Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם שנאי מ 110V ל 220V יאפשר למוצר הזה לעבוד ?

drormik
שימו לב! השרשור הזה בן 2018 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי שנאי סיני דומה מאמזון (כנראה שהכול מיוצר בערך באותו מקום) עם אותו סידור של ג'מפרים וכיו"ב. עובד מעולה. למרות המשקל הגבוה עדיין זול יותר להזמין בשילוח אווירי מאשר לקנות בארץ.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שנאים של 3000 watt באמאזון כמו זה לדוגמא ב70/100$

https://www.amazon.com/dp/B07GZHL5T3/ref=cm_sw_r_wa_apa_5p9VBbZXRKBEQ

יש בעיה כל שהיא עם שנאים כאלו? - במקרים מסויימים בהחלט עלולה להיות בעיה עם שנאי להספק גבוה לכן אני מציע לך להשאיל אחד כזה ולבדוק לפני רכישה.

אני צריך שנאי שמוריד מ220v ל110v?

לא כמו בקישור ששלחתי?

אכן כן אתה צריך שנאי מ-220V ל-110V.

לדעתי נסה למכור את הבלנדר באיביי ולרכוש אחד חדש למתח 220V. השנאי הזה גדול מימדים ותופס יחסית הרבה מקום על השיש/שולחן.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק - איני מכיר את המנועים במכשירים האלה. האם לא יסבול מתדר הרשת הישראלי השונה מהאמריקאי?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלינק שצירף הבחור קודם לכן כתוב בספר השימוש של הבלנדר שהוא מתאים ל-50 הרץ וגם ל-60 הרץ.

אתה צודק שבהרבה מקרים הדבר משפיע על ביצועי המנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם. אני אקנה שנאי ל3000 Watt מאמאזון.

ראיתי שבארץ זה עולה 1400₪, ההבדל מאוד משמעותי.

מקווה שהכל יעבוד חלק.

שוב פעם תודה רבה לכולם על התשובות המהירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יעבוד חלק אלא רק בתנאים מסויימים. מהו ערך המאמ"ת בלוח החשמל עבור הצרכן או הצרכנים במטבח 16A או 25A ?

באתה להתייעץ ולפני שלמדת את הנושא אתה אץ רץ לרכוש שנאי :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק זאת שאלה קשה מידי בשבילי, איך אפשר לבדוק את זה?

אני חושב שיש חשמל תלת פאזי במטבח , כיום יש מכשירי חשמל מחו"ל שעובדים עם שנאי על החשמל הביתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מכשירים אצלך עובדים על שנאי להורדת מתח ?

אני אנסה להסביר לך בקצרה מה הבעיה שעלולה להופיע.

קודם כול ההגדרה של 3000W זו הגדרה לא נכונה אלא השנאי כנראה 2500VA. שנאי כזה בזמן חיבורו לרשת החשמל צורך זרם "התנעה" או פיק זרם של יותר 22 אמפר, במידה ואצלך מותקן מאמ"ת של 16A עבור נקודה מסויימת במטבח רוב הסיכויים שההגנה המגנטית של המאמ"ת תופעל והזרם התנתק.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...