקצת כ"ס ועד ל40 כ"ס (סהכ אמור להביא את הרכב לעד 130 כ"ס) האם אמור להיות הבדל מסויים בין הציפים בכל הנוגע לפגיעה באמינות(יותר כ"ס פחות אמין?) האם יש סיבה להעדיף את הציף שנותן פחות כ"ס מאשר זה שנותן יותר חוץ מההבדל של העלות שלהם?

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברצינות, כמה זמן השקעת בחיפוש, בפורום, בנושא?

אחד הנושאים הטחונים, אם לא ה-.

מאחר ואתה עדין במעמד של לשקול איזה רכב לקנות, אז טוב לעשות שיעורי בית.

אבל חלק מהם יהיה לקחת את הרכב לנסיעת נסיון ולראות אם הוא מתאים לך גם מבחינות אחרות, אבל גם מבחינת הכוח ואם זה מתאים לך או לא, ומתוך ידיעה שאולי אפשר לשפר את המצב קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2016 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...