Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דבק לגומי בדלת וחומר מחליף לRELOAD

שימו לב! השרשור הזה בן 2038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

יש לי 2 בקשות -

1. אני צריך להדביק את הפס גומי שיש על הדלת, כרגע שמתי דבק דו צדדי והוא מחזיק טוב אבל הוא עבה מידי וזה בולט, אני מחפש דבק נוזלי שיעשה את העבודה כך שלא יווצר מצב בו הגומי 'בולט' מידי.

ZpGGUtA.jpg

הכוונה לפס הזה.

2. אני רוצה לעשות ציפוי כרמי, וקראתי שאחרי שמיישמים אותו כדאי ליישם חומר כמו RELOAD שיחזק אותו וייתן הגנה מ-מים בימים הראשונים.

לא מצאתי RELOAD בארץ, ובחול זה ממש יקר. יש חומר אחר שיכול להוות תחליף? BSD מתאים לתפקיד? תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ למצוא מאיפה לקנות שוב את ה RELOAD או את התחליפי שלו מבית SCHOLL - בשם NEO.

סונקס BSD הוא חומר קצת שונה

אם תקח את ה neo תשים לב שהוא יחזיק יותר זמן על הפאנל אבל הברק יהיה נמוך יותר כי הוא הולך ליותר sateen finish מאשר gloss finish. על רכבים בהירים אתה לא תשים לב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוד, בקשר לפסי קישוט אני ממליץ לך להדביק עם בוסטיק PU אקרילי (כמו הפחחים) הוא דק, עמיד ב UV ומחזיק פי 10 מדבק דו צדדי.

בקשר לשכבת שימור על הציפוי, ממליץ לך על ה PROTECTOR VAX של KOCH CHEMIE חומר זה פותח למטרה זו, מחזיק בערך כמו ה RELOAD אבל זול ממנו משמעותית! ובשימוש חוזר (מדי 3/4 שטיפות) הוא יבנה לך שכבת הגנה נוספת של כ 5 מיקרון על הציפוי הקיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש יבואן, אבל אין לו מוצרים. יגיעו עוד חודש חודשיים לדבריו.(דיברתי איתו)

אבל שווה לבדוק שוב.

יוגב שלום , אפשר לדעת עם מי דיברת ??

בעקרון עוד לא העלנו פוסט מסודר לכאן , אך כבר כחודש המלאי זמין והזמנה חדשה בדרך ..

יש אופציית רכישה בחיפה / נתניה

** מנהלים , אבקש לא למחוק ( סהכ עניתי גי נוצרה טעות )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית כל אתה היבואן? חשוב לציין את זו.

לשאלך, התקשרתי לפני חודש בערך אמרו שיש מחסור במצרים והם אמורים להגיע עוד חודשים.

אם יש מוצרים זמינים? אני אהיה יותר משמח.(כי גם אני מעוניין בחלק מהמוצרים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית כל אתה היבואן? חשוב לציין את זו.

לשאלך, התקשרתי לפני חודש בערך אמרו שיש מחסור במצרים והם אמורים להגיע עוד חודשים.

אם יש מוצרים זמינים? אני אהיה יותר משמח.(כי גם אני מעוניין בחלק מהמוצרים)

אכן , יבואן חדש של קארפרו בישראל ולכן התעניינתי למי התקשרת לגבי המוצרים .

תוכל לכתוב לי לוואצאפ 0534318101 ואשמח לשוחח שם :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על העזרה, מעריך את זה!

לגבי carpro, אני אשמח אם תוכלו לרשום מה יש במלאי ומה המחיר, זה לא יעיל גם מבחינתכם שכל אחד שמתעניין במוצר יהיה חייב לכתוב לכם הודעת וואטסאפ.

דוד, בקשר לפסי קישוט אני ממליץ לך להדביק עם בוסטיק PU אקרילי (כמו הפחחים) הוא דק, עמיד ב UV ומחזיק פי 10 מדבק דו צדדי.

בקשר לשכבת שימור על הציפוי, ממליץ לך על ה PROTECTOR VAX של KOCH CHEMIE חומר זה פותח למטרה זו, מחזיק בערך כמו ה RELOAD אבל זול ממנו משמעותית! ובשימוש חוזר (מדי 3/4 שטיפות) הוא יבנה לך שכבת הגנה נוספת של כ 5 מיקרון על הציפוי הקיים.

תודה על העצה! אפשר להשיג את הדבק הזה בהום סנטר \ ACE וכו'?

לגבי הPROTECTOR WAX, נשמע טוב, הוא מאוד משתלם במחיר שלו ואם הוא מתאים לתפקיד - מעולה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג אם בהום סנטר מחזיקים בוסטיק פוליאוריטני, אני חושש שלא, אם אתה מכיר פחח שאתה יכול לקנות ממנו תרמיל או שתיים, עדיף. זה אמור לעלות כ 40 שח לפחח עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!

לגבי ההגנה מעל הציפוי, מה לגבי המוצר הזה?

http://www.apexparts.co.il/shop_product/%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8%D7%99%D7%9D-1/e690b8d2-d7bc-7d83-2ed8-f5b55298905d

האם הוא מומלץ מעל ציפויים? ואיך הוא בכללי? נראה ממש קל ליישום, אולי אשתמש בו לרכב אחר שבו לא יהיה ציפוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית, עדיין לא בדקתי את העמידות של המוצר בפני חומצות ושחיקה (אבדוק בקרוב) אבל אם נלך על נתוני היצרן, 6 חודשים זה די אופטימי! יש ל APEX גם אוטם צבע של POLISH ANGEL שלפי נתוני היצרן - עמיד ל 12 חודשים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...