Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נטפליקס, מה אני מפספס?

R'n'B
שימו לב! השרשור הזה בן 909 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וגם ביל בר מפציע מחדש:

https://www.netflix.com/il-en/title/81060174

ראיתי הערב. יש כמה קטעים מעולים, אבל גם כמה דאונים קצת פחות מצחיקים.

סך הכל לגמרי שווה צפייה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ביל בר די איבד את זה. ספיישל שלו בשחור ולבן I'm Sorry You Feel That Way מ-2014 היה השיא שלו. הוא די דועך מאז שהפך לאיש משפחה. הומור שלו נהיה כבד ומתוסכל כזה... הבחור עייף. מרגישים שאין לו אנרגיה.

ספיישל שלו מ-2017 Walk Your Way Out היה על הפנים. המון בדיחות מאולצות על סטלין, היטלר ורצח המונים. על הפנים. הקהל כמעט נרדם.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

בד"כ אני אוהב הומור ציני אבל הסדרות הבריטיות מאוד איטיות לטעמי ואני נמנע מהן .

האם peaky blinders מזכירה את אימפריית הפשע?

אם התשובה חיובית-אין ספק שאצפה בסדרה הבריטית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • אחראי פורום

אל קמינו יצא לפני כמה ימים ובתור אחד שחושב ששובר שורות היא הסדרה הכי טובה שנוצרה עד כה, ישבתי עם ציפייה מהולה בחשש, כי בכ"ז המשכונים לרוב מחרבנים את המקור.

אז הסרט, כסרט בפני עצמו, טוב מאוד. אבל שאלה אחת ניקרה לי תו"כ הצפייה ואין לי תשובה עדיין: האם היה צריך לעשות המשך או לעזוב את זה ככה?

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

the good place. תעזבו הכל ולכו לראות. יש שתי עונות בנטפליקס ועוד עונה אחת במקורות אחרים. סדרה חמודה, קלילה ושנונה. ממש כיף להעביר איתה איזה שעה.

in the shadow of the moon או משהו כזה. סרט חביב, ראיתי הרבה הייפ סביבו אבל לא נפלתי.

Glitch. סדרה חמודה עם טוויסט אחר על סיפורי זומבים (הסדרה מתחילה בכמה אנשים שמתעוררים ויוצאים מהקברים שלהם, אבל הם מדברים ולא אוכלים מוחות).

אין כמו להיות חולה בחגים. פורה מאוד.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם הומלץ פה אבל לחובבי הז'אנר הסדרה Mindhunter מבוססת על סיפורים אמיתיים ועוסקת בהקמתה של יחידת מדעי התנהגות ב FBI שעוסקת בפרופילאות של רוצחים סדרתיים וסוקרת את הרוצחים היותר מפורסמים שהיו כמו אד קאמפר וכו'.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי עכשיו סרט "המכבסה", באיכות vision,

רמה אחרת של איכות וגם הסרט מצוין.

בכלל, גיליתי שהאיכות בנטפליקס הרבה יותר טובה דרך האפליקציה בטלוויזיה של LG לעומת הסטרימר של אמאזון(לא בטוח ששם יש בכלל איכות vision).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל קמינו יצא לפני כמה ימים ובתור אחד שחושב ששובר שורות היא הסדרה הכי טובה שנוצרה עד כה, ישבתי עם ציפייה מהולה בחשש, כי בכ"ז המשכונים לרוב מחרבנים את המקור.

אז הסרט, כסרט בפני עצמו, טוב מאוד. אבל שאלה אחת ניקרה לי תו"כ הצפייה ואין לי תשובה עדיין: האם היה צריך לעשות המשך או לעזוב את זה ככה?

חד משמעית לעזוב את זה ככה

ברגע שסדרה מסוימת מצליחה מאוד יש הרבה פעמים נטייה לגרור אותה מעבר לטעם הטוב ואז היא נהיית גרועה.

בשובר שורות לדעתי ידעו בדיוק מתי להפסיק ולפנק אותנו בעוד טעימה שהיא הרי אל קמינו.

מאוד אהבתי את סרט ההמשך, לעומת סרטים אחרים הוא לא ממשיך את העלילה אלא מראה לנו את היום שאחרי ואיך ג'סי מסתגל למציאות החדשה בנוכח למה שעבר.

חייב לפרגן לאהרון פול שחקן ענק שיודע להביע רגש בצורה מצוינת בסצנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על שתי מיני סדרות שראיתי לאחרונה. שתיהן מבוססות על מקרים אמיתיים ושתיהן השאירו בי מחשבות, גם כמה ימים לאחר הצפיה.

when they see us - סיפור על 5 נערים שחורים שהופללו באונס אכזרי ובילו שנים בכלא, עד שהאמת יצאה לאור.

unbelievable - נערה שמתלוננת על אונס אכזרי, נאשמת שבדתה את התלונה ועוברת כמה שנים קשות. במקביל 2 בלשיות שמחפשות אנס סדרתי ושני הסיפורים מצטלבים.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

סיפור הרצח של וורסצ'ה - מיני סדרה נהדרת.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

מקפיץ כדי לדווח על שעמום קשה מנטפליקס.

שמח שיש תכני HDR, אבל מאגר התוכן שם נראה כמו מאגר הסרטים של ערוץ הכבל הפיראטי בשכונה שלי משנות השמונים.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4-5 חודשים אחרונים אין מה לראות.

ראינו אולי סרט אחד וסדרה אחת.

במקביל הצטרפנו לnext tv בכמה גרושים כולל אינטרנט, כולל vod וHBO אז יש מה לראות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...