Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב סביב 8-10K, חסכוני, אוטומט, קטן, ואמין

Guest Wildlands
שימו לב! השרשור הזה בן 2015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי מכירת ה208 מחפשים רכב שני בבית לנסיעה של כ8ק"מ בכל כיוון לעבודה,

דגש על:

אמינות,

אוטומטי בלבד,

האצ'בק,

וכמה שיותר חסכוני

על הכוונת, רכבים משנת 2007-8, פוקוס האצ'בק, סובארו B3 האצ'בק, ניסן נוט, דייהטסו סיריון.

מה הרכב העדיף בעיקר מבחינת אמינות וחיסכון בדלק מהרכבים האלה? אני מהמר על הסיריון, אך מעדיף לשמוע מבעלי ניסיון, וגם אם מדובר ברכב אחר, מעדיף יפני, קוריאני וכו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכזאת נסועה נמוכה ההבדל בצריכת דלק לרכבים שציינת תהיה השפעה מאוד נמוכה על הוצאות הדלק.

לכן בתקציב נמוך הייתי נותן דגש על הרכב השמור יותר שתמצא.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל זאת חייב להיות רכב פשוט די אמין ואחד לא,

בעיקרון אשתי פזלה לכיוון הC3 בהתחלה, אך אני אמרתי לה שלא מומלץ, פשוט אחרי שקראתי סקר אמינות ראיתי שלא חסרות להן בעיות חשמל,

כך שחשוב לנו שיהיה רכב הכי אמין שאפשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי מכירת ה208 מחפשים רכב שני בבית לנסיעה של כ8ק"מ בכל כיוון לעבודה,

דגש על:

אמינות,

אוטומטי בלבד,

האצ'בק,

וכמה שיותר חסכוני

על הכוונת, רכבים משנת 2007-8, פוקוס האצ'בק, סובארו B3 האצ'בק, ניסן נוט, דייהטסו סיריון.

מה הרכב העדיף בעיקר מבחינת אמינות וחיסכון בדלק מהרכבים האלה? אני מהמר על הסיריון, אך מעדיף לשמוע מבעלי ניסיון, וגם אם מדובר ברכב אחר, מעדיף יפני, קוריאני וכו..

קשה למצוא רכב נורמלי שלא יעשה בעיות בתקציב הנמוך הזה אבל תחפש בסבלנות:

פוקוס האצ'בק - אמינה אבל לא משהו מיוחד לא חסכונית

סובארו B3 האצ'בק - אמינה ביותר תוכל למצוא אחת במצב לא רע בתקציב שלך אבל בזבזנית בדלק.

ניסן נוט - כנראה לא תמצא אחת נורמלית בתקציב שלך (ברעיון אחלה רכב).

דייהטסו סיריון - נראת הבחירה ההגיונית לתקציב שלך חסכונית ואמינה אבל תצטרך להתאמץ למצוא אחת במצב טוב בתקציב הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהמצב מכאני טוב יותר עם היסטוריית טיפולים מלאה טסט ארוך ושכל המכלולים בו עובדים.

התקציב הזה דל מאוד ובתאכלס, בתקציב הזה בדרך כלל תקנה רק צרות של אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזיק/החזקתי עד לא מזמן פחות או יותר במקביל פוקוס הצ'בק 2007, גטס 2007 וסיריון 2008.

הסיריון יחסית חדשה אצלנו.

במדלים האלו מי שקובע את האמינות של

הרכב זה הבעלים שלו. הנוכחי והקודמים.

אם יש שאלות יותר ספציפיות, תשאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,

הצעתי לה גטס היא פשוט לא רוצה, לך תבין אותה.

לגבי הפוקוס והסיריון, אשמח אם תוכל לפרט לגבי צריכת הדלק, ובעיקר אמינות הפוקוס.

היא פשוט רוצה רכב של להניע ולנסוע, ושיראה טוב בשבילה ולא גרוטאה, וממש לא מעניין אותה מודרניות, מבחינתה שיהיה רדיו דיסק פשוט, בדר"כ היא זו שתקח את הילדים לגן כי זה בדרך שלה, חשוב לה שהרכב יהיה אמין מאוד, בטיחות שתהיה סבירה, אך הנסיעות שלה יהיו 99% קצרות בתוך העיר, וחשוב לה גם עליויות זולות, טיפולים צמיגים ברקסים וכו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תמצא סיריון בתקציב הזה, עוף על זה.

אני מדבר על הדגם האחרון, סיריון שתכנס פה תהיה משנתון נמוך יחסית, לעומת זאת תוכל לקנות גטס 2008.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתחיל לחפש אחרי החגים, כי נראה שעכשיו רוב המוכרים די עסוקים,

בגדול רואה בלוח כמה סיריון בתקציב הזה, אצטרך לבדוק מה מצב השחיקות שלהם, אם אמצא שזה לא משהו, אולי נעלה את התקציב טיפה, תלוי בבוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חמותי מוכרת הונדה ג'אז שנת 2003 יד 00, רכשה מהחברה. היסטוריית טיפול מלאה בהונדה מיום הרכישה ועד היום, תמיד טופלה בחלפים מקוריים ובזמן. לתדלק ולסוע. אם מעוניין צור קשר.

אבי - 0505328895.

מחשבה בוראת מציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי אקסנט: 4 שנים הייתה לי חוץ מפעמיים שתוך כדי סיבוב נתקע לי בחורף ההגה עקב בעיית גלגלים ולקראת הסוףהלך לי הרדיאטור חימום לא נתקלתי בבעיות מיוחדת אגב מדבר על שנת 2009 מנוע 1.4, צריכת דלק סביב 1:11 , אחזקה סבירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...