Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב סביב 8-10K, חסכוני, אוטומט, קטן, ואמין

Guest Wildlands
שימו לב! השרשור הזה בן 2038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הראיתי לה אקסנט, לא מתחברת לרכב, רוצה רכב הצ'בק חמוד :shock:

לגבי הג'אז, תודה על ההצעה, אך 2003 ישן מדי, מחפשים משנת 2007 לא פחות, אפילו אם זה ידרוש בסוף העלאה בתקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיטרואן c4 דור ראשון (עד 2011). בשום פנים ואופן לא את הטורבו.

בתקציב שלך תוכל כנראה למצוא רכב סביב 2010 במצב סביר (אחרי מיקוח). יחסית לתקציב תהיה בטיחותית ומאובזרת, אמינה יחסית ולא מאוד חסכונית.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי לא מזמן שרשור חוות דעת לחבר פורום שהחזיק C4 מהדגם הזה ונראה שהרכב לא היה כזה אמין, קצת חושש האמת מקניה כזו, למרות שקרץ לי ללכת עליה או 308.

ושאלה לגבי זה, האם זה אותו גיר שהיה לנו ב208? ה208 שלנו היתה 2014, 1.6 אוטומט עם הAL4 הארור

עריכה אחרונה על ידי Wildlands
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

308 מגיעה עם מנוע שונה מהדור הראשון של ה-c4, וקצת פחות אמין.

תראה, אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. אם אתה חושב שיש רכב שיהיה 100% אמין בסכום של ארבע ספרות, אתה די טועה. אם תוסיף גם בטיחות לעניין, אתה עוד יותר טועה. אם תשאל אותי, עדיף לשלם עוד 2,000₪ בשנה מול רכב אחר בסכום כזה (וגם זה לגמרי בהיסחפות) ולשבת ברכב שישמור עליך. אבל זה אני.

באופן כללי, אם היה רכב סביר שהוא גם 100% אמין, הוא לא היה נמכר בסכום כזה.

ד"א 1, דוקא בתור מישהו עם רכב צרפתי שלא מייצר תקלות, אתה אמור לדעת שהסטיגמות של כל חודש במוסך לא לגמרי מבוססות.

ד"א 2, למה מכרת את ה-208 אם אפשר לשאול?

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה208 היתה לאשתי,

בגדול, יש כמה סיבות, צריכה כסף, עצבן אותה (בעיקר הגיר אך גם קרקושים פה ושם), צריכת דלק מוגזמת, ביטוח מקיף, וירידת ערך וכו...

רוצה משהו זול ופשוט שתסע לעבודה שהיא קרובה יחסית לבית, אך מתעקשת שתהיה הצ'בק, היא פשוט לא מתחברת לרכבים אחרים, לדעתה ה301 מכוערת :), ה301 שלי נשארת כרכב עיקרי למשפחה.

בינתיים יש כמה רכבים מעניינים, גטס GLI שנראת ממש שמורה מרחובות, קצת רחוקה לנו ויקרה (13), מנסה לשכנע אותה שזה שווה את הבדיקה, האמת התעייפתי.

עריכה אחרונה על ידי Wildlands
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...