Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה לקנות מדיח כלים עד 2400 שקל

thebaron
שימו לב! השרשור הזה בן 2020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום פורום נהדר. העפתי לאלף עזאזלים את המדיח כלים של סאוטר, אגב, הוא היה בסך הכל בן ארבע וחצי (כנראה שמוצרים של היום לא חיים יותר מכך) ובמהלך חייו זכה ארבע פעמים לביקור טכנאי.

אני מבקש לקנות בהקדם מדיח כלים רגיל (לא אינטגרלי או חצי אינטגרלי) עם דגש על קלות תפעול, אמינות, איכות בעבודה ולא פחות חשוב מהכל - טיב השירות. בבקשה אל תמליצו על מוצר מבית אלקטרה. לא אוהב את השירות שלהם.

תקציב רצוי: עד 2400 שקל, ורצוי פחות.

יש טכנאי ואיש שירות שמנסה מאד לגרום לי לקנות זנוסי, מן הסתם הוא עובד איתם אז דוחף את המותג. האם שווה? יש לנו תנור בילט-אין של זנוסי ודווקא מרוצים.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב שלך אפשר לקנות יופי של מדיח של בוש/ סימנס.

הם אמינים, חסכוניים במים וחשמל ושקטים מאוד. הכלים יוצאים נקיים והסידור הפנימי מוצלח.

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=940757

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=940159

יש גם דגמים יותר זולים - תראה בזאפ .

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ולד. אני לא מסתנוור משמות מכובדים כגון בוש או סימנס (אפרופו הפורום שלנו, זה ממש כמו המכוניות של פולקסווגן שכבר ממש לא מציעות איכות ואמינות ונשאר רק השם, וגם זה בעיקר במגזרים שלא נמצאים בפורום הנ"ל...).

ואני מבקש המלצות מניסיון אישי של מספר שנים.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

14 שנים סימנס תוצרת גרמניה לא ניסיון מספיק טוב?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תוכל להוסיף כמה מאות שקלים, אני ממליץ בחום על מדיח של MIELE - נקנה ב1998 ולא הייתה לו תקלה אחת.

אגב, גם תנור האפיה שנקנה יחד עם המדיח, עדיין עובד כמו ביומו הראשון.

במידה ולא אפשרי, יש במשרד שלי מדיח בן 7 שנים של סימנס (תוצרת גרמניה) שעובד 3 פעמים ביוםף גם כן ללא תקלות ועם תוצאות מעולות. המדיח שקדם לו, מתצרת אלקטרה, התפגר אחרי 3 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

11 שנים בוש, כולל מעבר דירה. הוחלף לבוש חדש שעובד בשקט כבר 4 שנים. בשקט - הכוונה לכך שלא שומעים אותו, אבל הכלים נקיים. אצלי מדובר בממוצע על מדיח ביום.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4 שנים בוש. טרם הייתה בעיה. לא שומע אותו עובד כמעט, רק אם עוברים ממש ליד. נוח וקל לתפעול.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדיח מדבקה שנקנה בסופרסל ב1200 שח לערך לפני מספר שנים (5-6 אבל לך תזכור). עדיין עושה את העבודה, למרות שכבר לא נראה חתיך כמו שהיה צעיר.

החליף מדיח של וירלפול - עלה כפול וניצל היטב את הארכת האחריות (בתשלום נוסף) ל6 שנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...