Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ליסינג צבאי - מה בתכנון?

itamars191
שימו לב! השרשור הזה בן 1784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מת על המתחסדים..

מה שאני אומר, צרכני הליסינג משלמים מחיר (יקר) על שירות, השירות הזה הוא בעצם חוסר כאב הראש על הרכב. תנאי השירות חתומים בחוזה, לדוגמא נזקי גחון לא מכוסים, ישנה הגבלת קילומטראז (לא לכולם). אז אתם באים ומטיפים להם שהם לא אמורים להשתמש בשירות ששילמו עליו? אולי אני צריך לעשות לרכב גם טיפולים על חשבוני כדי להוריד עול מחברת הליסינג המסכנה?! תתאפסו.

אגב, לאחר בדיקה חוזרת במחשבון, משמתמש ליסינג משלם את עלות הרכב ב3 שנים (ופחות), לא 5

בצהל תנאי ועלויות הרכב הצמוד שונים לחלוטין מאשר בשוק הפרטי. ולזכרוני פורסם כבר שאיוניק לסאלים, ריו או I25 לרבי סרנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מת על המתחסדים..

מה שאני אומר, צרכני הליסינג משלמים מחיר (יקר) על שירות, השירות הזה הוא בעצם חוסר כאב הראש על הרכב. תנאי השירות חתומים בחוזה, לדוגמא נזקי גחון לא מכוסים, ישנה הגבלת קילומטראז (לא לכולם). אז אתם באים ומטיפים להם שהם לא אמורים להשתמש בשירות ששילמו עליו? אולי אני צריך לעשות לרכב גם טיפולים על חשבוני כדי להוריד עול מחברת הליסינג המסכנה?! תתאפסו.

אגב, לאחר בדיקה חוזרת במחשבון, משמתמש ליסינג משלם את עלות הרכב ב3 שנים (ופחות), לא 5

אני האחרון שיתחסד

ואתה יכול לראות את זה בהיסטוריית ההודעות שלי

ואתה צודק

בהחלט אמורים להשתמש בשירות שהם שילמו עליו

שירות של אטארז' זה ליסוע בכבישים סלולים (מקסימום שבילי כורכר) ולהוביל על הגג מזרן

מקרר לא, "עבירות גבוהה" לא.

והמחירים הם כמו ביצה ותרנגולת. הלקוחות משלמים יקר, ואז מרשים לעצמם לקרוע את הרכב, מה שגורם לכך שחברת הליסינג מחשבת מסלול מחדש ומעלה מחירים, ואז הלקוחות משלמים עוד יותר יקר, ומרשים לעצמם לקרוע עוד יותר את הרכב, וחוזר חלילה.

אז אני לא אומר לך לקחת רכב ליסינג לשטיפה ידנית בלבד כי מכונה עושה סווירלים, אבל גם אל תחשוב שאטראז' זה דיסבקרי 3 או ברלינגו.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי גם קיה פורטה דיזל ויונדאי איוניק צבאים בשני בסיסים שונים בארץ. כמות האטרז'ים הצבאים ירדה משמעותית ממילואים של לפני שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורטה זה רכב ליסינג של אל"מים.

בעלי הרכבים בצבא שנמצאים ברמה א' משלמים כלום כסף על הרכב.

ובצבא הדברים עובדים שונה,זה לא רכב פרטי-כשבעל הרכב ביחידה ומישהו צריך לסוע בתפקיד לוקחים לו את הרכב,

אולי אם חצי בסיס לא היה נוהג על הרכב הוא היה נשמר יותר.

בלי קשר לצבא,אנשים שמקבלים ליסינג לרוב לא קורעים את הרכב.

זה שיש ציבור קטן שכן עושה את זה לא משליך על השאר.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי גם קיה פורטה דיזל ויונדאי איוניק צבאים בשני בסיסים שונים בארץ. כמות האטרז'ים הצבאים ירדה משמעותית ממילואים של לפני שנה.
פורטה דיזל הם לאלופי משנה

איוניק לסגני אלופים ובהחלט יש ירידה בכמות של האטראז'ים נשארו רק בודדים מ2016 לדעתי החוזה כבר עומד להיגמר

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מת על המתחסדים..

ראיה שלי:

כן אני משלם על הרכב המון כסף ולכן אשתמש בו לכל צרוך ולכל מטרה לה הוא יועד, בצורה מחושהת בלי לגרום נזקים.

מותר לרכב פרטי לנסוע בדרכים לא סלולות, כל עוד עושים את זה בצורה זהירוה וזה לא מסלול עבירות, אין שום בעיה.

מותר לרכב פרטי להעביר ציוד על הגג (מקרר לדוגמא), כל עוד זה עם גגון, עם קשירה ושוב בצורה מחושבת בלי לגרום נזקים.

לא מעניינת אותי חברת הליסינג, זה קודם כל הרכב שלי ל 3 שנים ואני מעוניין לפני כל אחד אחר בכך שהוא יהיה תקין. ולא אשתמש בו למטרות להן הוא לא יועד. למטרות להן הוא כן יועד - בלי שום בעיה ובניצול מלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את בוקי,

אני לא אצא מגידרי לשמור על הרכב כי הוא לא רשום על שמי ברשיון או כי גברת כהן מחדרה מתכננת לרכוש אותו מחברת הליסינג לאחר תקופת ההשכרה.

מי שטוען שכן יעשה זאת, מבחינתי מתחסד, ללא קשר להסטוריית ההודעות שלו.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האטראז'ים עדיין משרתות רס'נים וימשיכו עד הקיץ הבא, אז צפויה החלפה של ראשונות האטראז'ים.

המבוגרות ביותר בצי הצה"לי הן משנת 2014.

למעשה, מדובר בתוצאה של החלטה לערוך בידול בין רס"נים לבין סא"לים. הרס"נים לא צפויים לקבל איוניק פשוט משום שהתקציב שצה"ל מעמיד פר רכב נמוך יותר.

ממה שידוע לי, גם נשקלת האפשרות לתת לרס"נים המעוניינים בכך רכב האצ'בק קטן ולא סדאן קטנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם בעלה של דודה שלי לפני כמה ימים והוא רנ"ג ביחידה קרבית. הוא אמר לי שיש דיבור על דאצ'יה.
לרנגים יתנו דאצ'יה או גם לרסנים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרנגים יתנו דאצ'יה או גם לרסנים?

לפי איך שזה בנוי,הם על אותם תקנים מבחינת רכב.

דאצ'יה לוגאן סדאן זה מהלך הגיוני סה"כ.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול שזה מופרך אבל יצא לי לראות רסנים עם פיקנטו קצת מוזר לדעתי

פיקנטו הוא רכב שכור, ניתן כתמריץ לסרנים תמורת חתימה לתקופת שירות נוספת – ולעיתים בתקופת התמריץ מקודמים ואז נשארים איתו עד לתום תקופת התמריץ.

דיברתי עם בעלה של דודה שלי לפני כמה ימים והוא רנ"ג ביחידה קרבית. הוא אמר לי שיש דיבור על דאצ'יה.

המכרז יתקיים רק בקיץ הבא. עד אז כל "דיבור" הוא בגדר ספקולציה. המכרז בטח יכלול דרישות לבטיחות מינימלית, ככה שהספקולציה הזו נראית לי קלושה.

צודק אגב מי שאמר שהרכב של הרנ"גים והרס"נים זהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי איך שזה בנוי,הם על אותם תקנים מבחינת רכב.

דאצ'יה לוגאן סדאן זה מהלך הגיוני סה"כ.

אם מיצובישי נרכשו ע"י ניסאן, אז הגיוני שהדור הבא של ספייס סטאר/אטראז' יהיה מבוסס סנדרו/לוגאן, סך הכל רכבים שפונים לאותו פלח שוק.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...