Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלת gps במכשיר lg g5

timur2008
שימו לב! השרשור הזה בן 2026 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האמת שרונלייט עשו טעות איומה!!!

יכול להיות שבגלל שלא קיבלו גיבויי מהקוריאניים..

אבל הם הורגים מותג על במו ידיהם.

גם סמסונג סבלו בלא מעט דגמים מחבלי לידה כאלה או אחרים, אבל השאלה היא איך מתמודדים עם זה.

לי אישית היה g2 . המכשיר האהוב עליי, 0 תקלות, פצצה של טלפון, עובד עד היום כמכשיר חלופי בבית.

אני יודע ש g3 היה סך הכל מכשיר מאוד אמין גם.

4 וגם 5 אכזבה מבחינת אמינות.

הבעיה היא שמי שמתרגל למשק שלהם, למצלמה פנורמית, ספיקר ברמה גבוהה, אפשרות הרחבת זיכרון, החלפת סוללות ב g5 ובעוד דגמים, מאוד קשה לו לוותר על זה.

אני לא מתחבר למסך העגול של סמסונג בכלל, וגם לעלות החלפה שלו. כמו כן s9 נראה שגם סובל מסוללה לא חזקה במיוחד 3000 mp

כל אלה מביאים אותי לבחירה ב g7

אגב, לפי מיטב הבנתי ה g6 לא סובל משום בעיות עד היום בכלל.

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר והסמסונגים שמיועדים לשוק בארץ מהדורות האחרונים עושים שימוש רק בשבבי האקסינוס של סמסונג, הם צורכים יותר חשמל מאלו שמבוססים על הסנאפדרעקון.

ה S9+ לא היה מדהים מבחינת חיי סוללה, וכך גם הנוטשע, עם כל ה 4,000mah שלו. האקסינוסים פשוט שותים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רונלייט לא אשמים, יש המון יבואנים מקבילים, אי אפשר לצפות שרונלייט ייקח עליהם אחריות, אי אפשר לצפות מ lg שיקח אחריות על מוצר בן שנה שהמאבד שלו התפגר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רונלייט לא לקחו אחריות גם על מכשירים שלהם שבעיית ה gps צצה מיד אחרי קניית המכשיר.

בכל מקרה, לי ברור שהם לא היצרן אלא יבואן פרטי, שאין לו אפשרות לקחת אחריות אם היצרן לא מגבה אותו.

לגבי צריכת הסוללות, רק מחזק את הבחירה שלי ב g7

בלל הסאונד

הרחבת זיכרון

מסך ips לא מעוגל

שקע 3.5 לאוזניות

בגלל מצלמה + עדשה רחבה

מיקום טביעת אצבע לעומת p20 pro

עמידות למים בתקן ip68 וגם עמידות בתקן Shock Resistant with MIL-STD-810G Testing2

במילים אחרות, לא מצאתי חסרון למעט סוללה 3000mh

רק שיעבוד תקין....

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

טוב,

קניתי lg g7.

אצלי כבר 4 ימים.

אני אישית מאוד מרוצה מהמכשיר וגם חבר שקנה איתי ביחד.

אם המכשיר ישמור על אמינות לאורך זמן בלי הפתעות בסגון lg, אני מאמין שתוך זמן מה הוא יהפוך ללהיט למי שאינו מחפש אייפון ולא רוצה סמסונג.

אני באמת חפרתי והשוואתי בין המכשירים השונים והגעתי למסכנה שזה המכשיר הכי טוב שמשלב את כל היתרונות שאפשר למצוא היום בסמארטפון + היתרונות של lg כמו עדשה רחבה, פתיחת מסך עלידי הקשה, ממשק משתמש נוח, רמקול הכי חזק בתחום, שקע אוזניות + dts + hi fi quad dac. מעולם לא יצא סאונד כזה מטלפון.

עמידות למים + נפילות, הרחבת כרטיס זכרון, מסך ips בהיר במיוחד לא מעוגל!!!!! מצלמה מאוד מאוד טובה, יכול להיות לא הכי טובה בעולם, אבל בהחלט אחת הטובות. מכשיר לא גדול מדי ולא קטן מדי.

לגביי סוללה

לא כזה נורא כפי שמפרסמים בחלק מהמקומות ברשת.

אני הורדתי רזולוציה מ 4k ל fhd

ומשתדל להוריד בהירות לפי צורך, המכשיר מחזיק יפה עד הערב. כמוסן תלוי במשחקים או יוטיוב.

טעינה מהירה! Qc 4.0

למרות ש lg מספקים מטען qc3. 0

הזמנתי מטען רכב qc4. 0

זה מכשיר שתומך בטעינה 4.0 שזה יתרון עצום שלא מפורסם, מעניין למה?

סמסונג אגב, לא תומך.

בקיצור על הנייר וביד זהו מכשיר מדהים, שסובל משם רע שעשו קודמיו.

מקווה מאוד שהפעם הם עשו מכשיר כמו שצריך ולמדו לקח.

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה, מבחינתי הוא (וכל מכשיר אחר ב 2018-2019) נופל על המסך. אין מקום ל IPS בימינו, רק עמולד (וממש לא חייב להיות סמרטפון של סמסונג בשביל זה).

הסמסונגים שמגיעים לארץ לא תומכים כלל ב Q.C, אלא בדרעק "מהיר" אחר של סמסונג שלא מתקרב בכלל ליעילות ולמהירות ההטענה של ה QC או של ה Dash Charge.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה Fast charge שקיים בגרסאות ה EMEA עובד פחות או יותר כמו QC 2.0, אבל לא כמו 3.0, זמני הטעינה דומים.

בנוגע לצריכת סוללה- בסדרת ה 8 דווקא גרסאות האקסינוס מחזיקות יותר מהסנאפי, בסדרת ה 9 המצב התהפך בצורה דרסטית, מסיבה אחת ספציפית: בשביל להעלות ביצועים בליבות ה mongoose החדשות סאמסונג העלו וולטאג' במקום להרוויח שיפור בביצועים עם אופטימזציה טובה. קטע מאפן לחלוטין.

בנוגע ל LG- המכשיר שיגעון חוץ מהנוץ' המציק של המסך, אני מקווה שהוא לא יציג שלל בעיות LG-יות טיפוסיות בעתיד, לא מבין למה הם פשוט לא מצליחים ליצור משהו שעובד וממשיך לעבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה איתו, כל אפליקיה שאתה פותח בפעם הראשונה, המכשיר שואל אותך האם להתאים למסך מלא, אתה מסמן שכן ואין שום בעיה, הכל בפרופורציות נכונות ובלי רווחים.

וזה דווקא דיי נחמד.

קבל מסך מספוטייפיScreenshot_2018-10-01-20-12-02.jpeg

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...