Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב חדש 0 ק"מ בתשלום חודשי - התייעצות

avinin1
שימו לב! השרשור הזה בן 2038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חבר'ה

מזדמן לי כרגע להחליף את האיוניק שלי לרכב מליסינג בתשלום קבוע 0 ק"מ

ואני מעוניין בהתייעצות מכם.. ההתלבטות קשה מידי

התקציב הוא עד 2600 תשלום חודשי לרכב בעסקת הליסינג 0 ק"מ

אני נהג יחיד ברכב. נוסע לרוב לבד או עם עוד אדם אחד. לא יותר בדרך כלל.

אני כרגע עם יונדאי איוניק סוגר שנה וחצי, לפני כן היה לי הונדה סיוויק האצבק '11

כיום אני מעוניין ברכב 'צעיר' יותר, חסכון בדלק פחות רלוונטי ואני מעוניין בכלי מהנה לנהיגה, עם כי גיר אוטומט בלבד.

מספר דגשים שמבחינתי מאסט ברכב

• תיקון סטייה מנתיב ברכב (מ-0 קמ"ש)
  • בקרת שיוט אדפטיבית
  • לא מתחבר ל-SEAT למיניהן
  • מראה פנימית מתכהה, עדיפות גם למראות צד מתכהות
  • אוורור במושבים
  • גג פנורמי ,עדיפות לכזה שנפתח

-וולוו XC40 לא רלוונטי; בקרת שיוט אדפטיבית מוצעת מרמת גימור T4 מומנטום פלוס וזה הופך את העסק למעל התשלום החודשי המוגדר

-יונדאי סונטה, קיה אופטימה מוצעות ללא תיקון סטייה מנתיב.

-מאזדה 6 פרימיום פלוס (רמת הגימור היחידה המציעה תיקון סטייה מנתיב) - מעבר לתקציב

-סופרב, פאסאט - גימורים גבוהים, המציעים את המערכות המעניינות, גובלים בתקציב. +חשש אמינות

תודה מראש חבר'ה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי: מדובר ברכבי ליסינג או בשיטצ המימון המכונה "ליסינג פרטי"?

האם העיוני בבעלותך או מטעם מקום העבודה?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי: מדובר ברכבי ליסינג או בשיטצ המימון המכונה "ליסינג פרטי"?

האם העיוני בבעלותך או מטעם מקום העבודה?

שיטת מימון ליסינג פרטי. בבעלותי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם זה נסיון חדירה לחשבון הבנק שלך, אבל האם חשבת על ההפסד הכספי העצום של מכירת רכב בן שנה וחצי, ממש בשיא אובדן הערך שלו?

בדוק כמה תקבל תמורת הכב של (אפילו לפני השמאות שתגרע מערכו עוד אי אלה אלפי שקלים) מול המחיר ששילמת תמורתו. אני מניח שההתלהבות שלך תצטנן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליסינג פרטי זה בגדול השכרת רכב חדש לתווך ארוך ( 30-36 חודשים ) בתשלום מקדמה קטנה + תשלומים חודשיים. בסיום התקופה ניתן לרכוש את הרכב בהפחתה מהמחירון בגין ליסינג 0 קילומטרים ( כ 14%).

פותח השרשור כנראה מתכוון לליסינג ממוני ( רכישת רכב חדש מחברת ליסינג בתשלומים ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליסינג פרטי זה בגדול השכרת רכב חדש לתווך ארוך ( 30-36 חודשים ) בתשלום מקדמה קטנה + תשלומים חודשיים. בסיום התקופה ניתן לרכוש את הרכב בהפחתת ליסינג 0 קילומטרים ( כ 14%).

אני יודע מה זה ליסינג פרטי, הזמנתי רכב בשיטה הזאת לפני שבוע. לא היה לי מושג שזה גם נקרא ליסינג פרטי 0 ק"מ. בליסינג פרטי הרכב אינו בבעלות השוכר (כפי שטען פותח השירשור לכן חשתי שיש כאן אולי בילבול) אלא בבעלות חברת הליסינג עד תום תקופת ההשכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם ליסינג פרטי ( השכרה לתקופה ממושכת ) גם לרכב משומש.

לכן, מי שרושם ליסינג פרטי 0 קילומטרים, הכוונה לרכב חדש.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי. תודה על ההבהרה. אבל עדיין לא הבנתי לאיזו סוג עסקה פותח השרשור התכוון, בליסינג פרטי הרכב אינו בבעלותו. ליסינג מימוני זה לא שם אחר להלוואת בלון?

עריכה אחרונה על ידי Acoca_N
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הזה הרכב כן בבעלותו, רק משועבד לחברת ליסינג עד סיום התשלום המלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במילים אחרות אתה קונה רכב 0 קילומטר ללא הנחה במימון חברה ולא במימון הבנק. אני ממליץ לך להתחיל בלקבל הצעת מימון מהבנק ולהמשיך משם כי אין שום קשר בין ליסנג לעיסקה שאתה מציג.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר׳ה באמת תודה על הטיפים...אבל נא מכם פתחתי את האשכול לטובת התייעצות בבחירת דגם לרכב חדש

אני בהחלט יכול להבין את התסכול שלך לחלק מהתגובות. לחלק מחברי הפורום ישנה נטייה לתת עצות כלכליות גם כשלא מבקשים אותן. זה מרגיז.

מצד שני, ביקשת עצה על רכב חדש אך התקציב אינו ברור. "2600 שח בחודש" זה כללי מדי. אם אתה מבקש עצה המצריכה הכרה עם מחירוני חברות הליסינג, אז לכל הפחות תפרט בדיוק את סוג ותנאי העסקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2600 בחודש,שים לב שלפעמים מתווספים על המחיר הזה עוד כמה מאות בחודש-חבילת טיפולים,השבה למקור,חריגת ק"מ.

אם לקחת את המחיר הקטלוגי,יכול להיות שעוד רכבים יישארו בחוץ.

מכיר שלאוקטביה יש בקרת שיוט וסטייה מנתיב-בדוק אותה.

הדרישות שלך כוללות בעיקר רכבים מרמת הגימור הגבוהה שאין עליהם הנחות בליסינג ולכן המחירים גבוהים.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...