Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב 7 מקומות - מתלבט בין קיה סורנטו לסקודה קודיאק מנועי בנזין אשמח לעזרה

eli774
שימו לב! השרשור הזה בן 1990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מניח ש green מתכוון לכך שההפרש הוא לא באמת 40,000 ש"ח בין משומש לחדש. ההפרש חייב לקחת בחשבון הבדלים במחיר המכירה העתידי שהוא כמובן לטובת חדש (מודל 2018 לעומת 2017).

ברכבים כאלו ההפרש בין השנתונים בעוד 3 שנים יעמוד על כ 10,000 ש"ח.

תוסיפו על זה אחריות ארוכה יותר בלפחות שנה ממועד הרכישה שקשה לתמחר אבל חייבים לקחת זאת בחשבון (בטח בדגם מקונצרן vag) והפערים קטנים.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למיטב הבנתי הסורנטו המחודש מאובזר לא פחות מקודיאק בסיסי. אם כבר קודיאק אז דיזל אבל לאורך שנים הסורנטו 2.4 הוכיח אמינות מעולה וסחירות מצויינת ולכן גם הייתי ממליץ לרכוש אותו ביד ראשונה אפס ק"מ במחיר של הקודיאק. לאורך שנים הרישום כליסינג לא משפיע יותר מידי על מכירת רכב מיד ראשונה במצב טוב.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב הבנתי הסורנטו המחודש מאובזר לא פחות מקודיאק בסיסי. אם כבר קודיאק אז דיזל אבל לאורך שנים הסורנטו 2.4 הוכיח אמינות מעולה וסחירות מצויינת ולכן גם הייתי ממליץ לרכוש אותו ביד ראשונה אפס ק"מ במחיר של הקודיאק. לאורך שנים הרישום כליסינג לא משפיע יותר מידי על מכירת רכב מיד ראשונה במצב טוב.

תודה

לא מעוניין ב0 קמ

ולא בדיזל- לא נוסע הרבה קמ לא אוהב מנועי דיזל ככ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מבצע? בכל מקרה סורנטו חדש מעבר לתקציב שלי

לא מעוניין להוציא מעל 200 על הרכב

סורנטו אורבן עולה 199,900 ₪ לפני רישוי.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח ש green מתכוון לכך שההפרש הוא לא באמת 40,000 ש"ח בין משומש לחדש. ההפרש חייב לקחת בחשבון הבדלים במחיר המכירה העתידי שהוא כמובן לטובת חדש (מודל 2018 לעומת 2017).

ברכבים כאלו ההפרש בין השנתונים בעוד 3 שנים יעמוד על כ 10,000 ש"ח.

תוסיפו על זה אחריות ארוכה יותר בלפחות שנה ממועד הרכישה שקשה לתמחר אבל חייבים לקחת זאת בחשבון (בטח בדגם מקונצרן vag) והפערים קטנים.

תודה על התגובות

אבל לא ככ הבנתי

בכל מקרה - אסביר - לא רוצה לשלם 200 על הרכב , כך שבא בחשבון רק קודיאק אמבישן חדש או יד ראשונה

מבחינת המודל, לא ראיתי שיש הבדלים בין 2017 ל2018

נכון זה עוד שנת אחריות + חדש

אבל את ירידת הערך הגדולה ביותר הרכב כבר ספג

נראה לי עדיף היד ראשונה בגלל שמדובר על הדגם המשודרג סטייל במקום הדגם הרגיל שבחדש יעלה סביב 20 יותר מהיד הראשונה

לא חושב ככה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרש של 40 אלף שח על הכביש לרכב בן שנה ובמידה והרכב שמור, נשמע סביר בהחלט. זה 20% מתחת למחיר שנרכש (בהנחה שזה גירסא סטייל 4x2) לכן לדעתי זו אופציה לא רעה בכלל......נדמה לי שראיתי עכשיו פירסום לרכב כזה עם 30,000 ק"מ ונטען שמאוד שמור במחיר 165,000 סופי.....לא מכיר ולא יודע לגבי הרכב הספציפי.....אבל נשמע לי סביר

כן תראה ההתלבטות היא בין אמבישן ב185 חדש לסטייל ב165 אבל שנה על הכביש, והסטייל משודרג בהרבה דברים מהאמבישן

תגיד, 30 אלף קמ זו לא נורה אדומה לרכב כזה חדש? או לא מדובר בנתון שאמור לגרום לי לרדת ממנו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נתון שמתומחר . לא ?

בכל מקרה זה לא צריך לפסול רכב. להפך , סביר להניח שרוב הקמ נצבר בכבישים מהירים שפחות משפיעים על בלאי (למעט צמיגים). קשה לעשות 30K קמ בשנה בפקק (אלא אם אתה מונית)

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לדעת במה? לא ראיתי הבדלים משמעותיים...

אין לי את זה מולי ובאייפון לא מצליח להעתיק אבל מה שזוכר זה חיישנים היקפיים גם מקדימה, מצלמת רוורס, מושב חשמלי ועוד כמה דברים

תעשה השוואה באינטרנט ותראה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

קודם כל רוצה לומר שקורא הרבה זמן בפורם והפורם ממש מקצועי ומרשים.

אנחנו עם 4 ילדים, בדרך לקניית שני רכבים, אחד קטן בינוני והשני גדול.

לגבי הגדול - אני צריך רכב 7 מקומות מרווח, אמין, שנראה טוב ובטיחותי.

אחרי המון מידע שקראתי, ירדתי מהאאוטלנדר, האקס טרייל ועוד מס' רכבים.

תקציב כ-170-180 K

קראתי המון מכיר כבר המון דעות לכאן ולכאן גם בפורום אבל עדיין מתקשה להחליט (גם כאן בפורום) וכרגע מתלבט בין קודיאק בנזין אמבישן חדשה (כ-180K) לסורנטו אורבן/ex (בהתאם לאפשרויות שיצוצו ביד 2)

הסורנטו תיהיה 2017 כי החדשות יקרות לי מידי (ב2017 הוכנסו מערכות בטיחות חדשות)

הנקודות העיקריות שבגללן מתלבט -

הסורנטו נראית לי כבדה מידי וזוללת דלק, לא מאובזרת כ"כ (בוודאי לא מבחינת מסך וכו') אבל מרווחת מאוד עם תא מטען גדול מספיק.

הקודיאק לטעמי יפה, מאוד מאובזרת, בטוחה וחדשה (אחריות וכו'). מצד שני לסקודה הבעיות שלה וגם רכב חדש בלי מוניטין כמו הקיה. ובנוסף צריך להמתין שתיהיה במלאי.

לי גם נראה שמבחינת איכויות מנועים הסקודה איכותית ומתגמלת יותר.

אשמח לעזרה ובעיקר לחוויות של בעלי רכבים כאלו.

תודה

מוסיף להתלבטות מה שהציעו לי גם כאן, פגו 5008 חדש

בעיקר בגלל שלקודיאק צריך לחכות + החששות מהגיר שקראתי קצת פה שצריך לחשוש

אז מי שיכול על ה5008, המלצות/דיס המלצות? יתרונות חסרונות? זה דגם חדש לגמרי? ירידת ערך וסחירות שלו? הוא לעומת הקודיאק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון הגדול של 5008 - 3 מושבים נפרדים בשורה השנייה , ניתנים להזזה כל אחד בניפרד.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...