Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ליסינג צבאי - מה בתכנון?

itamars191
שימו לב! השרשור הזה בן 1756 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לענייננו..

כל דרגות הקצונה, עד רס"ן - רכב שכור תמריץ עד 1300 סמק, בדר"כ מיקרה/פיקנטו.

מ"פ לוחם יקבל דימקס, מ"פ אחר, יקבל ברלינגו דיזל ידנית.

יש כל מיני רכבי יחידה המותרים לת"ש שבדר"כ אצל מנ"ע/רס"רים - קנגו 1.2 בנזין החדשות ויש שאריות של רכבים ישנים למינהם מתקופות קודמות.

רס"ן יקבל אטרג', רס"ן עם 4 ילדים פלוס, זכאי בתוספת מחיר לקבל רכב רמב"י (רכב משפחות ברוכות ילדים), כרגע זה דאצ'ה, לפני כן, הייתה טויטה ורסו ידנית.

סא"ל מקבל איוניק (בעבר סא"ל בכיר, לדוגמא מג"ד- יהיו מקבלים i25/ריאו), סא"ל רמב"י (לדעתי ללא תוספת תשלום כאשר זכאי), יקבל קיה קארנס, ויש כאלו עדיין עם טויוטה ורסו אוטומטיות.

אל"מ מקבל קיה פורטה דיזל, אל"מ רמב"י - לא סגור על זה, לדעתי רכב בגודל של יונדאי i800.

תא"ל - סונטה היברידית. רמב"י לדעתי כמו אל"מ, אולי יותר מפואר ברמת סוואנה/מרצדס (לא בטוח בנתונים).

אלוף - לדעתי לנד קרוזר, אולי תלוי תפקיד. לא בטוח.

רב אלוף -

תקנו אם אני טועה אלופי פיקודים מקבלים לנד קרוזר למשל אלוף פיקוד העורף

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נגדים בדרגת רס"ב לא מקבלים רכב.

יש בסיסים שמסתובבים בהם רכבים בין הנגדים בדרגה הזו,זה לא רכב צמוד.

למעט יוצאי דופן שמקבלים רכב צמוד בגלל התפקיד.

רנ"ג מקבל רכב של רס"ן-אטראג' כיום,אקסנט וריו לפני זה.

ביחידה שלי רס"ב (טוב הוא ימחניק וכו ויש לו קנגו צמודה) לאלמ פורטה דיזל וראיתי גם וורסו בודדת כל השאר כבר החליפו לקארנס וג'מפי בודדת

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הובלת מקרר על גג של אטראז' זו חוצפה וזלזול.

כנראה שלמשתמשים כמוך מגיע רכב זוועתי כמו האטראז'.

אני מכיר הרבה משתמשי ליסינג. כמעט כולם מתייחסים לרכב בזלזול (ניקיון, תחזוקה, אופי נסיעה/נהיגה) , מעטים מהם ממש מתעללים בו.

הובלת מקרר? לא חשבתי שאפשר בכלל.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה זה זלזול? מקר 300 ליטר שוקל כ 50 קילו שזה משקל מותר על הגג של רכב פרטי.

אם היה גגון + קשירה של המקרר, העמסה זהירה, נסיעה זהירה ופריקה זהירה, איפה הזלזול פה?

אם שמו מקרר 700 ליטר כמו שהוא על הגג, זה כן זלזלול. אבל יותר סביר נראה לי שזה היה כמו בתאור הראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הובלת מקרר על גג של אטראז' זו חוצפה וזלזול.

כנראה שלמשתמשים כמוך מגיע רכב זוועתי כמו האטראז'.

אני מכיר הרבה משתמשי ליסינג. כמעט כולם מתייחסים לרכב בזלזול (ניקיון, תחזוקה, אופי נסיעה/נהיגה) , מעטים מהם ממש מתעללים בו.

הובלת מקרר? לא חשבתי שאפשר בכלל.

מגיע לך מה שאתה משלם עליו.

אמנם לא עובד ככה בצבא,אבל בחברות פרטיות-אתה מקבל מה שאתה משלם עליו.

הרוב לא יסעו בשטח ולא יובילו מקרר 700 ליטר על הגג.

זה מיעוט שבמיעוט,כנראה שהאופי דרעק בעוד הרבה הקשרים.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שהרכב הוא עם תשלום על שווי שימוש כפי שאמרת, אבל הוא עדיין נחשב רכב חברה צמוד של עובד הייטק.

אתה מדבר פה על עבודה מסודרת(משמרת) בשישי/שבת/חג - כאן מדובר בהקפצות או במערכות real time שצריכות טיפול מיידי מהרגע להרגע, זה חלק מהעבודה הרבה פעמים בעולמות האלה(מן הסתם לא כולם).

רופאים, אחיות וכו' ...

אם אתה מקבל רכב משפחתי בפחות מ-1500 ש"ח בחודש עם דלק חינם (לרוב ההגבלה הרבה מעבר לממוצע) ועוד מתמרמר על כך כנראה שיש לך בעיית גישה לחיים.

מי שמשלם על התענוג מעבר ל-4000 ש"ח בחודש אני עוד איכשהו מבין (כמובן שלא מצדיק התנהגות כזו).

עריכה אחרונה על ידי redroze

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה מתמרמר? איפה התמרמרתי? נשאל האם אין שום צורך ברכב ליסינג לעובד הייטק וניסיתי לתת את ההסבר ההגיוני לנושא.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה מתמרמר? איפה התמרמרתי? נשאל האם אין שום צורך ברכב ליסינג לעובד הייטק וניסיתי לתת את ההסבר ההגיוני לנושא.

מה אחוז סוכני השטח (כמוך) מתוך כלל עובדי ההיטק? טיפה בים. לא מבין איך המקרה שלך משליך על הכלל.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ערכת מחקר כולל ע"מ לקבוע עובדה זו(שזה טיפה בים) או שזה פשוט עובדה שנוח לחיות איתה?.

אני לא צריך מחקר, מספיק לי להתבונן מסביב. אני מסתובב בתעשיה כבר 11 שנה, יצא לי לראות חברה או שתיים.

לך יש מחקר שמראה שמרבית עובדי ההיטק נמצאים כל היום על הכביש?

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא, ואני לא טענתי ש"אנשי שטח בעולם ההייטק הם טיפה בים" - מהחיי יום-יום שלי אני יודע שטיפה בים הם לא בטוח,אבל אני בטח לא יודע אם רוב או חצי או אפילו רבע ובטח לא קובע את זה מ"להסתכל סביב".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מיצובישי נרכשו ע"י ניסאן, אז הגיוני שהדור הבא של ספייס סטאר/אטראז' יהיה מבוסס סנדרו/לוגאן, סך הכל רכבים שפונים לאותו פלח שוק.

לא מאמין שרנו קנו את מיצובישי. רק עכשיו גיליתי. עוד מותג שעכשיו צריך להפסיק לקנות.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להפסיק לקנות אבל אם רנו (או מישהו אחר) לא היו קונים את מיצובישי, מיצובישי כנראה הייתה נסגרת.

איפה לנסר חדשה? אותו דגם ללא שינוי מ 2008. איפה פאג'רו חדש? אותו דגם כמעט ללא שינוי משנת 2001. איפה מיני פאג'רו, פאג'רו פינין, פאג'רו IQ?

סופר מיני איכותית - אין. ועוד ועוד.

מיצובשי אקליפס קרוס זה כנראה הדגם האחרון שהוא "נטו" מיצובישי. כל הבאים ישתמשי בצורה זו או אחרת במכלוללים או טכנולוגיה של רנו ניסאן.

כרגע קונצרן רנו-ניסאן-לאדה-מיצובישי הוא חברת רכב הגדולה בעולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

* ודאצ'יה.

את האמת אני זוכר סיפור ספציפי לגבי הרכש הזה - מיצובישי בנו ברישיון לניסאן ביפן רכב ולאחר בדיקות זיהום אוויר שניסאן עשו לו הם גילו שנתוני זיהום האוויר האמיתיים שונים משמעותית ממה שמיצובישי פירסמה, הם הכריחו את מיצובישי לצאת לציבור עם הסיפור הזה דבר שהוביל לירידת מניות במיצובישי ולקניית המניות של החברה ע"י ניסאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1756 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...