Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבחירת יעד לירח דבש

Big Guy
שימו לב! השרשור הזה בן 2018 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן!

אנחנו זוג בגילאי 31 אשר מתכננים לטוס לקראת תחילת דצמבר לירח דבש.

יש לנו רק שבועיים מהרבה אילוצים.

אנחנו רוצים לשלב גם טיולים בטבע (לא טרקים) וכן חופים ובטן גב.

היות ואנחנו מוגבלים בזמן – עלו 3 אופציות על הפרק:

1. ג’מייקה
  2. ברזיל
  3. קוסטה ריקה

אם יש לנו רק שבועיים ומעוניינים לשלב גם חופים אבל גם לטייל – מה הכי מומלץ ולמה?

אשמח לשמוע ממי שהיה באחד המקומות.

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי בשלושה שהזכרת, אני בטוח שכולם יכולים להיות נהדרים. נראה לי שלסוע לברזיל לשבועיים, זה פשוט קצר מדי.

אני מציע לכם יעד חדש שתוכלו לשקול וגם למצות בשבועיים - האיים הקנריים.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבועיים בקוסטה ריקה לטעמי זה מעט אבל עדיין נותן לטעום מהאזור. אני ואישתי היינו שם ל 3 שבועות וחצי.

היא לחלוטין מכילה את מה שאתם מחפשים - טבע (והמון) ובטן גב (לטעמי החופים בצד הקריבי יפים יותר).

שים לב שזה יכול להיות בכיף טיול עם רכב (עדיף ג'יפ), אני לא בטוח לגבי זה בשני היעדים האחרים שציינת (שלא הייתי בהם)

אם אתם יכולים למשוך עוד כמה ימים, זה יוסיף לכם ממש בטיול שכזה.

כמו שהזכירו, האיים הקנרים גם אחלה של יעד, שבועיים מספיקים לכסות לפחות 3 איים בלי הרבה לחץ.

מתי אתם מתכננים לטוס?

אם יש לך שאלות על קוסטה ריקה אני יגול לנסות לענות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היינו שבוע בקוסטה ריקה, גם חלק מירח דבש. נראה לי שקולע בול למה שאתם מחפשים. תבדקו רק בנוגע למזג האוויר בצדמבר, אנחנו היינו באפריל והיה בסדר גמור (בקוסטה ריקה בסדר גמור כולל מבול לפעמים). אם צריך המלצות למלונות אז המלון Nayara Resort Spa & Gardens באזור Arenal הוא מדהים ומתאים בול לירח דבש. הייתי מגיע לאזור הזה שוב רק כדי להגיע למלון הזה. נבחר לשני בעולם בטריפ אדוויזר ב- 2015.

באזור מנואל אנטוניו Gaia Hotel & Reserve הוא גם אחלה מלון אבל לא משתווה ל- Nayara.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באי טנריף יש הרבה אטרקציות תיירותיות כמו פארק מים, גנים בוטניים וגן חיות.יש חיי לילה לא רעים.

יש באי הר געש שאפשר להעפיל אליו, זה טיול של יום אחד, נוף בסגנון ירחי, סלעי ומשונה. יש מספר כפרים שאפשר לבקר ועל הדרך לראות נופים נהדרים. אפשר לצאת לטיולי יום.

לא ביקרתי באיים אחרים, אבל שמעתי מחברים שהאיים לנזרוטה ופוארטה ונטורה יותר בתוליים ופראיים.

הנה כמה תמונות, כולם מטנריף:

226938_6484659002_8612_n.jpg10400097_47969504002_6138_n.jpg10400097_47969559002_157_n.jpg10400097_47969564002_581_n.jpg

עריכה אחרונה על ידי SurfHigh

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טנריף עדיין ברשימת המשאלות שלי (בקטגריה של טיול לא ארוך מדי), אבל אחד מחברי הפורום העלה כאן דיווח מעודכן על טיול באי.

בדקתי את האופציה לפני מספר חודשים, נפלה בגלל חוסר אפשרות למצוא טיסות הגיוניות באותו זמן, חבר הפורום שפתח את השרשור מצא קישור סביר מאד. כנראה מצריך לא מעט חפירה באתרי הטיסות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי פוסל את ברזיל וג'מייקה על הסף בגלל האלימות בשני המקומות (במיוחד ברזיל). ג'מייקה היא מקום 5 וברזיל היא מקום 12 בעולם במקרי רצח ל100 אלף איש. כן, זה כולל את אפריקה. כן, גם אנגולה.

תמצא משהו יותר נורמלי בחייאת. סעו לניו זילנד.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק לא לעשות שבועיים בג׳מייקה, הייתי שם בטיול מאורגן.

אתה לא רוצה להגיע למקומות מסויימים באי.

וגם המגוון של הדברים שיש לעשות ולראות די סופי.

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טנריף עדיין ברשימת המשאלות שלי (בקטגריה של טיול לא ארוך מדי), אבל אחד מחברי הפורום העלה כאן דיווח מעודכן על טיול באי.

בדקתי את האופציה לפני מספר חודשים, נפלה בגלל חוסר אפשרות למצוא טיסות הגיוניות באותו זמן, חבר הפורום שפתח את השרשור מצא קישור סביר מאד. כנראה מצריך לא מעט חפירה באתרי הטיסות.

במאי האחרון נפתח קו ישיר מנתב"ג לטנריף של חברה צ'כית בשם טראוול סרוויס, מה שמוזיל את הטיסות עם הקונקשנים.

אני זוכר שבדקת לידידה לחודש יוני ומצאתי ב-320 דולר עם בריסל איירליינס

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...