Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פנסי קסנון חלשים סובארו B4 2010

Fugazi
שימו לב! השרשור הזה בן 1936 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום המכובדים, שאלה ראשונה שלי כאן אז סליחה מראש אם אינה מנוסחת נכון.

קניתי סובארו B4 2010 דגם לקצ'ורי, אחרי נסיעה ראשונה בלילה מסתבר שאורות הדרך בקושי נותנים אור.

מבירור במוסך הבנתי ש-"זכיתי" בפנסי קסנון מעולים שכל תיקון שלהם כואב מאוד בכיס.

בשלב ראשון החלפנו את הנורות לחדשות של פיליפס אך הבעייה לא נפתרה.

המכונאי שלי - עליו אני סומך במאה אחוז, טוען שהעדשה הפנימית של נורת הקסנון עכורה ומפזרת את האור והמשמעות היא החלפת כל הפנס, עניין של יותר מ 3000ש"ח לחתיכה!

שאלות:

1) האם הבעייה מוכרת? כיצד נפגעה העדשה הפנימית שיושבת בתוך בית הפנס עצמו? האם ניתן לנקות אותה?

2) פנסים רגילים זולים משמעותית, האם ניתן לרכוש פנס רגיל ולהתאים אליו את האלקטרוניה של הקסנון?

3) בלית ברירה, האם לגיטימי להחליף לפנסי הלוגן רגילים? חייתי עד עכשיו בלי קסנון, אוכל להמשיך לחיות ככה עוד כמה שנים....

אם יש הצעה נוספת, אשמח לשמוע.

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפנסים נהרסים בתוך העדשה אין אופציה לתקן אותם אתה יכול לשים שני פנסים של הדגם הרגיל זה אותו קונקטור רק להרכיב אותם

תודה על התשובה!

רק לוודא...מערכת הקסנון מגיעה קומפלט עם הפנס (מה שאומר שפנס של הדגם הרגיל משאיר לי רק את אופצית ההלוגן), או שאפשר להעביר את האלקטרוניקה והנורות של הקסנון לפנס רגיל חדש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה!

רק לוודא...מערכת הקסנון מגיעה קומפלט עם הפנס (מה שאומר שפנס של הדגם הרגיל משאיר לי רק את אופצית ההלוגן), או שאפשר להעביר את האלקטרוניקה והנורות של הקסנון לפנס רגיל חדש?

הכל נמצא בתוך הפנס תשיג שני פנסים רגילים חדשים או מפירוק ותרכיב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
הכל נמצא בתוך הפנס תשיג שני פנסים רגילים חדשים או מפירוק ותרכיב

מנסיון שלי עם פוסטים כאלה, זה מרגיז כשפותח הפוסט לא כותב אייך נגמר הסיפור.

השגתי שני פנסים תחליפיים רגילים - לא קסנון, עם פירוק הפגוש והנורות יצא 2100 ש"ח, לא זול אבל עדיין פחות ממחיר פנס קסנון אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1936 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...