Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נטפליקס, מה אני מפספס?

R'n'B
שימו לב! השרשור הזה בן 889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בזמן שאנחנו מתקשקשים פה, ככה בינתיים ברקע, דיסני שנהנית בעשור האחרון מהצלחה כלכלית חסרת תקדים אוכלת את כל האולפנים בזה אחר זה ומשיקה שירות סטרימינג משלה. טוב או לא, לא יודע, אבל לפחות מבחינה היסטורית הם לא ממש בקטע של הרחבת היצע, אלא יותר בקטע של מסחטת כספים מתוחכמת.

הסיפור של דיסני מעניין מאד, גם בהקשר השרשור על ה woke, ומה שנראה בעיני רבים כשבירה של הקשר בין המעריצים לפרנצ׳ייזס, והחלטות עסקיות קרות כמו לא להוציא סרט הולק נפרד, או הוצאתו של ספיידרמן מה mcu בגלל חוסר הסכמה עם סוני, בעלי הזכות בדמות.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול התחלתי לראות סידרה ברזיליאית בשם O Mecaniso. מבוסס על מקרה אמיתי.

מסופר על המרדף של יחידה קטנה במחלקת הפשיעה הכלכלית במשטרה אחרי מלבין כספים בהיקף ענק.

ראיתי בינתיים שני פרקים, נראה טוב.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואפל גם , וגם אמזון בזמן הזה הפכה לשירות סטרימינג הכי גדול בגלל שזה עם אמזון פריים.

בקיצר - ברור לאן השוק הולך.

את כל ההפרש הכלכלי מקבלים אגב מניתוק הכבלים.

אבל כמה מנויים אפשר לתחזק?

מה שכן נטפליקס חייבים להתאפס על עצמם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מדברים על subscription fatigue פה

המספר המדובר הוא כנראה 3-4

ועל מה בדיוק בחברת סטרימימג הכי גדולה בעולם שיצרה שוק ושינתה את הטלוויזיה ואת הקולנוע בשנים האחרונות צריכה להתאפס?

(שהרגה את בלוקבאסטר, קיבלה עשרות פרסים כולל עכשיו מועמדויות לפרסי קולנוע , שינתה את איל שאנשים חושבים על שיחרור פרקים והרגלי צפיה...)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפקות מקור בינוניות להחריד, סדרות בהפקת חוץ שמגיעות באיחור וסרטים ישנים. וזה עוד לפני שכל האולפנים משכו את התוכן שלהם מהספריה של נטפליקס בשביל להפוך אותו לתוכן בלעדי בשירות סטרימינג שלהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכה שתראה את האינסטוש שלה - קונסטנס נונס - אוי אלוהים.

הייפרדרייב זה משהו מאוד מרענן כי מדובר באמת ביכולות נהיגה בשילוב עם מכוניות פלצת וכן גם כמה נהגות שברור, מעלות את הרייטינג - אבל אחרי שני פרקים אתמול. לראות למבורגיני הורקן שאפשר לשנות אותה בלחיצות כפתור מAWD לRWD זה פשוט שוס.

וב23 עולה עוד תכנית של שיפוצי קאסטום לרכב שתמיד כיף לראות מה המוצר שהתחילו איתו ומה המוצר שהוא הפך להיות.

נטפליקס אם הייתם שואלים אותי - בשבילי, הייתי מבטל - כן יש שם תכנים טובים וכיפיים לצפיה וגם מה שמיוחד זה שיש שם תכנים מכל העולם.

אבל אני בסופו של דבר לא באמת זקוק לזה ואני מחזיק את זה בעיקר בגלל הילדים - בשביל ילדים זה פשוט פנטסטי!

אפרופו ראיתי שם לא מזמן סדרת "אימה" הודית - ומה שבאמת הרס לי את זה היה כשהפעלתי את הדיבוב לאנגלית - הם דיברו במבטא הודי!!! למה?!?!?

התחלתי לראות את התכנית, עד כה שני פרקים, האמת נראה מאוד חובבני, לא באמת מראים יותר מדי מהחלק הטכני והאמת הם נראים חאפרים אבל אני עדיין אצפה בזה.

לחולי תוכניות רכב יש באמזון את התחום המוטורי, מלא תוכניות בתשלום חודשי קבוע רק לחבילה כמובן אבל זה מחייב vpn.

בנתיים סיימתי את היפרדרייב, היה חביב! אפילו אשתי שקעה בזה (ז''א זה יכול לדבר לכל אחד ואחת).

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

דייב שאפל כנראה עשה קורס מהיר במגדר, ולמד על כל האנשים, המגזרים והמגדרים שאסור להעליב.

ואז הוא נותן הופעה שבה הוא יורד על כולם ולא מפספס אף אחד.

לא להחמיץ.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

לא, במופע הוא ממש על אוטומט. כולל הצהרה שאם היה פדופיל, היה אונס את מקולי קאלקין.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דייב שאפל כנראה עשה קורס מהיר במגדר, ולמד על כל האנשים, המגזרים והמגדרים שאסור להעליב.

ואז הוא נותן הופעה שבה הוא יורד על כולם ולא מפספס אף אחד.

לא להחמיץ.

סטיקס אנד סטונס מעולה. חובה.

תסתכל על הדף שלו ברוטן טומטוס...

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, ואני ממליץ על ההופעה בשרשור של טראמפ כמו טיפש.

הופעה מעולה. הוא חד, מאוד אינטליגנטי ולכן גם מאוד מצחיק.

גם שאפל שואו הייתה מעולה.

הוא גם כמעט תמיד מקפיד להציג שתי זוויות, זו הסיבה למשל שהוא קומיקאי מאוד אהוב עליי (גם סאות' פארק כאלו, תמיד מציגים את הנושא מזווית רחבה). זה מאוד לא מובן מאליו בהומור ואני אישית מת על זה. אני גם חושב שזה סימן למחשבה עמוקה שהושקעה בכתיבה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

המערכון של צ'ארלי מרפי הי"ד וריק ג'יימס תנצב"ה,

חקוק לי מילה במילה בזכרון. אחד הטובים גם מחוץ לתוכנית.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטיקס אנד סטונס מעולה. חובה.

תסתכל על הדף שלו ברוטן טומטוס...

וגם ביל בר מפציע מחדש:

https://www.netflix.com/il-en/title/81060174

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...