Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לצמיגים 225/60/17

subaruB499
שימו לב! השרשור הזה בן 2037 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגיע הזמן להתחיל לחפש מחליפים לרביעית הצמיגים באאוטבק.

אני מחפש צמיג טוב שאפשר גם ירידה בטוחה לשטח.

הרכב עם הנעה כפולה קבועה ולכן יוחלפו 4 צמיגים. (הנוכחיים קלבר היו רכים ונשחקו מהר לטעמי.)

בחיפוש שעשיתי ראיתי שקיימת מגבלה של קוד המהירות V99. בקטגוריה H יש יותר אפשרויות.

על מה הייתם ממליצים בסביבות סכום של 500+-

תודה

רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן תוכל לראות מה רמת המחירים במידה שלך :

https://tires.yad2.co.il/compare?diameter=8&aspectRatio=14&width=20

בקיצור, עד 500₪ יש לך פאלקן שעומד בדרישות עומס ומהירות. לדעתי, יחזיקו עוד פחות זמן מאשר קלבר.

בקשר למגבלת קוד עומס ומהירות, זה צריך להיות רשום ברישיון הרכב.

לא רשמת מאיזו שנה הרכב שלך, המגבלה קיימת מ 2006, ורק מ 2007-2008 התחילו לרשום ברישיון הרכב את הקודים.

אם אני הייתי במצב שלך (גם יורד לשטח ) , הייתי מעלה את התקציב וקונה goodyear efficient grip SUV.

https://tires.yad2.co.il/tire-service?tire=5868&cs=1&diameter=8&aspectRatio=14&width=20

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה

הרכב הוא מודל 2011 וברישיון קוד המהירות V99. ובמדבקה שעל דלת הנהג שבה אפשרויות צמיגים שמומלצות על ידי היצרן מצויין גם קוד מהירות H לחורף.

האם ניתן יהיה לאשר מידה כזו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לפנות את השאלה או למכון הטסטים או למחלקה הטכנית של היבואן.

אני לא ראיתי שום דבר מומלץ ( עמיד ) בתקציב שלך עם קוד H במידה הזאת.

עדיין, אילו היתה לי אפשרות לקוד H, הייתי בוחר באותו Goodyear לתווך ארוך או פאלקן כאופציה זולה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה האופציות כולל מהירות ועומס באתר של גודייר האירופאי.

מבין השלושה יש בארצנו כפי שvladcar ציין רק את האפיגריפ suv ולא בקוד המהירות הנדרש...

שווה לנסות מול היבואן של הרכב לשנות קוד, ואולי מול יבואן גודייר לראות אם ייבאו את הקוד המתאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכון-

נתחיל מהסוף- הרכבתי רבעיית קוננטיננטל ATR CROSS CONTACT 99H

לאחר בדיקת האפשרויות ראיתי שעליי להעלות את התקציב.

התכוונתי ללכת על הגודייר SUV ..אבל .. הציעו לי לבדוק צמיג יותר שטח של קונטיננטל. ATR. בדקתי אהבתי.

רק מה - עדיין קוד המהירות לא מתאים. שלחתי לצמיגאי את המדבקה שעל סף הדלת של האוטו. הוא בדק במכון הרישוי.

20180918_102651.jpg

ואושרה האפשרות לשנות לקוד מהירות H.

הזמנתי - כל צמיג 725 שח. וכיוון פרונט 100 שח.

20180924_081305.jpg

הורכב , כוון, שונה ברישיון בעבור עוד שלושים שקלים . וזהו.

תאריך ייצור צמיגים 38-17

תודה על ההמלצות

רונן

עריכה אחרונה על ידי subaruB499
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2037 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...