Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתכוון לפנות לשירות לקוחות DELL מחשבים ניידים, האם יש למישהו ניסיון איתם?

Alkash
שימו לב! השרשור הזה בן 1981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צהריים טובים,

ביום בחמישי לקראת סוף יום העבודה עברתי בחנות מחשבים ורכשתי לעצמי לצרכי עבודה מחשב נייד עסקי שלLATITUDE DELL בסכום מכובד. ביחד עם המחשב קיבלתי 3 שנות אחריות בבית הלקוח על המחשב.

כשהגעתי הביתה והתחלתי להתקין את כל מה שאני צריך גיליתי שאחד מכפתורי העכבר של הטאצ' פד תקול.

יש בו פגם מכני פנימי כלשהו, הוא משמיע רעש של חריקה, וקליק מכני רועש שבטוח לא אמור להיות. בנוסף הכפתור לא תמיד מגיב ללחיצה, כנראה בגלל אותה התקלה.

האם למישהו יש ניסיון עם שירות הלקוחות של דל? במיוחד עם הטכנאים שמגיעים עד בית הלקוח כדי לתקן אצלו את התקלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, מה תרצה לדעת ?

יבצעו איתך אבחון טלפוני ויפתחו קריאה לתיאום טכנאי להחלפת החלקים התקולים.

הטכנאי שמגיע רק מחליף, לא בודק ולא מאבחן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ביצעת את התהליך הזה? איך איכות העבודה של הטכנאים? הוא מחזיר הכל בחזרה בצורה איכותית?

בשביל להחליף טאץ' פד צריך לפרק חצי מחשב, קצת לא נעים לעשות את זה בנייד בן יומיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן באסה, אבל מניסיון אין לך קייס שבו יחליפו לחדש.

הצלחתי להחליף לחדש ב HP אחרי 3 תיקונים + הרבה צעקות ויכוחים ואיומים שלי ושל הלקוח .

הטכנאים בסדר, סה"כ זה מה שהם עושים כל היום, מסתובבים ברחבי הארץ ומפרקים/מרכיבים חלקים.

לא נתקלתי בבעיות מיוחדות עם העבודה שלהם אם כי אתה לא יודע על מי תיפול..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ביצעת את התהליך הזה? איך איכות העבודה של הטכנאים? הוא מחזיר הכל בחזרה בצורה איכותית?

בשביל להחליף טאץ' פד צריך לפרק חצי מחשב, קצת לא נעים לעשות את זה בנייד בן יומיים.

השתמשתי בשרות של Dell באחריות לפני כמה שנים, הוחלף לוח אם במחשב נייד. זה היה מחשב שנרכש בחו"ל, כיבדו את האחריות הבינלאומית ללא בעיה לפי הסריאלי של המחשב.

אכן בוצע אבחון קצר בטלפון.

הציעו לי איסוף מהבית או מהעבודה אבל זה לא היה מסתדר לי ולכן בעצמי הבאתי את המחשב למעבדה בהרצליה פיתוח ואספתי אחרי יומיים -שלושה. לוח האם הוחלף בצורה נקיה, כל הברגים חזרו למקום. אומר את זה בוודאות כיוון שיותר מאוחר אחרי שנגמרה האחריות פירקתי את המחשב הזה בעצמי בגלל בעיה אחרת.

הייתה על המחשב תוכנה עם רישוי לפי חתימת חומרה ולאחר להחלפת לוח אם כמובן שהרישיון עף, אבל זה לא קשור אליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לתקן.

אם המחשב נרכש לפני פחות מ14 יום, ויש בו פגם, דרוש DOA (אישור החלפת מחשב, שאיתו אתה הולך למוכר, ומחליפים לך את המחשב לחדש זהה).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ניסיון טוב עם DELL. לקחו כמה וכמה פעמים את המחשב (הייתה בעיה בכונן דיסקים)

מכל אזור בארץ ללא בעיה.

לדעתי אתה יכול לבקש להחליף את המחשב למחשב חדש.

לפני שנתיים בערך, בסיום האחריות למחשב HP (שבועיים לפני) שרכשתי לבן משפחה

הם לא הצליחו לתקן את הבעיה במחשב (למרות שהיא נגרמה מנפילה לדעתי) הם פשוט נתנו זיכוי בלי לשאול שאלות. הייתי די מופתע למען האמת מהשירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ניסיון טוב עם DELL. לקחו כמה וכמה פעמים את המחשב (הייתה בעיה בכונן דיסקים)

מכל אזור בארץ ללא בעיה.

לדעתי אתה יכול לבקש להחליף את המחשב למחשב חדש.

לפני שנתיים בערך, בסיום האחריות למחשב HP (שבועיים לפני) שרכשתי לבן משפחה

הם לא הצליחו לתקן את הבעיה במחשב (למרות שהיא נגרמה מנפילה לדעתי) הם פשוט נתנו זיכוי בלי לשאול שאלות. הייתי די מופתע למען האמת מהשירות.

לפני שנה היה ברשות אישתי מחשב HP בן שנה וחצי עם מסך מגע.

הוא נשלח אליהם בגלל שהיה איטי להחריד גם לאחר איפוס מערכת. כשאני אומר איטי ברמה שהיה לוקח לו 15 דקות להדלק עם וינדאוס חדש לאחר פירמוט.

הוא חזר אלינו עדיין איטי אך הפעם מסך המגע לא עבד בכלל.

אחרי שהוא נלקח והחוזר 7 פעמים נוספות רק אז אחרי שכבר התערבתי ואיימתי בתביעה הוחזר כספנו.

מקווה שהחוויה עם דל לא תהיה כזאת בעייתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שקנית בחנות מחשבים נורמלית, אם תצליח לקבל מDELL אישור DOA יחליפו לך את המחשב לחדש ולא תצטרך לחיות עם הידיעה שמישהו פירק לך אותו.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנה היה ברשות אישתי מחשב HP בן שנה וחצי עם מסך מגע

אחרי שהוא נלקח והחוזר 7 פעמים נוספות רק אז אחרי שכבר התערבתי ואיימתי בתביעה הוחזר כספנו.

מקווה שהחוויה עם דל לא תהיה כזאת בעייתית.

מניסיוני השירות של דל מעולה. אבל עברו 4 שנים מאז.

לגבי HP זה מה שהיה בדיוק. המחשב הושבת שבועיים לפני סיום האחריות

הייתה בעיה שגם במעבדה של היבואן לא הצליחו לפתור. אחרי שבועיים (בפועל בגמר האחריות)

קיבלנו זיכוי שווה ערך לאותו מחשב -חדש. הופתעתי מהשירות? בוודאי שכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחשב שלי, dell 5580, הוחלף לוח אם (:/) לאחר כחצי שנה של שימוש. המחשב היה באחריות, אחרי אבחון טלפוני, תואם טכנאי שהגיע הביתה.

ביצע את הפירוק בצורה נקייה (עמדתי לצידו לכל אורך הזמן), החליף ("ראש בראש"), וחיבר את הכל חזרה.

סה"כ אני מרוצה מהשירות, הזריזות בטיפול התקלה. בהחלט חווית שירות מאוד לא טיפוסית (במובן הטוב).

בנוסף, המחשבים הללו בנויים היטב, ומתוכננים לעבודה. החלקים נגישים, קל לפרק ולהרכיב.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין יעל תוכנה מספקת שירות למחשבי DELL?

עבדתי בחברה הזאת לפני מספר שנים בתפקיד טכנאי שטח.

אכן יעל תוכנה משמשים כנותני האחריות. השירות שלהם טוב יחסית לHP, אבל המעבדה שלהם פח לדעתי.

החלפת משטח עכבר היא פעולה פשוטה שלא מצריכה פירוק חצי מחשב - פתיחת ברגים תחתונים, הסרת מקלדת והסרת ברגים שמתמחיה. המשטח נגיש מאוד והמחבר שלו נגיש מאוד.

דל זה בין המחשבים הפשוטים ביותר לטיפול.

נתקלתי באייסרים שהחלפה של מאוור מעבד היא באמת הסרה של כל המחשב. פירוק כל הלוח (שמורכב משניים למעשה), הסרת ההיטסינק עם שישה ברגים, פירוק תושבת מאוור של ארבעה ברגים ואז הדובדבן שבקצפת: המאוורר בחיבור מולחם. מושלם לא?

כשנופל לי דל לתיקון אני מודה לבורא עולם שזה דל ולא HP או אחרים.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש ניסיון טוב איתם.

הייתה לי תקלת סאונד בנייד שלי (היה בן שבועיים - חודש בערך).

אחרי אבחון טלפוני, נשלח אליי טכנאי עם לוח אם מוכן להחלפה.

אחרי שהוא בדק איתי, עלתה אצלו השערה שאחת התכנות של דל (לא זוכר כבר איזו), גורמת לתקלה הנ"ל.

אחרי הההסרה שלה, הכל עובד מושלם עד היום.

חסך לי החלפה של הלוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן: קיבלתי שירות לקוחות מזעזע!

בעקבות המלצות שלכם פה התקשרתי ב8:30 בוקר בדיוק לשירות הלקוחות של דל.

ענה לי בחור חביב, ביקש ממני לשלוח לו את תמונה של הקבלה וסרטון שמראה על הבעיה.

שלחתי את מה שהוא ביקש. הוא הלך לבדוק את זה עם המנהל וחזר אלי אחרי כרבע שעה.

הוא אמר לי שאכן מדובר בתקלה ושיש להגיש בקשה לדל העולמים להחליף את המחשב שלי בחדש.

עד כאן הכל נשמע לי סביר.

לאחר מכן הבחור אמר שקבלת ההחלטה של דל העולמית לוקחת 14 ימי עסקים. משמע סוף אוקטובר בגלל החגים!

שאלתי אותו איך יכול להיות שמחשב בן יומיים שבילה מחוץ לאריזה לא יותר משעה שמגיע תקול מהקופסא לוקח לו כ"כ הרבה זמן להחליף אותו.

הרי לא הגיוני שאמתין יותר מחודש לקבלת מחשב חדש והסברתי לו שזה מחשב שמשמש אותי לעבודה ואני צריך להתקין עליו המון חומר שאני לא רוצה להתקין שוב במחשב חדש בעוד יותר מחודש.

הבחור אמר לי שאם כך המצב, יש אפשרות לתקן את המחשב שלי במסגרת האחריות עם טכנאי שיגיע אלי מחר ישירות לעבודה.

כמובן שהסכמתי, אני מעדיף שיתקנו לי את התקלה מאשר להמתין יותר מחודש ימים לאישור החלפת המחשב.

נאמר לי כך על ידי הנציג:

"אנחנו נשלח מייל למחסן כדי לבדוק זמינות חלקים למחשב שלך, זה חלק נפוץ ואני בטוח שיש כזה אבל זה ליתר ביטחון. בהמשך היום יצור איתך טכנאי קשר כדי לקבוע איתך למתי להגיע מחר ולבצע את התיקון, במידה ולא יהיה את החלק זמין במלאי יתקשרו אליך ויפתחו לך בקשה לדל העולמית להחלפת המכשיר מכיוון שהוא הגיע תקול מהקופסא".

זה היה נשמע לי כפתרון הגיוני לבעיה.

חיכיתי בסבלנות עד השעה 16:00, 7 שעות לאחר סיום השיחה עם הנציג ושעה בלבד לפני שהמוקד שירות הלקוחות שלהם נסגר. התקשרתי שוב לשירות הלקוחות כדי לשאול אותם מה קורה עם הטכנאי שאמור להגיע אלי.

ענה לי נציג שאמר לי "אל תדאג, אני רואה את הפנייה שלך, היום יצרו איתך קשר או לכל המאוחר מחר בבוקר, מחר אצלך טכנאי ב100%".

שאלתי האם החלק זמין במלאי, הנציג אמר לי "כן הכל בסדר, הטכנאי 200% סוגר לך את הפינה מחר".

התעקשתי לקבל טלפון של מוקד התיאם של הטכנאים שלהם. קיבלתי טלפון של קבוצת יעל. אך הטכנאי הוסיף ואמר "קח זה המספר, אבל חבל על הזמן שלך, הטכנאי כבר סגור לך למחר".

בעקבות ילדות סובייטית חשדנית בחרתי בכל זאת להתקשר לקבוצת יעל. הנציגה פתחה בסבלנות של הפנייה שלי ואמרה לי בפירוש "אין את החלק למחשב שלך בזמינות בשום מקום בארץ, החלק הוזמן וכנראה יגיע בעוד כחודש. שום טכנאי לא התכוון להגיע אליך מחר".

חזרתי שוב לשירות הלקוחות של דל.

באמת שאין לי כוח לפרט את כל ה45 דקות שהנציג היה איתי על הקו.

השורה התחתונה שקיבלתי היא כזאת:

"המחסנאי לא עונה לא במייל, יעל תקשורת כנראה יודעים יותר טוב ממני, אין לי איך ליצור עוד קשר עם המחסנאי, אין לי מושג מתי הוא יהיה זמין, המנהל שלנו מסרב לדבר איתך".

ביקשתי לפתוח מייד בקשה לקבלת מחשב חדש. עדיף לחכות חודש להחלפת מחשב מלחכות חודש לתיקון שלא בטוח שלא ישאיר מאחוריו נזק.

קיבלתי תשובה חדה "אתה לא יכול כבר להתחרט, אם בחרת לתקן אז אין לך אפשרות לבחור לקבל מחשב חדש".

במשך 45 דקות הסברתי שוב ושוב שיש לי את השיחה מוקלטת מהבוקר! ושסוכם איתי שאם החלק במלאי אז יגיע טכנאי ואם הוא לא יגיע מחר אז יפתחו לי בקשה לקבל מחשב חדש!

עד שלא שלא התחלתי לאיים לפרסם את ההקלטה ברשת בגלל שיש לי את כל השיחה מוקלטת מא' עד ת' שבה נאמר לי במפורש שאם לא יהיה לי טכנאי למחרת לא יהיה לי טכנאי בכלל ואמתין בסבלנות להחלפה של המחשב שום דבר לא עזר.

לבסוף המנהל שלהם נשבר "אני עושה לך טובה כי אתה מבזבז את הזמן שלי" והוא פתח לי בקשה לDELL העולמית להחליף את המחשב בחדש.

לאחר כל השיחה הזאת התקשרתי לחנות ממנה רכשתי, שניידר מחשבים ברחובות (אין לי קשר אליהם נפלתי עליהם במקרה דרך ZAP).

המוכר אמר לי להגיע לחנות ותוך 10 דקות הייתי בחוץ עם מחשב חדש. באמת שהוא שימח אותי, אני לא רגיש לשירות לקוחות כזה אנושי במדינתינו.

עריכה אחרונה על ידי Alkash
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...