Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחליפה חסכונית לפיג'ו 107

Gidi
שימו לב! השרשור הזה בן 2047 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

אשתי נוסעת על פיג'ו 107 רובוטית.

הנסועה היא בעיקר בין עירונית והיא נוסעת כ 30,000 בשנה.

הפיגו עושה זאת בהצלחה מרובה עם תצרוכת ממוצעת של 1:18.

לאחרונה עולה צורך להחליף את הבימבה ברכב גדול יותר ואף בטיחותי יותר, לאור זאת ששני ילדים קטנים הצטרפו לחגיגה.

מה מומלץ?

אוטומאט חייב, אין בעיה עם רובוטי מצמד אחד.

הכי חשוב אמינות וחיסכון בדלק, שיהיה כמה שיותר קרוב לפיג'ו כיום.

איך הדאצ'יות למיניהן?

תודה מראש

גידי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התקציב?

אם זה קרוב ל107 ולא פחות, למה לא 301 1.2 רובוטית?

תהיה מצויינת למשפחה, יותר נוחה ומרווחת מה107, 507 ליטר תא מטען, בקרת שיוט, ועוד גימיקים פה ושם, אך נראה לי שתהיה טיפה יותר זללית, אצלי עושה כ1 ל14-15,

מה שכן אני נהגתי בכמה רכבים עם גיר רובוטי חד מצמד, ב301 הוא הגרוע ביניהם, כמובן שאשפר להתרגל ולחיות איתו, אך מומלץ שתעשה איזה נסיעת מבחן קטנה כדי לראות את ההבדלים ולהחליט אם הגיר מתאים לכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגאן / פלואנס דיזל, אם אתה מוצא אחת לא שחוטה מדי, ובהנחה שאתה מבין שמדובר בגיר רובוטי (דו-מצמדי) שמצריך החלפת מח גיר ומצמדים פה ושם.

אגב, לאשתך מגיעה מדליה. 30,000 ק"מ בשנה על 107 רובוטית? לא הולך ברגל בכלל.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגאן / פלואנס דיזל, אם אתה מוצא אחת לא שחוטה מדי, ובהנחה שאתה מבין שמדובר בגיר רובוטי (דו-מצמדי) שמצריך החלפת מח גיר ומצמדים פה ושם.

אגב, לאשתך מגיעה מדליה. 30,000 ק"מ בשנה על 107 רובוטית? לא הולך ברגל בכלל.

אני עברתי כבר יותר מ50K ק"מ בקצת יותר משנתיים, אני חושב שפשוט האמירה הזו מוגזמת וכבר יוצאת לי מהאזניים, מי ישמע, כאילו יושב לך רובוט על הגב ודוקר אותך בכל החלפת הילוך, במציאות זה ממש לא כך, פשוט כל השמועות שרצות כאן על גירים רובוטים חד מצמדים מנופחים מדי.

ב40-50 אפשר לקנות רכב הרבה יותר טוב ללא ספק, חשבתי שמדובר בסכום סביב ה30,

תבדוק את האטראג', מומלץ לשים לב לנושא החוויה גם כן, לא יודע עד כמה היא מוצלחת, נראה לי שהיא עדיפה מהפיג'ו, גם נוחה, מרווחת, בטיחותית, מודרנית, וחסכונית מאוד.

דיזל יהיה הכי מומלץ לנסיעה הזו, אולי C4 פיקאסו דיזל רובוטית?

במחיר הזה יש גם סיאט טולידו 1.4T, DSG, תהיה מאוד חסכונית, ומשפחתית.

עריכה אחרונה על ידי Wildlands
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמינות וחיסכון בדלק, אני לא רואה תקציב: אולי יאריס היברידית? גדולה יותר ובטיחותית יותר מה-107.

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עברתי כבר יותר מ50K ק"מ בקצת יותר משנתיים, אני חושב שפשוט האמירה הזו מוגזמת וכבר יוצאת לי מהאזניים, מי ישמע, כאילו יושב לך רובוט על הגב ודוקר אותך בכל החלפת הילוך, במציאות זה ממש לא כך, פשוט כל השמועות שרצות כאן על גירים רובוטים חד מצמדים מנופחים מדי.

ב40-50 אפשר לקנות רכב הרבה יותר טוב ללא ספק, חשבתי שמדובר בסכום סביב ה30,

תבדוק את האטראג', מומלץ לשים לב לנושא החוויה גם כן, לא יודע עד כמה היא מוצלחת, נראה לי שהיא עדיפה מהפיג'ו, גם נוחה, מרווחת, בטיחותית, מודרנית, וחסכונית מאוד.

דיזל יהיה הכי מומלץ לנסיעה הזו, אולי C4 פיקאסו דיזל רובוטית?

במחיר הזה יש גם סיאט טולידו 1.4T, DSG, תהיה מאוד חסכונית, ומשפחתית.

האטראז' חסכונית אבל מבחינת נוחות לא ממש המרווח במושב האחורי לא ואוו (1.60) והיה לי קצת צפוף בנוסף היא נזרקת בפניות ונורא כבדה בנוסף השילוב בין המנוע הפיצי שעבר בתורשה מהספייס סטאר בתכלס היא ספייס סטאר עם באגז' יוצר חוויה רועשת מאוד ולא נעימה

הטולדו בחירה טובה אבל כמובן לבדוק מתי עבר החלפת מצמדים

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2047 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...