Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות מאירוע פורים - עדלאידע ברמת השרון

אבי נוף
שימו לב! השרשור הזה בן 6962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לחברים חג שמח

הכל התחיל לפני כמה שבועות כאשר וועד המועדון החל בפעילות הרבה הכרוכה באירגון השתתפות מועדון ה-5 בעדלאידע ברמת השרון. אורגנו הקשר עם העיריה, ההודעות לחברים, תכנון מפורט של זמנים, מקומות מפגש, אוכל וכד'. (ונדמה שגם את מזג האויר המשגע דאגו להכין לנו).

ואז, או אז הגיע הרגע של היום בבוקר, שעה 7:00, זמן רחיצת הרכב וההתרגשות של "הנה עוד מעט זה מגיע . . ."

בשעה מוקדמת הגיעו למקום המארגנים מטעם הווועד, נחום, זמי, צליק, מתניה (ויסלחו לי האחרים שאינני זוכר), והמארגנים מטעם העיריה, לקבלת פני החברים, חלוקת שלטים (שהוכנו מראש) לכל מכונית ושתיה.

בשעה 10:00 החלו להגיע חברי המועדון שנרשמו מראש לאירוע. לאט לאט החלה להווצר במקום המפגש הראשוני שיירה של 5, 10, 20, ולבסוף כ-30 כלי רכב יפים, נקיים ומצוחצחים, ומתרגשים . . .

בחצי השעה הראשונה החלפנו דיבורים וחוויות זה עם זה ואז נסענו כמה דקות עד לנקודת הזינוק/היציאה לתהלוכה, כאשר צליק וזמי מארגנים את מכוניות החברים על פי סדר קבוע מראש בסבלנות אין קץ ובצורה נעימה.

בשעה 10.10 החל האירוע, התחלנו לנסוע לאורך המסלול כאשר משני צידי הרחוב עומדים המון אדם, ילדים והוריהם, (וגם סבים וסבות), ברקע מושמעת מוזיקה חזקה המתאימה לאירוע, ונסיעתנו איטית מאד, הילוך ראשון, עצירה, דירדור קל, ראשון, קלאץ וחוזר חלילה.

קשה לתאר את ההתלהבות של הצופים, ולמען האמת גם שלנו. כל אבא סיפר לבן שלו "שפעם גם הוא נסע על לארק. . .", "גם לסבא היה כזה אוטו סגול. . ." וכו'.

לאחר כשעה של נסיעה איטית החנינו את הרכבים על פי ההכוונה של המארגנים בשדירה מול העיריה, והקהל עבר בין המכוניות תוך תגובות התלהבות רבות. הרי לכל אחד יש נוסטלגיה לרכב מסויים, ובמגוון הרכבים שהשתתפו ניתן היה למצוא את כל הסוגים כמעט.

תוך כדי החניה והתצוגה דאגו המארגנים לאוכל ושתיה למשתתפים. בשעה 14:00 לערך נגמר האירוע, לצער הקהל אולי, אבל בוודאי לצערנו . . .

לסיכום, מגיע כל הכבוד חזק לכל אלה שטרחו ועמלו בארגון האירוע, החל משלב ההכנות ועד לסיום המוצלח.

תודה - אבי.

DSCN0447.JPG

DSCN0464.JPG

DSCN0500.JPG

DSCN0445.JPG

DSCN0453.JPG

DSCN0463.JPG

המקום הנכון:

מפגש השרון - מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות - בארומה שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקהל המשוטט להנאתו. . .(. . . ולהנאתנו)

DSCN0521.JPG

DSCN0537.JPG

DSCN0540.JPG

DSCN0544.JPG

DSCN0553.JPG

DSCN0554.JPG

המקום הנכון:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות של חלק מהרכבים השונים שהשתתפו.

תחילה כמובן אהרון עם הפורד A.

DSCN0462.JPG

DSCN0536.JPG

DSCN0546.JPG

DSCN0470.JPG

DSCN0471.JPG

DSCN0472.JPG

המקום הנכון:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיום תמונות של חלק מהרכבים,ולבסוף, צביקה ושרייבר זוללים . . .

DSCN0507.JPG

DSCN0511.JPG

DSCN0510.JPG

DSCN0489.JPG

DSCN0483.JPG

DSCN0561.JPG

המקום הנכון:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מזהה בוודאות מרצדס 180 אחת :wink: ...

ספר חוויות, איך זה להיות "סלב"?

מפרגנות.....

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מזהה בוודאות מרצדס 180 אחת :wink: ...

ספר חוויות, איך זה להיות "סלב"?

מפרגנות.....

גילי

גילי משוש חיי

נראה לי שטעית ואתה מתכוון ל-220.

ד"ש אבי.

המקום הנכון:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי שלום

אני לא הייתי נוכח בארוע אבל האם העובדה שאין הפרדה בין הקהל המתלהב לרכבים היפים בתצוגה

וכל אחד מיתקרב נוגע ואולי גם שורט לא בכוונה אינה מהוה מטרד לבעלי הרכב שצריכים לעמוד על המשמר כל הזמן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest shlomimycars

אבי כל הכבוד !

תמונות מדיהימות

כן ירבו כמוך :beerchug:

דרך אגב גיליתי פה הרבה מכונית שלא ידעתי על קיומם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי שלום

אני לא הייתי נוכח בארוע אבל האם העובדה שאין הפרדה בין הקהל המתלהב לרכבים היפים בתצוגה

וכל אחד מיתקרב נוגע ואולי גם שורט לא בכוונה אינה מהוה מטרד לבעלי הרכב שצריכים לעמוד על המשמר כל הזמן?

היי

האמת שזה קצת מלחיץ,

אולם לגבי הקהל זו גם אפשרות לראות את פנים הרכבים ולא רק את חלקו הקידמי של הרכב,

כמו כן הדבר יוצר קשר בין הקהל לבינינו, המבקר שואל שאלות, מחמיא (לפעמים) וזה כיף גדול, מקבל ונותן אינפורמציה בנושא, הדבר עושה יותר "נפשות" למועדון ולנושא בכללותו.

כמו כן הצופים רואים שאנו איננו "אליטה סנובית" כפי שהיה עלול להצטייר אם לא היה את הקשר הבלתי אמצעי, וכפי שיש כאלה הנוטים לחשוב לפעמים.

כך שיש פנים לכאן ולכאן, לכן, יש אירועים שמחובללים ויש שאינם כאלה.

תודה לך ולמפרגנים - אבי.

המקום הנכון:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...