Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת נגרר מול השכרת טנדרון להובלות ציוד מזדמנות

קורן בן אשר
שימו לב! השרשור הזה בן 2035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין הרמטי בביטוח, ידידי. יש סיכוי מול סיכון. בוא דבר איתי על סיכוני צד ג' בנגרר......

ניתן לתמונות לדבר20180921_001207.jpeg20180921_001739.jpeg

Sent from my DynaTAC 8000X using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור של ה-$27 חריג. ברוב העולם זה היה עולה פי 100. לא הגיע בינתיים הביתה עוד חשבון?

הביטוח קיים בשביל מקרי קיצון. למשל אם יש איזה מצב חרים והמטוס נוחת בטורקיה. עקרונית חברת התעופה יכולה לתבוע אותך על הסטיה (ללמרת שאני חושב שבמקרה של מצב חרום רפואי חברת התעופה סופגת את העלות). רק לסבר את האוזן, נחיתה לא מתוכנת כזו יכולה לעלות למעלה מ-$100,000.

אני לא משחק עם ביטוח. נוסע עם אשתי לשבוע, משלם את ה-$100 (ואני קונה ביטוח יקר, ומשלם עבור מצב קיים) ושקט.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי נגרר 500 ק"ג לטרקטורון. ביטוח חובה וצד ג' (כמעט בטוח שיש לי צד ג', אבל לא סגור על זה..) עולה לי 250 ש"ח לשנה.

לי במקרה יש איפה לשים אותו, אבל אם לא היה לי - מוצא רחוב צדדי שיש בו חניה חינם, וקושר לעמוד תאורה עם שרשרת גדולה, זה מספיק טוב. ראיתי כבר כמה כאלה שעושים את זה. נגרר כזה חדש עולה סביב 4.5K כולל רישוי והכל. משומש סביב 3K לדעתי אבל קשה למצוא, לדעתי כבר עדיף חדש.

וכן - לשכור נגרר זה נשמע די כאב ראש ולא נוח, הייתי הולך על קניה במקומך. מה גם שפתאום מגלים לזה עוד שימושים - כמו הובלות מזדמנות של רהיטים, ציוד לקמפינג וכו'. זה מאד נוח שיש עגלה בהישג יד כשצריך.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לעונים.

נושא הביטוח אינו נתון לויכוח כלל מבחינתי, במיוחד בהינתן הסכומים הזעומים.

היות ואתה מציין שהציוד נכנס, גם אם בקושי לרכב, והוא אינו כבד,

מה דעתך לשים כמה ארגזים על גגון ואת השאר בתוך הרכב - נראה לי שזה יהיה הפתרון הכי זול וידרוש ממך הכי פחות בלבולי מוח.

רעיון שאכן עלה וירד מן הפרק; גם לא זול (אם גגון אז טולה, אין מצב בחיים לגגון ממסגריה סוג ת'), גם התעסקות, ובסופו של דבר זה פתרון פרווה בשבילי, כי הוא לא סקיילבילי :) (מוגבל מאוד ביכולת הנשיאה, במשקל וגם בנפח).

יש לי נגרר 500 ק"ג לטרקטורון. ביטוח חובה וצד ג' (כמעט בטוח שיש לי צד ג', אבל לא סגור על זה..) עולה לי 250 ש"ח לשנה.

לי במקרה יש איפה לשים אותו, אבל אם לא היה לי - מוצא רחוב צדדי שיש בו חניה חינם, וקושר לעמוד תאורה עם שרשרת גדולה, זה מספיק טוב. ראיתי כבר כמה כאלה שעושים את זה. נגרר כזה חדש עולה סביב 4.5K כולל רישוי והכל. משומש סביב 3K לדעתי אבל קשה למצוא, לדעתי כבר עדיף חדש.

וכן - לשכור נגרר זה נשמע די כאב ראש ולא נוח, הייתי הולך על קניה במקומך. מה גם שפתאום מגלים לזה עוד שימושים - כמו הובלות מזדמנות של רהיטים, ציוד לקמפינג וכו'. זה מאד נוח שיש עגלה בהישג יד כשצריך.

תודה. אני יודע שרכישה זה באמת יחסית לא הרבה כסף כפי שכתבת, מה גם שבטח פתאום יצוצו לי המון חברים חדשים.. אני עושה חושבים אם יש לי אפשרות להחנות/לאחסן נגרר כזה אצל אנשים שאני מכיר. להחנות ברחוב אצלי במקום המגורים הנוכחי לדעתי לא בא בחשבון. המקום כרגע אתר בניה ענק, וקרוב יחסית לקו התפר, אני מניח שההסתברות שהנגרר ייעלם לו לילה אחד גדולה מאוד.

מה שמטריד אותי כרגע, שלהבנתי מפרקים את הטמבון ואולי אף מנסרים אותו (?) לצורך התקנת הוו. האמנם? הרעיון מעורר חלחלה מבחינתי.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...