Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי סונטה יבוא אישי

slavikik
שימו לב! השרשור הזה בן 2046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

אני ואישתי +1 מחפשים רכב עם הדרישות הבאות: אמין, חווית נהיגה, אוטומט, מרווח.

במקרה מצאנו יונדאי סונטה דרך איזו קבוצה בפייסבוק.

הנה כל הפרטים.

מנוע 2.4 174 כ"ס)

רכב בייבוא אישי יד 02 ברישיון (00 חברת יבוא, שאר הידיים פרטי)

עבר 129,000 ק"מ. (כל התוספות סלון מעור, מערכת, הכל חשמלי וכו')

יש ספר טיפולים מלא (לדברי המוכר כמובן אם נתקדם ניקח את הרכב לבדיקה)

מחיר סגירת עסקה 42,000 ש"ח (הוא טוען שכאשר הוא קנה את הרכב לפני שנה וחצי הוא הביא שמאי לקבל מחיר ויצא 65,000, כי בעצם אין לרכב הזה מחירון בארץ)

אני מאוד "נדלקתי" על הרכב והייתי צריך לשבת להירגע ועלו לי מספר "חששות" ושאלות ואשמח לקבל ייעוץ.

1) האם זה נכון שכאשר קונים רכבים ביבוא אישי החברה שמייבאה את הרכב לארץ היא יד 00? (זה מה שהבחור הסביר לי והוא טוען שבפועל הוא רק יד שנייה)

2) זה לא מעט קילומטר האם יש ממה לחשוש?

3) האם אני צריך לחשוש מחלקים לרכבים בגלל העובדה שזה ייבוא אישי?

4) שאלה לא הכי קשורה אבל כאופציה נוספת שאני הייתי הולך זו ניסאן קשקאי 2010 (2X4) האם אופציה זו עדיפה (נתונים דומים קצת פחות ק"מ)

לא מצליח לעלות תמונות של הרכב..

בכל מקרה אשמח לשמוע חוות דעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הגיעו רכבים עם מנוע דומה בשנים האלה אז לא תהיה בעיית חלקים.

בדוק אם יונדאי סנטה-פה\טוסון חולקות מכלולים דומים.

מהק"מ לא הייתי נלחץ,סך הכל סביר לרכב מ2010.

הבחור יד 3 ולא יד שנייה.

לדעתי שווה לחפש באינטרנט מידע על הרכב-בעיות ומחלות שהיו(אם היו) ועלות תיקונן.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מעדיף ראש שקט עם רכב שיובא לארץ באופן סדיר, הרכב יכול להיות צרה אם חלקי גוף ייחודיים יצטרכו החלפה, כגון פנסים. אם אתה רוצה רכב מנהלים, קנה משהו אחר, לא פחות טוב, לא יותר יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מעדיף ראש שקט עם רכב שיובא לארץ באופן סדיר, הרכב יכול להיות צרה אם חלקי גוף ייחודיים יצטרכו החלפה, כגון פנסים. אם אתה רוצה רכב מנהלים, קנה משהו אחר, לא פחות טוב, לא יותר יקר.

אני חושב שאני יעבור במוסך פחחות של בחור שאני מכיר ואני אבדוק איתו את העניין של חלקי חילוף.

לגבי אופציות אחרות, יש את מונדאו שאני גם מאוד אוהב אבל הבעיה היא שיש הרבה תקלות עם הגיר בשנים 2011 ומעלה. והמונע של 2010 (2.3) בדקתי אותו והוא גדול וחזק אבל לרכב אין בכלל זריזות והוא מאוד כבד בזמן נהיגה,לעומת המנוע עם ה ECO BOOST 2.0 עם 200 כ"ס שהוא נוסע הרבה יותר טוב אבל יש יותר בעיות.

מאזדה 6 היא גם אופציה אבל במחיר של 40 הרוב עם ק"מ גבוהה..

עוד הצעות? או חוות דעות לגבי הסונטה? במיוחד מעניין אותי אם זה באמת ככה שייבוא מחול לוקח יד 00 ולא הקונה הראשון כי חשוב לי לדעת שהוא לא משקר בכל הסיפור הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הגיעו רכבים עם מנוע דומה בשנים האלה אז לא תהיה בעיית חלקים.

בדוק אם יונדאי סנטה-פה\טוסון חולקות מכלולים דומים.

מהק"מ לא הייתי נלחץ,סך הכל סביר לרכב מ2010.

הבחור יד 3 ולא יד שנייה.

לדעתי שווה לחפש באינטרנט מידע על הרכב-בעיות ומחלות שהיו(אם היו) ועלות תיקונן.

כן אני עדיין לא מוותר על הרכב הייתי לוקח את העסקה אבל זקוק לעוד חוות דעת.

כי אני לא מוצא מידע על הדגם הזה באינטרנט. אולי הוא פשוט מורכב כמו הקודמים לו רק עם צורה חיצונית חדשה.

אשמח לשמוע עוד חוות דעת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה שום סיבה הגיונית לרכוש את הרכב הזה.

המחיר המוצע הוא יקר, סביר להניח שתהיינה לך בעיות חלפים (קוסמטיים בטוח, אבל כנראה גם מכאניים)

במחיר המוצע יש כמה וכמה יונדאי i40 צעירות בשנתיים מהמכונית המוצעת.

אין ברכב הזה שום דבר ייחודי שווה את ההרפתקה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניח שמדובר באותו מנוע 2.4 שקיים בסנטה פה ובסורנטו, ואם זה המקרה אז זמינות חלקים בצד המכאני לא צריכה להיות בעיה.

כמו שנכתב מעלי, כל הקשור לפלסטיקה היחודית לרכב עלול להיות בעייתי, כנראה שתצטרך ליבוא חלקים, דבר שעלול לגרום להשבתה של הרכב במקרים מסוימים.

אם אתה מחפש משפחתית גדולה בסגנון אמריקאי, אפשר לבדוק את הB4- מרווחת, אמינה ורכה. לגבי חווית נהיגה, תשפוט אתה בנסיעת מבחן.

אגב, יונדאי I40 בדקת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו שמדובר על פניו במנוע זהה בנפחו מסתבר שיש גירסאות שונות לאותו מנוע, ולכן לעיתים קרובות יכולה להיות בעיה גם בחלקים המכאניים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאני יעבור במוסך פחחות של בחור שאני מכיר ואני אבדוק איתו את העניין של חלקי חילוף.

לגבי אופציות אחרות, יש את מונדאו שאני גם מאוד אוהב אבל הבעיה היא שיש הרבה תקלות עם הגיר בשנים 2011 ומעלה. והמונע של 2010 (2.3) בדקתי אותו והוא גדול וחזק אבל לרכב אין בכלל זריזות והוא מאוד כבד בזמן נהיגה,לעומת המנוע עם ה ECO BOOST 2.0 עם 200 כ"ס שהוא נוסע הרבה יותר טוב אבל יש יותר בעיות.

מאזדה 6 היא גם אופציה אבל במחיר של 40 הרוב עם ק"מ גבוהה..

עוד הצעות? או חוות דעות לגבי הסונטה? במיוחד מעניין אותי אם זה באמת ככה שייבוא מחול לוקח יד 00 ולא הקונה הראשון כי חשוב לי לדעת שהוא לא משקר בכל הסיפור הזה.

תבדוק טיוטה אוונסיס 2011/2012 נכנס לך בתקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה על כל הייעוץ.

באמת שבעזרתכם נרגעתי מהעסקה ולא עשיתי משהו פזיזי.

zvit תודה אני התחלתי לחפש I40 וגם יש את האופציה של B4 שאני די אוהב, לגבי האוונסיס אופציה שלישית. אבל עכשיו יש לי כיוון שאני מאמין הרבה יותר טוב מהסונטה.

שיהיה לכל מי שצם צום מועיל בעזרת השם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-i40 אין כזה שוק וגם לא נמכרו הרבה כאלה - ככה שתוכל למצוא רכב כזה במחיר נמוך יחסית.

בכללי כל הקטגוריה הזאת פרט לכמה דגמים היא די מאבדת ערך.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...