Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נטפליקס, מה אני מפספס?

R'n'B
שימו לב! השרשור הזה בן 911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

התחלנו לראות בשבת דירק ג'נטלי. די קליל ולא לוקח את עצמו ברצינות, אבל לפעמים גורם לך להרגיש כאילו שמו לך פטריות הזיה באוכל. סה"כ ניקוי ראש סביר בהחלט.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
בתאריך 25.10.2018 בשעה 09:33, pipinoadar כתב:

ממליץ לכולכם לראות את סרטי האנימה של הבמאי הייאו מיאזאקי (הטירה הנעה,המסע המופלא,פוניו על הצוק ליד המים ועוד..) סרטים מדהימים למבוגרים ולילדים (חיכיתי שהבת שלי תהיה מספיק גדולה להצטרף אליי ואכן - גם היא "נדבקה" בחיידק)

לא מדובר על אנימציה באיכות פיקסר כי אם אנימציה מהדור הישן והטוב,הסיפורים מאחור הם הממגנטים.

תומר

מקפיץ בכוונה!

אולי אפשר לאחד עם שרשורי ״מה יצא בנטפליקס״ למיניהם.

שנים שנטפליקס מציעים לי את הסרטים של מיאזאקי, ואיך שהוא התחמקתי עד עכשיו.

מה פספסתי עד עכשיו, הצילו. עף לי הסכך. אין לי מילים. תחת איזה סלע התחבאתי עד היום?!?

עוד לפני שמגיעים לעלילות עצמן - שנעות לרוב סביב אותו נושא יפני אופייני של איזון עם הטבע -

איזו אסתטיקה מטמטמת. איזו אנימציה. איזה כישרון. steampunk במיטבו, למשל.

הספקתי לצפות בינתיים רק ב-totoro, naausica ו-castle in the sky משנות ה-80 - בקיצור, יש לי עוד פערים להשלים בהשכלה.

מוי כיף.

רק אזהרה קלה - טיפה אינטנסיבי מדי לילדים קטנטנים, אין פה ריכוך/סירוס אמריקני טיפוסי.

נ.ב.

גם המוסיקה של ג׳ו היסאישי, ה״האנס צימר״ הפרטי של מיאזאקי. 😜

לא כ״כ מחזיקה מים מחוץ לסרטים עצמם (ניסיתי) אבל מאוד אפקטיבית ומרגשת במהלך הסרט.

עריכה אחרונה על ידי hans
  • רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, hans כתב:

מה פספסתי עד עכשיו, הצילו. עף לי הסכך. אין לי מילים. תחת איזה סלע התחבאתי עד היום?!?

עוד לפני שמגיעים לעלילות עצמן - שנעות לרוב סביב אותו נושא יפני אופייני של איזון עם הטבע -

הספקתי לצפות בינתיים רק ב-totoro, naausica ו-castle in the sky משנות ה-80 - בקיצור, יש לי עוד פערים להשלים בהשכלה.

מוי כיף.

רק אזהרה קלה - טיפה אינטנסיבי מדי לילדים קטנטנים, אין פה ריכוך/סירוס אמריקני טיפוסי.

נ.ב.

לא כ״כ מחזיקה מים מחוץ לסרטים עצמם (ניסיתי) אבל מאוד אפקטיבית ומרגשת במהלך הסרט.

הסרטים של מיאזאקי זה אכן יצירות מופת.

תראה Princess Mononoke וSpirited Away.

• רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, hans כתב:

מה פספסתי עד עכשיו, הצילו. עף לי הסכך. אין לי מילים. תחת איזה סלע התחבאתי עד היום?!

מהיתרונות של הולדת ילדים. הבת שלי גילתה לי אותו מזמן, ואנחנו רואים את הסרטים יחד. הם פשוט מלאכת מחשבת מופלאה של אומנות ויזואלית עם סיפורים מופלאים במוזרות שלהם.

שונה בריאליזם שלו הוא Grave of the Fireflies (תכין את הממחטות).

• רעיון טוב! 2

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך להפוך לרודן (how to become a tyrant).

סדרה דוקומנטרית בהנחיית פיטר דינקלג׳ (טיריון לאניסטר, מי שזוכר) על שיטות העליה וההחזקה בשלטון של דיקטטורים מפורסמים - היטלר, סדאם חוסיין, קדאפי, סטאלין, אידי אמין, שושלת קים.

האשם (the guilty) - סרט שעל פניו נראה שהופק בתקציב סופר נמוך - בערך 100 אחוז מהזמן רואים שם את ג׳ייק ג׳ילנהאל יושב בחדר ומדבר בטלפון. אבל גם העלילה וגם כישורי המשחק של ג׳ילנהאל (שחקן אדיר לדעתי) הופכים את הסרט למשהו שמחזיק אותך במתח במשך שעה וחצי.

הגיבור הראשי זה שוטר שהודח מתפקידו והפך להיות מוקדן 911, שמקבל שיחה של אישה שנקלעה למצוקה ומנסה בכל הכח לחקור ולעזור לה.

The business of drugs - מיני סדרה על כלכלה מאחורי ייצור והפצה של סמים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

The billion dollar code - סידרה המבוססת על סיפור אמיתי, על חברת סטאראפ קטנה באמצע שנות ה90 שהמציאה את האלגוריתם העומד מאחורי גוגל earth יותר מעשור לפני שזאת יצאה לשוק. 

סידרה זורמת ועשוייה היטב. מומלץ.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, vadim6385 כתב:

הסרטים של מיאזאקי זה אכן יצירות מופת.

תראה Princess Mononoke וSpirited Away.

אישית, לא כולם לדעתי. פוניו זה סתם סרט, והטירה הנעה לא באמת מוצא פואנטה באיזושהי נקודה.

במודגש- הסרט הכי טוב שלו בצורה חד משמעית, סרט נפלא שצריך לראות פעם אחת בתור ילד כדי להינות מהסיפור על פני השטח, ופעם אחת בתור מבוגר כדי להבין מה אתה בעצם רואה, מה המקום שהיא הגיעה אליו ומה התפקיד של כל דמות.

בפעם היחידה שהוא התנתק מהטרחנות הרגילה שלו בנוגע לאיכות הסביבה יצאה לו פשוט יצירת מופת.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.10.2021 בשעה 01:56, hans כתב:

מקפיץ בכוונה!

אולי אפשר לאחד עם שרשורי ״מה יצא בנטפליקס״ למיניהם.

מוי כיף.

נ.ב.

המסע המופלא המסע המופלא המסע המופלא....עדיין קצת דומע פה ושם...

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיע לזה עוד רגע! יש רק 24 שעות ביממה ואני צופה בסדר כרונולוגי...

תכל'ס אני דומע גם בקטעים של כלום, רק מציורי הרקע / תיאורי טבע למיניהם.

• מצחיק 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סתם רוצה לחיות עכשיו בעיר משירות המשולחים של קיקי. ואולי גם לטוס שוב לטוקיו כדי ללכת למוזיאון של ג'יבלי 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, hans כתב:

מגיע לזה עוד רגע! יש רק 24 שעות ביממה ואני צופה בסדר כרונולוגי...

תכל'ס אני דומע גם בקטעים של כלום, רק מציורי הרקע / תיאורי טבע למיניהם.

אני מניח שיש לזה תיאור מקצועי מתחום האנימציה אבל יש קטעים שהדמויות עומדות זזות והרקע זז בתנועה שהיא כמעט 3D - משהו מדהים בעיניי

לפני 14 שעות, יבגניפ כתב:

אני סתם רוצה לחיות עכשיו בעיר משירות המשולחים של קיקי. ואולי גם לטוס שוב לטוקיו כדי ללכת למוזיאון של ג'יבלי 

יש טונות של מרצ'נדייז בגרושים בעליאקספרס לכל הסרטים אם אתה ממש מורעל...

לדוג':

https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20211011215557&SearchText=宮崎+駿

• רעיון טוב! 1

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.10.2021 בשעה 18:48, יבגניפ כתב:

ואולי גם לטוס שוב לטוקיו כדי ללכת למוזיאון של ג'יבלי 

או ג׳יברי או ע׳יבלי - תבחר.

אין על הטירה הנעה. אבל כל הסרטים שלו מעולים, גם הפחות טובים.

• רעיון טוב! 1

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני לא מבין על מה הסופרלטיבים?

ראינו טוטורו, פוניו, ראיתי את castle in the sky עד האמצע, התחלנו לראות spirited away הפסקנו אחרי חצי שעה, הילדים פשוט לא התחברו... 

אז נכון, הסרטים מאוד מיוחדים, אבל עדיין, יש לי הרגשה שהם מרוויחים לפחות נקודה שלמה ב IMDB בגלל טרנד היפסטרי כלשהוא. 

שמישהו יסביר לי... 

• אהבתי 1

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
בתאריך 11.10.2021 בשעה 18:48, יבגניפ כתב:

ואולי גם לטוס שוב לטוקיו כדי ללכת למוזיאון של ג'יבלי 

למה עד לטוקיו? יש לך בחיפה שאוורמה ג'יבלי.

• מצחיק 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי אתמול טוטורו וכמעט בכיתי

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...