Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופר מיני חדשה יפנית או קוריאנית מה עדיף ?

mike56
שימו לב! השרשור הזה בן 2040 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לומר משפט כזה זה פשוט לשקר. ברור שלכל הרכבים יש ירידת ערך כלשהי. אבל הצרפתיות נשחטות במחיר. יכול להיות שלא בצדק וזה רכב מעולה אבל זה משהו שצריך לשקול.

בכל אופן מצטרף בהמלצה על המאזדה 2 החדשה ברמת גימור דיינאמיק ומעלה.

מה שקר בזה? לכל רכב יש ירידת ערך. אתה בעצמך אמרת את זה.

מבחינת מחירון יבש, גם ההונדה ג'אז שהייתה לדודים שלי וגם המגאן אסטייט שהייתה להורים שלי - שתיהן ירדו בערך ב-50% מהמחיר שלהן כחדשות אחרי כ-4 שנים וחצי. (הרנו נמכרה במחירון, ההונדה לא, רק אומר)

חוץ מזה - קנית בזול, תמכור בזול.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט כניראה קכב קןראיני יהיה יותר קל למכור, לא מעט פעמים אני פוגש בפייסבוק ״לא צרפתי״..

וגם בקרב מכריי לא חסר ״אבל צרפתי טוב ל3 שנים״..

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה הייתי חריף מידי. שה טיפה לעוות את המציאות. ברוב המוחלט של הפעמים הצרפתיות ישחטו יותר במחיר. לא אומר שבצדק, רק מציין עובדה.

בנוסף "קנית בזול תמכור בזול" לא תופס פה כי כחדשות הן נמכרות באותה סביבת מחיר.

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חובב צרפתיות ויש לי בבית 2 רכבים צרפתיים אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שהן אכן נשחטות במחיר.

אם המטרה היא שהרכב ישמור ערך מקסימלי ויהיה קל יחסית למכירה בהשוואה לאחרים חובה ללכת על רכב יפני גם אם מקבלים הרבה פחות תמורת המחיר.

אם יפני אז הייתי הולך על המאזדה 2, ההבדל בינה לבין היאריס זה שמיים וארץ, היאריס מרגישה כמו קרש גיהוץ מלפני 15 שנה ואין לי מושג למה צריך לשלם עליה כ"כ הרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה הייתי חריף מידי. שה טיפה לעוות את המציאות. ברוב המוחלט של הפעמים הצרפתיות ישחטו יותר במחיר. לא אומר שבצדק, רק מציין עובדה.

בנוסף "קנית בזול תמכור בזול" לא תופס פה כי כחדשות הן נמכרות באותה סביבת מחיר.

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

לא מדוייק, בסופו של יום היבואנים של הרכבים הצרפתיים בארץ(וגם ניסאן - במקרה של קרסו) יחסית מחלקים "הנחות" קבועות גבוהות יותר מאשר המקבילים שלהם היפנים(טויוטה ומאזדה) שמקשיחים את המחירון הרבה יותר.

נסה לבדוק כמה עולה ביבואן קליאו ברמת גימור גבוהה וגיר אוטומטי ביחס ליאריס המקבילה או התקופות של ההנחות ל90 אלף שקל של ה208 שניתנו בתקופתו.

אגב, זה לדעתי גם תורם לא קטן לירידת הערך המהירה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל אופן גם אם נתעלם לרגע מירידת ערך ומחירונים. אם הייתי קונה היום סופרמיני אוטומטית(או גיר כלשהו שאין לו קלאץ ידני) הייתי *אישית* בוחר במאזדה 2. זה לא אומר שזו בהכרח הבחירה שמתאימה לכולם. אבל זה מה שאני הייתי לוקח.

עם זאת חשוב לומר לפותח השרשור שחשוב מאוד לבצע נסיעות מבחן על כל הרכבים שהוא שוקל.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני הייתי בוחר ב-C3 או 208. גיר אוטומטי ולא גיר רציף או רובוטי. בזכות הטורבו תסחוב יותר טוב מהמאזדה ואולי גם תהיה חסכונית יותר. בנוסף למאזדה 2 יש בלימה אוטונומית רק עד 30 קמ"ש עד כמה שזכור לי. די Useless.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2040 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...