Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התעלמות ואי לקיחת אחריות על ידי מוסך מרשת לובינסקי - שבירת סגר תיבת אוויר בקקטוס דיזל

פריג'י
שימו לב! השרשור הזה בן 2018 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דניאל, עזוב תלוש מציאות או לא תלוש מציאות.

העובדות הפשוטות מאוד הן, הרכב היה שם בחודש מרץ לטיפול

מישהו, בעת הטיפול, פתח את העסק שם כי זה נדרש להחלפה של מסנן כלשהו.

מספר ימים לא גדול לאחר הטיפול שמתי לב שזה שבור והתחלתי לדבר עם כל מי שצריך.

עובדה נוספת - לאף אחד לא הייתה שום סיבה שבעולם לגעת שם מלבד בעת הטיפול. הרכב באחריות.

הבעלים הקודם אפילו שמן לא בדק.

אולי אני נאיבי שאני מצפה ממי שטיפל שייקח אחריות להחזיר שלם את הרכב.

בכל אופן, אני פשוט שם את הפרטים של המקרה ברשת. לידיעה.

ייקח אחריות, יגיד לי תבוא נתקן, אני אבוא.

מבלי לבחון את חלק עצמו שום מוסך לא יקח אחריות וגם לא יכול להבטיח לך אחריות שיקח אחריות בטלפון, גם אם זה היה חלק פגום מהיצור שדורש תיקון באחריות היצרן.

גש למוסך, פנים מול פנים ותטען את תענותיך.

המוסך עצמו אמר לך תבוא, אז גש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום שישי אני מגיע למוסך באיזור שלי לטיפול שגרתי, אבקש מהם לנסות לבקש החלפה באחריות ונעביר ליבואן את כל האינפורמציה.

דניאל, בשביל פקקטה קליפס אני לא נוסע 180 קילומטר לכיוון בלי לדעת במאת האחוזים שיחליפו.

נגיד שאני אסע, הוא ייקח אחריות, יזמין חלק, בינתיים אני אסע חזרה ואחר כך אצטרך לחזור שוב, רק זה יומיים מלאים ועוד 40 ליטר דלק ל800 ק"מ. זה לא סביר בשום קנה מידה.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב באחריות עדיין? אם כן מה הבעיה?! הקליפס נשבר תוך כדי טיפול שגרתי ע"י מוסך מורשה, או נשבר מעצמו, כך או כך, הוא לא היה צריך להישבר ואם המוסך טוען שזה לא באשמתו, אז זה באחריות היבואן. פנה ליבואן ותדרוש החלפה.

אין מה לפנות ליבואן.

יש להגיע למוסך על מנת למשש אחריות.

גם אם תגיע למוסך מורשה שקרוב יותר אליך, רוב הסיכויים שהם יבדקו היסטוריה טיפולים/תיקונים ויראו שעשו טיפול במוסך אחר לא מזמן ויפנו אותך לשם.

במחשבה נוספת, פנה ליבואן, כמו שיש לך זמן לכתוב הודעה ארוכה בפורום, תמצא זמן נוסף לכתוב מייל ליבואן.

לא שאני חושב שזה יקדם את עניין וכנראה תופנה למוסך שלכאורה שבר את החלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2018 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...