Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלת gps במכשיר lg g5

timur2008
שימו לב! השרשור הזה בן 2005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש לי מכשיר lg g5

לי ולרבים אחרים מבעלי המכשיר יש תקלה ב gps.

רציתי לדעת האם מישהו הצליח למצוא פתרון לתקלה או שהצליח לסדר אותה דרך רונלייט.

ברשת יש המון תלונות של אנשים ואפילו הגישו תביע ייצוגית, אבל היא טרם אושרה בבית משפט כבר למעלה מחצי שנה.

השאלה שלי האם לטרוח בכלל ולשלוח את המכשיר לחברה?

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי גם היתה תקלת gps, הוא יהיה מתנתק לעיתים תכופות. לקחתי אותו למעבדה שאני סומך עליה, ראינו שהקונקטור של הgps נכנס למתחת למסך. כלומר הgps הוא חלק ממודול המסך. בקיצור החלפת מסך פתרה את הבעיה.

זה די מעצבן להחליף מסך תקין בגלל gps אבל זה מה שעזר בסוף.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הייתי במעבדה. לפי מה שאני מבין רוב הבעיה נובעת מהפינים שאמורים לגעת במכסה האחורי. בטלפון הזה יש כשל תכנוני של כמות מטורפת של פינים שאמורים ליצור מגע עם המכסה, ברגע שהם טיפה מתרחקים אין מגע ובגלל זה ה gps לא עובד.

מאוד קשה ליצור מגע בין כולם והטכנאי שהוא במקרה גם חבר פתח וסגר את הטלפון 8 פעמים בכדי ליצור איזשהו מצב אופטימלי שהכל עובד. בחלק מהמקרים הלחצן זיהוי טביעת אצבע לא עבד.

כרגע ה gps חזר לעבוד, ב 90 תקין לחלוטין, אבל מפעם לפעם היו ניתוקים שאולי גם נובעים מחוסר תקשורת על הלויינים.

בגדול זה צרה צרורה של המכשיר הזה שלמרות הכל אני אישית מאוד אוהב.אבל הם כשלו בתיכנון שלו. אין באמת דרך לפתור את זה בצורה גורפת אלא אם כן יש לכם חבר שאתם מוכנים להתעלל בו.

אבל אין מנוס ככל הנראה בקרוב להחליף למשהו אחר.

אגב, למגיב מעליי, ככל הנראה החלפה של המסך עזרה בגלל שאיכשהו אחרי ההחלפה, היה מגע בין כל הפינים וה gps שלך חזר לחיים.

אלא המכשירים הפוטנציאליים:

S9

One plus 6

G7 - הכי חביב עליי אישית

מישהו יכול להמליץ על אחד המכשירים הללו מנסיון אישי?

עריכה אחרונה על ידי timur2008

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את אותה הבעיה עם המכשיר. לעולם לא קונה יותר LG

בחודשים הקרובים אחליף מכשיר, כנראה סמסונג.

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LG וה-GPS זה רומן ארוך מאוד. במכשירים הזולים שלהם הוא משמש בתור תפאורה בלבד.

אני זוכר עוד מימי הG2 את הבעיות האלה וכל הטריקים של לחזק ברגים, או למשוך את הפינים שיהיה מגע טוב יותר עם הכיסוי.

מכל עשרות המכשירים שעברו אצלי ה-GPS הטוב ביותר היה בנקסוס 6 של מוטורולה, אפילו בסלון הייתי מקבל התבייתות תוך שניה וחצי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

חבר שקנה G5 כשרק יצא חדש סבל מבעיית ה- GPS עוד כשהמכשיר יצא מהאריזה.

בהתחלה השתמש באחריות והגיע טכנאי לביתו שפירק את המכשיר, תיקן את הבעיה ושבר איזה קליפס בדרך מה שגרם לסוללה להשתחרר ממקומה באמצע שימוש במכשיר. בהמשך שוב הגיע טכנאי שהחליף את הפלסטיקה לחדשה בגלל השבר בקליפס, אבל אז חזרה בעיית ה- GPS. גם אותה תיקנו לו.

כרגע הוא מדווח שוב שאין GPS ורוצה שאבוא איתו לקנות מכשיר חדש...

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון גם עם S9+, גם עם הוואנלוס 6 וכעת עם נוטשע - ה GPSים בכולם בסדר (לניווט רכבי), כשהוואנלוס 6 הוא זה שמצליח לראות ולהנעל על המספר הגדול ביותר של הלוויינים (25+) עם SNR שמתקרב ל 45dBm בחלק מהמקרים, שזה מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, gps

זה לא הפרמטר שבגללו קונים טלפון,

זה משהו שאמור להיות תקין בכל מכשיר. S9+ גדול עבורי.

One plus 6 נראה מכשיר מצויין

לא ברור לי למה אין הרחבת זיכון ב64 ג'גה ואין תקן עמידות נגד מים.ומצלמה סבירה ולא יותר.

בגדול, המכשיר שאני הכי אוהב זה ה g7.

למרות שאל ג'י אכזבו מאוד את הלקוחות בגלל אי טיפול בבעיית gps.

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש V30+ ומרוצה. מסך איכותי מאוד, סוללה מחזיקה יום עבודה עמוס בכיף כולל ניווט, נגד מים, זיכרון 128 עם אופציה להרחבה, שתי מצלמות רגילה ורחבה. מי צריך יותר?

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם s9 קח את ה + רק בגלל של 9 הבטרייה קטנה מידי. ה lg g7 טלפון טוב, כך גם לגבי ה 1+

האמת שכן, זה המועמד.

כל מי שממשיך להמליץ על LG לדגמיו השונים:

אני מכיר המון אנשים שיש להם בעיות עם LG (חברים, בני משפחה. יותר 10 אנשים סך הכל) אך לא מכיר אפילו אחד עם LG ללא בעיות.

על הנייר הם נראים מכשירים מעולים. בפועל, הם לא אמינים מניסיוני האישי ולכן לא אקנה יותר LG.

אם לומר את האמת, אפילו לא טרחתי להסתכל על המפרטים של החדשים מרוב שהם לא רלוונטיים עבורי יותר. בתור חובב טכנולוגיה נלהב, זה אומר דרשני.

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'ישלוש והג'ישתיים היו מאוד אמינים (אם מתעלמים מביצועי ה GPS בשני המכשירים ומהסדק שנוטה לצוץ בסמוך למקרופון בג'ישלוש, שאין לו שום השפעה על תפקוד המכשיר בפועל). אני עדיין רואה חבר'ה עם G2 ו G3 שחיים ובועטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לG3 הייתה נטייה להפסיק לעבוד באופן פתאומי ללא שום התראה/ להיכנס לboot loops.

לא הכרתי מעולם מישהו עם G2 לכן אין לי שום דעה על המכשיר הזה, מבחינתי יכול להיות שהוא באמת היה מכשיר מצוין. אני מכיר את הG3 (עם הבעיות שהצגתי). את הG4 (שהפסיק לעבוד. היה לחברה שלי). את הG5 (לי ולעוד מספר אנשים. כולנו חווים את אותן תקלות. צריבות במסך, GPS תקול, שקע אוזניות תקול, כפתור כיבוי והדלקה תקול). V10, V20 עם תקלות שונות (לאחי).

לעולם לא אקנה שוב LG / אמליץ לאחרים על LG.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

G3 הגיע אצלי לגיל 3 ללא בעיות,

הוחלף ב-V20 מדהים [במעמד הקניה קיבלתי בטריה נוספת+מטען שולחני עבורה- כך שתמיד יש לי 100% בשלוף] :idea:

כל המשפחה שלי עם LG, בלי עין הרע מבלי לעודד את מרפי- לא פנינו למעבדה אפילו פעם אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל יצרן יש פלטות, להזכיר את סמסונג נוט 7,הטלפון היה פורץ ב שריפה ספונטנית, הרבה יותר מסוכן מכל מה ש lg הצליחה לעשות, האפל אייפון 5 שאם אחזת אותו היית סוגר מעגל ולא הייתה קליטה, לא חסר, הבעיה של. Lg זה שהבעיות התחילו בדיוק בשיא ההצלחה ולכן התהודה הגדולה. אבל תכלס אחרי g2 שהיה מצויין g3 שהיה די מחורבן עברתי לשיאומי, לדעתי הרבה יותר טובים ללא התחשבות בהפרשי המחיר, סוללה פצצה מצלמה טובה מסך בהיר. תענוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...