Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיקונים קצת חריגים לפולו 1999 6N1 AEE

PIX
שימו לב! השרשור הזה בן 2031 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

אני מתקן בשנים האחרונות את הפולו שלי בצורה חובבנית בבית - בעיקר מתוך עניין ופחות חיסכון בכסף (במילא האוטו עצמו שווה 2000 שקל כיום לדעתי). כבר הספקתי להחליף סליל הצתה, בית תרמוסטט, כבל מנוע חלון חשמלי, רצועת אביזרים והמותחן שלה (שנשבר ופירק אותה בשנייה), ואת כל הפילטרים האפשריים.

רציתי עכשיו להתייעץ לגבי התיקונים הבאים שאבצע:

1. מנעולי הדלתות גמורים אצלי - מעולם לא עבדו עוד מאז שקניתי את האוטו לפני כמה שנים. מכיוון שהמנעול הוא מהדגם החדש, יותר מסובך לתקן אותו - הוא מתוכנן להתלש בהפעלת כוח, וצריך כלי מיוחד של פולקסווגן להחזרת השרוול של הצילנדר. בנוסף, בדלת ימין כל הפינים עפו מהצילנדר ורק האחרון נשאר. השאלה אם באמת ניתן לתקן אותו בצורה בסיסית שרק יהיה ניתן לפתוח את הדלק עם המפתח, בלי הכלי המיוחד של פולקסווגן. קניתי את כל החלקים - כולל הpaddle, freewheel והקפיץ.

2. יש אזהרת Inspect בלוח השעונים לפני התנעה. גם פה, מכיוון שהדגם חדש יחסית לMk3, אני לא יכול להשתמש בכפתורים אלא צריך להתחבר עם מחשב. הזמנתי את הכבל והתוכנה של VAGcom. האם אוכל בעצמי לנקות את התקלות?

3. אני רוצה להחליף פאנל מרכזי ששבור ברכב - מספר חלק 6K2858069B. משלוח מחו"ל עולה המון. האם ניתן להשיג אותו מפירוק בארץ? אני מנסה להבין אם זה אפשרי למצוא חלקי פלסטיק וגימורים מפירוק ואם זה מחיר סביר (כי בסוף הרכב ייסע גם בלעדיו)

4. טיימינג - הגיע הזמן להחליף. לדגם הזה יש רצועה אחת ולא שתיים. האם זה מפשט את ההחלפה? אפשרי לבצע בבית? ואם לא, האם אפשר להביא את הקיט למוסך במקום לקנות דרכו (כי כבר הזמנתי...)

תודה! מקווה שאמצא קצת תשובות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי נקודה #3, בדוק שנית המק"ט.

מה שנתת הינו לכאורה עבור רכבים עם הגה ימני. המק"ט הנכון לדעתי הוא בשינוי ספרה בודדת - 6K1858069B.

המק"ט הנ"ל מופיע גם באתר צ'מפיון, בעלות 525 ש"ח (לפני מע"מ), אבל כמובן שאינו נמצא במלאי. מסופק אם מייצרים חדשים כאלו.

כמו כן,קיימים מק"טים נוספים דומים שאולי גם מתאימים. לא לגמרי הבנתי איפה ההבדלים. מומלץ לוודא גם באמצעות תמונות לפני שאתה מזמין משהו מהרשת.

למצוא חלק כזה בפירוקיות עשוי להיות אתגר, למצוא רכב וותיק יחסית, אבל נסה במקומות מתמחים למשל כמו TG-Parts.

יחד עם זאת, אם הפלסטיק רק שבור ואין חלקים חסרים (בכלל או גדולים), אולי ניתן להלחים את הפלסטיק, ובמקרה הגרוע לעטוף אותו עם איזו מדבקה או לצבוע אחרי גימור מתאים של הנקודות הבעייתיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וצריך כלי מיוחד של פולקסווגן להחזרת השרוול של הצילנדר.

אתה יודע מה הקוד של הכלי הייעודי? לפעמים אפשר למצוא כלי תואם במחיר נמוך.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2031 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...