Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב 7 מקומות - מתלבט בין קיה סורנטו לסקודה קודיאק מנועי בנזין אשמח לעזרה

eli774
שימו לב! השרשור הזה בן 2018 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הקרניבל החדש מגיע עם מנוע בנזין בלבד, 3.3 סמ״ק וצריכת הדלק בהתאם. מעבר לכך ל- 4 ילדים הוא באמת נותן פתרון מלא.

הקרניבל דור קודם הוא הצעה טובה מבחינת חסכון בעלויות ומבחינת מרווח פנים (למרות שהוא קטן יותר מהדור הנוכחי ופחות מרווח), אבל הוא מיושן כמובן בשאר הפרמטרים (אביזרי נוחות ובטיחות).

בקשר לקרניבל החדש קראתי היכן שהוא שהוא מיוצר גם בגרסת ה 2.2 ליטר דיזל 205 כ"ס והיתה כוונה להביא אותו ארצה. לא נתקלתי בו ביד 2 ואני לא יודע אם אכן הגיע או לא. אולי אפשר לבקש בסוכנות, בכל מקרה אני ממש לא ממליץ ללכת על רכב חדש. כשיש לך קרניבל דור קודם בחמישית מחיר - אין שום ספק שהוא עדיף, גם אם אין לו את כל השכלולים האלקטרוניים של הדור הנוכחי וגם אם הוא מעט קטן יותר. רכב גדול עם מנוע בנזין מצריך באר נפט פרטית :) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נראה לי שדי ירדתי דווקא מהסורנטו כי מרגיש קצת כבדה וקצת כמו שמישהו כתב מיניבוס + מזללת דלק שבחשבון פשוט תיקח לי עוד אלפי שח בשנה רק על זה

בנוסף ממש מבאס לקנות רכב 2017 ב175k עם אבזור בתא נהג כזה פשוט

העניין היליד שהרודיאק לא במלאי אחרת נראה לי הייתי כבר קונה...

מה יש בקודיאק הבסיסית שאין בסורנטו אורבן אחרי מתיחת פנים?

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לקרניבל החדש קראתי היכן שהוא שהוא מיוצר גם בגרסת ה 2.2 ליטר דיזל 205 כ"ס והיתה כוונה להביא אותו ארצה. לא נתקלתי בו ביד 2 ואני לא יודע אם אכן הגיע או לא. אולי אפשר לבקש בסוכנות, בכל מקרה אני ממש לא ממליץ ללכת על רכב חדש. כשיש לך קרניבל דור קודם בחמישית מחיר - אין שום ספק שהוא עדיף, גם אם אין לו את כל השכלולים האלקטרוניים של הדור הנוכחי וגם אם הוא מעט קטן יותר. רכב גדול עם מנוע בנזין מצריך באר נפט פרטית :) .

עניין המסך האבסור הפנימי הבטיחות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, בחנתי 4 רכבים:

סורנטו, קודיאק, יונדאי סנטה פה ופיז'ו 5008.

הסורנטו - ענקית, מרווחת, נוחה, מטחנת דלק וענקית (התמרונים איתה קשים).

הקודיאק - מעולה בכל ההבטים (1.4 לא קיים יותר, יהיה 1.5 בתחיל שנה הבאה).

סנטה פה - יקרה מאוד, נוחה, מושב אמצעי צר, מטחנת דלק ובעלת מנוע חלש.

5008 - לדעתי היא המנצחת, הכי נוחה בחבורה, מושבים מושלמים לילדים, מסתובבת על המקום (ההגה מסתובת לצדדים יותר מהאחרות)

תודה

אני לא ככ מתחבר לפגו

ואז לפי התשובה שלך נותרה הקודיאק

לא חלש מידי המנוע 1.4 שלה? (חושב אולי לקנות יד ראשונה 2017)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה

אני לא ככ מתחבר לפגו

ואז לפי התשובה שלך נותרה הקודיאק

לא חלש מידי המנוע 1.4 שלה? (חושב אולי לקנות יד ראשונה 2017)

ה 1.4 של הקודיאק מרגיש כמו 1.0 של אוקטביה. מי שאוהב להדבק למושב (אני

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 1.4 של הקודיאק מרגיש כמו 1.0 של אוקטביה. מי שאוהב להדבק למושב (אני

לא הבנתי אותך, זה טוב או לא?

ושאלה נוספת, מה לדעתך עדיף, לקנות הקודיאק דגם משודרג שנמצא שנה וחצי על הכביש או להוסיף 20k ולקנות דגם הפשוט אבל חדש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 1.4 של הקודיאק לא חלש בכלל.....נוסע היטב לטעמי עם סחיבה טובה ומספקת בהחלט

נסעת/נוסע עליה? עוד תובנות? בהשוואה ל7 מקומות האחרים ודומים בקטגוריה, ה1.4 נוסע טוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי עליו והוא לטעמי מהיר יותר ממרבית דגמי ה 7 מקומות (למשל האוטלאונדר). הוא לא ידביק אותך למשענת, אבל בהחלט יאפשר לך תאוצות טובות. לא תרגיש שחסר כח....כך לפחות לטעמי. בסוף אני בחרתי בקארוק )לא זקוק לשבעה מושבים) שהוא עם מדוע דומה מבחינת הספק וממומנט.....הקארוק מרגיש זריז יותר כי הוא שוקל כ 200 ק"ג פחות. לטעמי, הקודיאק מרגיש מספיק זריז ולטמי איכותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי אותך, זה טוב או לא?

ושאלה נוספת, מה לדעתך עדיף, לקנות הקודיאק דגם משודרג שנמצא שנה וחצי על הכביש או להוסיף 20k ולקנות דגם הפשוט אבל חדש?

לא יודע למה, אבל האתר לא העלה את המשך מה שכתבתי. מי שאוהב להדבק למושב לא ימצא את זה בקודיאק 1.4.

שמע, חדש זה הכי כיף, אין מה לעשות... בן שנה וחצי ברמת הסטייל יעלה במחירון 150k, אבל ידרשו 170k, למה?? בגלל הביקוש של הרכב. רכב זה לא דבר משתלם כמו "בלוקים", אתה צריך להחליט, להפסיד המון על חדש, או להפסיד המון על עד 2 ועוד מעל המחירון.

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המחיר של המשומש סביר, עדיף רכב בן שנה....אני מבין שבגלל שאין גירסאת בנזין סטייל בנמצא, בעלי המשומשים דורשים מחירים מופרזים. אם כך ובהתייחס שבמשומש תרופת האחריות קצרה יותר, ייתכן שדוה לחכות לחדש, אם אפשר. תלויי מה ההפרש במחירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל המחירון שלו 170 ודורשים בערך מחירון ונותרה שנה...

מה עוד שלא חושב שאקנה הסטייל בחדש כי יקר לי כ-204K

מה דעתך? נראה לי פשרה טובה היד 2, לא?

לא יודע למה, אבל האתר לא העלה את המשך מה שכתבתי. מי שאוהב להדבק למושב לא ימצא את זה בקודיאק 1.4.

שמע, חדש זה הכי כיף, אין מה לעשות... בן שנה וחצי ברמת הסטייל יעלה במחירון 150k, אבל ידרשו 170k, למה?? בגלל הביקוש של הרכב. רכב זה לא דבר משתלם כמו "בלוקים", אתה צריך להחליט, להפסיד המון על חדש, או להפסיד המון על עד 2 ועוד מעל המחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה מתכוון שכותב מחיר סביר? המחירון שלו 170 ודורשים בערך מחירון ונותרה שנה לאחריות...

הפרש של כ-40K בין 2017 שעלה בספטמבר לכביש ל2018 שיעלה בספטמבר (אם יש במלאי) או חדש בינואר 2019

מה אומר?

תודה וחג שמח

אם המחיר של המשומש סביר, עדיף רכב בן שנה....אני מבין שבגלל שאין גירסאת בנזין סטייל בנמצא, בעלי המשומשים דורשים מחירים מופרזים. אם כך ובהתייחס שבמשומש תרופת האחריות קצרה יותר, ייתכן שדוה לחכות לחדש, אם אפשר. תלויי מה ההפרש במחירים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרש של 40 אלף שח על הכביש לרכב בן שנה ובמידה והרכב שמור, נשמע סביר בהחלט. זה 20% מתחת למחיר שנרכש (בהנחה שזה גירסא סטייל 4x2) לכן לדעתי זו אופציה לא רעה בכלל......נדמה לי שראיתי עכשיו פירסום לרכב כזה עם 30,000 ק"מ ונטען שמאוד שמור במחיר 165,000 סופי.....לא מכיר ולא יודע לגבי הרכב הספציפי.....אבל נשמע לי סביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שהמשלוח הראשון של הקודיאק שהגיע לישראל ביוני 2017 (ונמכר מן הסתם בכמה חודשים לאחר מכן) דגם אמבישין הגיע ללא בלימה אוטונומית וללא בקרת שיוט אדפטיבית ולכן לא מומלץ.

מעבר לכך שים לב שההפרש בין מחיר רכב חדש למחיר רכב משומש לא משקף את העלות האמיתית של רכישת הרכב אלא ירידת הערך הצפויה על כל אחד מהרכבים היא העלות האמיתית והיא נמוכה בהרבה מהפרש המחירים בין חדש למשומש (בייחוד אם היבואן נותן הנחה על מחיר הרכישה ועל רכב משומש רוצים ומקבלים מחיר מעל מחיר המחירון, שזה הזוי לא הייתי משלם שקל מעל המחירון על אף רכב ואז עלות רכישת רכב חדש יכולה להיות אפילו נמוכה ממשומש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2018 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...