Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ציפוי דלת פלדלת

Momo1111
שימו לב! השרשור הזה בן 2040 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני נמצא בצד שמוכר להם את הציוד והחומרים, משתכר היטב ב"ה, ואין לי שום מוטיבציה להתלכלך בפתיחת עסק עצמאי. מהיכרות עם השוק הישראלי, לא אתפלא אם האתרים הנ"ל יושבים באיזה חדר צדדי של בית דפוס גדול, ובפועל יש להם סה"כ איזה 20-50 הזמנות בשנה. באינטרנט קל מאד לגרום לעסק להיראות מקצועי וענף, אבל זה לא בהכרח משקף את המצב בשטח או מאחורי הקלעים.

אז למה אתה כזה גיבור שהם מבקשים 100₪ יותר ורוצה לתת להם מכה עם האיבר האינטימי בפנים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

~

אני לא בטוח אם אתה מתקשה בהבנת הנקרא או בחישוב המתמטי, אבל דיברתי על מחיר סביר של 300 (עם התקנה) מול מחיר לא סביר של 550 (ללא התקנה). זה הפרש של 83% והרבה התעסקות, לא 'מאה שקל יותר'.

העסקים הנ"ל חוזרים על טעות אסטרטגית נפוצה ומנסים למקסם רווחים תוך זמן קצר (או בשפה פשוטה - לעשות מכה) ע"י תמחור פרמיום. אבל המוצר שלהם הוא לא פרמיום אלא חתיכת מגנט מודפס עם (אני מקווה) למינציה. הוא גם לא מוכר (mukar) בארץ, כך שהמהלך הזה בעיקר גורם להם לאבד הרבה לקוחות פוטנציאליים, כי מי יקח ריזיקה של 500-600 שקל על משהו שלא ברור אם עובד, איך נראה, וכמה זמן יקח להתקין.

הדרך החכמה לבנות את המכירות בתחום הזה הייתה להציע את המגנטים האלה עם דוגמה פשוטה במחיר עלות של כמה עשרות שקלים באתרי הקופונים, ואז כשכבר יש בסיס לקוחות - להציע להם תכנית מינוי שבמסגרתה שולחים לך טפט חדש אחת לתקופה. כאשר המגנטים האלה היו עולים על עשרות אלפי דלתות בכל רחבי הארץ ויוצרים מודעות לקונספט, אפשר היה להתחיל להציע הדפסות בהתאמה אישית, עם איכות קצת יותר גבוהה, ובמחיר של מאות במקום עשרות שקלים.

אבל ל'יזמים' הישראלים אין סבלנות לשטויות כמו אסטרטגיה, ולכן הם ישארו עם האיבר האינטימי (שלהם) ביד. הם ימכרו כנראה כמה עשרות יחידות בשנה וימשיכו לבכות על כמה קשה להרים עסק בארץ וכל זה, בעוד שצרכנים נבונים יקחו את הרעיון וילכו איתו לאיביי, צרכנים פחות נבונים לא יוכלו להרשות אותו לעצמם, וקהל היעד יצטמצם למעצבי פנים שסיימו קורס של משרד העבודה בחולון.

שילמדו מהחבר'ה של הטרוליבג, סט כזה נראה לי שכבר יש היום בכל בית.

trolleybags7_2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הטרוליבג... אני מקווה שלא התכוונת לכל בית בישראל (או שפספסתי את הסרקזם). נראה לי שראיתי אותו רק פעמיים אצל מישהו בסופר... ואני אחראי על הקניות סופר בבית, כך שאני לא זר לסופרים בעירי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

קודם כל, תודה לבבית על השימוש במילה סרקזם במקום 'ציניות'. אתה אחד הצדיקים האחרונים בסדום של האינטרנט הישראלי. :mm_yeah:

לגופו של טרוליבג - הייתי רציני. אמנם הם יצאו משימוש די מהר אחרי שנכנסו, אבל החדירה שלהם לשוק הייתה מרשימה. זכור לי שבשלושת החודשים מהצגת המס על שקיות ניילון, משהו כמו 80% מהקונים באזור שלי (דרום נתניה, הרבה סופרים) הצטיידו בכאלה. המפיץ הישראלי של הטרוליבג המקורי פעל בשכל והציע הנחות למי שרכש מספר סטים, כך שמשפחות שלמות יכלו לנסות את המוצר, וכתופעת לוואי להעלות את המודעות אליו בציבור. משם כבר כל אחד חיפש את המציאות שלו, וה'זיופים' למיניהם החלו לצוץ באתרי הקופונים במחיר נמוך בכ-30%. אני שם את המילה 'זיופים' בגרשיים משום שלא זכור לי הבדל טכנולוגי משמעותי בינם לבין המקור.

אז אולי זה עניין של גאוגרפיה, או שהשוק פועל בדרכים מסתוריות אחרות ולכן אליך לשכונה זה לא הגיע, אבל יש הרבה אנשים כיום שיודעים מה זה ומחזיקים כזה בבית. רבים הפסיקו להשתמש בטרוליבג כאשר גילו שהוא לא מתאים לגמרי לצרכיהם, לא נוח לאנשים נמוכים ועוד. אבל עכשיו אם מישהו יציג טרוליבג משופר ארגונומית, יהיה לו קל יותר למצוא לקוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהרג כנראה את הטרוליבג, זה השקיות הרב-פעמיות שהסופרים חילקו בחינם כחודש לאחר ההתחלה של העלות על השקיות המתכלות. לא זכור לי שנתקלתי בעצמי במוצר הזה, למעט ברחבי המרשתת בלילות אינסומניה.

השקיות הנ"ל פותרות לצרכן הממוצע את הבעייה, ולא יוצרות אצלו צורך להשקיע עוד כספים בלחפש פתרונות אחרים, כי הצרכן הישראלי הממוצע הוא, אהם, "איננו פראייר".

מאחר ו"פראייר" באנגלית פירושו בכלל סוג של נזיר, מה הפלא?

נזירים לא הולכים לקנות בסופר.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבקתי טפט.... לא קל.

פירוק של הגומיות כדי להכניס את הטפט מאחורי ולמנוע קילוף.

פירוק של כיסוי הידית.

פירוק של עיינית.

דורש קילוף יסודי של הישן. וניקוי של הדלת טוב טוב עם חומר כמו טינר / טרפנטין וכו.

ורק אז להדביק את החדש.

להחזיר הכול למקום.

לקחת בחשבון שדלת מול השמש כל היום. כל טפט יתייבש / ידהה/ יתקלף.

מצד שני. צבעתי 2 דלתות פלדלת.

לקח רבע מהזמן. עלה חצי. והחזיק פי 2. (ותיקון של הצבע לקח 5 דקות בלחץ)

ניקוי וקילוף יסודי. ניקוי עם סמרטוט וטינר / טרפניטין להוריד ליכלוך.

וצביעה עם המרייט. בצבע שאתה רוצה. ויש לך דלת חדשה !!

ממליץ! לצבוע.

אגב דלת היום עולה סביב ה1000 שקל אז לקחת על טפט 600 לא שפוי!

עריכה אחרונה על ידי Soundman

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכל מי שמדביק טפט בתשלום לא מקלף את הישן.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות אצלי הבעיה היא שאני מחפש עיצוב של "דלת", משהו כזה-

1627888.jpg

קשה לי להאמין שכל המדביקים למיניהם מדפיסים את המדבקה הזו בארץ, אני לא מצליח למצוא את הספק הסיני שלהם.

אצלי הטפט המקורי שעל הדלת מחזיק יפה מאוד ואני רק רוצה לשדרג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, אני עשיתי את זה.

לא עם טפט אלא עם מגנט שיש עליו תמונה.

עם כל הכבוד לדריש שהצליח לפתור בהודעה אחת את כל הבעיות של העסקים בישראל, זה בעיקר קשקשת ברשת.

להם יש את המוצר. אתה מעוניין בו.

אתה יכול לנסות להשיג תמונה באיכות מאוד גבוהה ולהדפיס על טפט בעצמך. עשיתי את זה פעם לקיר.

או פשוט לשלם להם מה שהם מבקשים.

שוב, אני שמתי מגנט ולא טפט. ההתקנה כמובן פשוטה יותר (אין בועות) ואפשר להוריד בלי בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לחץ הכול בסדר.

מגנט בטוח יעלה יותר זה חלק מהבעיה.

איך המגנט מחזיק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שכל המדביקים למיניהם מדפיסים את המדבקה הזו בארץ, אני לא מצליח למצוא את הספק הסיני שלהם.

סין אולי מספקת את המגנט עצמו, אבל ההדפסה סביר להניח שמתבצעת כאן. זה לא לוקח יותר ממספר דקות, ויש מכונות דפוס דומות שאפשר להכניס אליהן גם דלת בשלמותה. בזמנו כשמכרו את המדפסות הראשונות מהסוג הזה בארץ, אני ביצעתי את ההדרכות למפעילים שלהן. תאמין.

עם כל הכבוד לדריש שהצליח לפתור בהודעה אחת את כל הבעיות של העסקים בישראל, זה בעיקר קשקשת ברשת.

לא, את.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אנסח מחדש.

קשה לי להאמין שבעיצובים הגנרים מישהו מדפיס את המדבקה בארץ.

אם אתה רוצה לשים על הדלת טפט של חמותך זה אני בטוח שמדפיסים בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

מוצאים תמונה ברזולוציה גבוהה, עושים לה עיבוד גרפי קל ומדפיסים גליל שלם של המגנט המדובר. לוקח שעה ויש לך 50 מגנטים. אין טעם להתעסק עם סין בשביל זה, בהנחה שלא מוכרים כל עיצוב כזה באלפי עותקים. זה הרבה יותר זול ממה שנראה לך, מכאן גם התרעומת שלי על התמחור ללקוח הסופי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...