Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נטפליקס, מה אני מפספס?

R'n'B
שימו לב! השרשור הזה בן 889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה כמו עם משחקים. אין מה לעשות, אם אתה רוצה לראות את הכל מהכל, תשלם בוכטות או שתהיה פיראט.

לדעתי הם ישנו את שיטת חיוב כמו באייטיונס, תשלום לפרק/סדרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה עדיין מעצבן ולא נח בכלל אם צריך להרשם בנפרד לכל פלוץ ולעבור בין אפליקציות כדי לראות איזו סדרה.

לי אישית התכנים של נטפליקס מספיקים כי אני לא צופה יותר מדי בטלויזיה, יש שם הרבה סדרות ישנות טובות שעדיין לא צפיתי בהן אז יש לי מספיק חומר לשנים הקרובות, אבל אפשר להבין את התסכול בלשלם 40 שקל בחודש ל5 ספקי תוכן שונים כ"א, בשביל סדרה וחצי שבלעדיות רק להם.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכל מילה נוספת מיותרת.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלתי לראות 'כתום זה השחור החדש'.

קודם כל, יש ציצים.

כבר טוב.

דבר שני... שכחתי.

סדרה חביבה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, יש ציצים.

כבר טוב.

דבר שני... שכחתי.

סדרה חביבה.

סדרה חמודה, בעבר ראינו, בהמתנה לעונה החדשה שכחתי בכלל מה היה [emoji18]

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, יש ציצים.

כבר טוב.

דבר שני... שכחתי.

סדרה חביבה.

ראיתי עונה אחת ונהניתי מאוד. לא שרדתי את הטימטום של הפרק הראשון של העונה שניה ופרשתי. יכול להיות שאחרי זה היא שוב הפכה לטובה, אבל יש לי סף של אילוצים להמשך סדרות שאני לא יכול לסבול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, יש ציצים.

כבר טוב.

דבר שני... שכחתי.

סדרה חביבה.

אם כבר העלת את זה, אתה יודע להסביר לי איך יכול להיות שזו סדרת מקור של נטפליקס ובארץ יש רק 4 עונות מתוך 7?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועשו את זה לפני שנטפליקס הייתה זמינה בארץ, חשוב לציין. אחרת זה נראה כמו צעד קצת טפשי

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הם ישנו את שיטת חיוב כמו באייטיונס' date=' תשלום לפרק/סדרה[/quote']

Dont hold your breath .... המודל הזה היה קיים הרבה לפני Subscriptions ובמיוחד Autorenwable subscriptions.

השוק מצביע ברגליים אחרת.

(לא מניחוש - החברה שלי עובדת עם הרבה ערוצים , ברודקאסטרים וכו בעולם - מעטים מאוד עוד עושים תוכן לא בצורת מנוי שהוא לא משהו כמו אירוע ספורט PPV)

זה עדיין מעצבן ולא נח בכלל אם צריך להרשם בנפרד לכל פלוץ ולעבור בין אפליקציות כדי לראות איזו סדרה.

לי אישית התכנים של נטפליקס מספיקים כי אני לא צופה יותר מדי בטלויזיה, יש שם הרבה סדרות ישנות טובות שעדיין לא צפיתי בהן אז יש לי מספיק חומר לשנים הקרובות, אבל אפשר להבין את התסכול בלשלם 40 שקל בחודש ל5 ספקי תוכן שונים כ"א, בשביל סדרה וחצי שבלעדיות רק להם.

האפליקצית TV באפל פותרת הרבה מהצרה הזו ומאפשרת לך לעקוב (אוטומטית) אחרי מה ראית , איפה הפסקת וכו.

ובנוסף לזה - בארה״ב יש TV Provider login לאפליקציות (ככה שאתה יכול לראות תוכן של ערוצים שנמצאים בחבילה שלך - ישר באפליקציות שלהם בלי פרסומות ותשלום או עם כמות מופחתת של פרסומת אחת פעם ב10-15 דקות)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו מודל של תשלום לסדרה/פרק/סרט כך שתקבל עליו זכויות דיגיטליות "לכל החיים" קיים גם באמזון, אבל אמזון פריים עדיין לא פתחו את זה לארץ.

בבלו ריי של דיסני ועוד כמה, אתה מקבל איזה קוד, נרשם דרכו לאיזו חנות כלשהי ולקבל משם זכות הורדה דיגיטלית "לכל החיים". מן הסתם לא עובד בארץ, ואני די סקפטי אם בכלל זה עובד באופן כללי.

בקיצור, אני נאחז בבלו ריי כמו שנאחזתי בזמנו בתקליטים, עד הסוף המר...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שצריכים להיות 2-3-4 שירותי סטרימינג לכל היותר שמרכזים כמעט את כל התוכן. פרגמנטציה תהרוג אותם.

זו דיעה די רווחת. אנחנו חיים בתקופה מעניינת...

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמן שאנחנו מתקשקשים פה, ככה בינתיים ברקע, דיסני שנהנית בעשור האחרון מהצלחה כלכלית חסרת תקדים אוכלת את כל האולפנים בזה אחר זה ומשיקה שירות סטרימינג משלה. טוב או לא, לא יודע, אבל לפחות מבחינה היסטורית הם לא ממש בקטע של הרחבת היצע, אלא יותר בקטע של מסחטת כספים מתוחכמת.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואפל גם , וגם אמזון בזמן הזה הפכה לשירות סטרימינג הכי גדול בגלל שזה עם אמזון פריים.

בקיצר - ברור לאן השוק הולך.

את כל ההפרש הכלכלי מקבלים אגב מניתוק הכבלים.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...