Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נזילת מים רצינית - מחפש המלצה למומחה.

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 2012 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש ביטוח?

היתה לי לאחרונה בעיית דליפה. אמנם שכרתי שירותי מאתר באופן פרטי, אבל גם חברת הביטוח פועלת בשיטה דומה: שולחת לביתך "מאתר" שמתמחה באיתור מקור הדליפה, והוא זה שנותן לשרברב המבצע הוראות תיקון.

כהערת אגב - בדקתם שאין דליפה מדוד שמש? הדבר הזה יכול להשפריץ קובים על הגג בלי שתהיה מודע לכך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק ספריאל לגבי דוד המים שעל הגג של הגזוסטרה בבלקון של המרפסת.

יכול גם להיות על הקו שבין השעון לדירה, אם עובר קרקעית.

לגבי שירותי ביטוח הדירה - יש לי לצערי רק דברים גרועים לספר, ואני מאד לא מרוצה מהם בכללי, וזאת לאחר 2 נסיונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק ירחמיאל. צריך לחפש רטיבות בקירות לכל אורך קו המים. היה לי סיפור כזה ביום שבו קיבלתי את המפתחות לדירה שלי לפני 5 שנים - היתה דליפה בקו שהזין את הדירה והריצה את מד הים. שמתי לב אליה כמעט במקרה, סגרתי את הברז הראשי והאינסטלטור שהחליף לי את כל הצנרת בדירה טיפל גם בבעיה הזו. אבל הדיירת שמסרה לי את הדירה קיבלה חשבון של קרוב ל-2,000 ש"ח, שהיה קשה לה לבטל כיון שהתיקון נעשה במסגרת הטיפול הכללי בדירה שלי, בלי חשבונית נפרדת.

אילו היית גר באיזור חיפה היה לי על מי להמליץ, אבל דומני שבנאור לא מהאיזור.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מותקנת מערכת אוסמוזה? אם כן, סגור את הברז הראשי שלה ותציץ על השעון מים, אם הוא ממשיך לרוץ או שעצר.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה טיפשית, האם נבדקה דליפה מניאגרה לאסלה?

אני מכיר מישהו שקיבל חשבן מים פי 2-3 ממנה שמגיע רגיל + התראה על צריכה חריגה. הזמין אינסטלטור שבדק דליפות בכל מקום אבל דווקא את הדבר הטריוויאלי הזה לא בדק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
יש ביטוח?

היתה לי לאחרונה בעיית דליפה. אמנם שכרתי שירותי מאתר באופן פרטי, אבל גם חברת הביטוח פועלת בשיטה דומה: שולחת לביתך "מאתר" שמתמחה באיתור מקור הדליפה, והוא זה שנותן לשרברב המבצע הוראות תיקון.

.

תודה, זו הייתה הצעה טובה לבדוק אם יש ביטוח.

ככל הנראה שהתקלה טופלה.

הייתה השתתפות עצמית, אבל אני מתאר לעצמי שלקחת בעל מקצוע באופן פרטי זה היה סיפור יקר יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...