Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב עם שלושב מושבי בטיחות מאחורה

Nitzan_Dori
שימו לב! השרשור הזה בן 2019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אני זקוק לרכב רחב, מאחר ואצטרך 3 מושבים בטיחות מאחור.

המושבים הצרים ביותר הם 44 ס"מ, מה שאומר רוחב מינמלי של 132 ס"מ.

רוב המשפחתיות שבדקתי הן ברוחב של 130 ס"מ, פוקוס, i30, סיד וכו'

בגלל זה די ננעלתי על מאזדה 6 סטיישן, עם רוחב של 138 ס"מ, אבל לצערי אין היצא בשוק ולא מצאתי רכב מתאים...

האם אתם מכירים עוד רכבים רחבים כדוגמת המאזדה 6? הג'פונים לרוב יקרים והרבה ולא רחבים יותר..

תודה, ניצן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיטרואן סי4 פיקאסו,יכולה להופיע תחת שם אחר עקב שינויים בשיווק,אבל הרכב אותו רכב.

מציע 3 מושבים נפרדים וישיבה מיניוואנית,מה שמקל על כניסה ויציאה.

לרכבים שלא נמכרו הרבה צריך לחכות,אם לא לחוץ לך תעקוב אחרי ההיצע ביד2.

בסוף תצוץ אחת טובה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב המתאים לפי דעתי הוא סיטרואן C4 פיקאסו 5 מושבים.

סידור ההושבה של הרכב מציע 2+3 מקומות ישיבה אמיתיים.

בספסל האחורי שלשה מושבים מופרדים עם עוגוני איזופיקס לכל אחד מהם.

המושבים ניתנים להזזה ע"ג מסילות כך מתאפשרת הגדלת תא המטען

שגם במצב רגיל הוא מאוד גדול ונפחו מגיע כמעט ל- 540 ליטר.

שזה גדול משמעותית מרכב קרוסאובר משפחתי סטנדרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המושב הכי צר הוא 44 ס"מ, גם מאזדה 6 לא תתאים. הרוחב הכללי הוא לא אומר לך שום דבר - השורה השניה ברכבים משפחתיים, מנהלים וג'יפונים מחולקת בצורה לא שווה - שני מושבים רחבים ומקום צר ביניהם. זה אומר שלא ניתן להתקין מושב בטיחות כמו שלך באמצע השורה השניה. מיני וואן כמו סיטרואן פיקאסו או גרנד סניק או אופל זאפירה אולי יתאימו. בטויוטה ורסו זה החלוקה 43-40-43 ס"מ בשורה השניה, אבל יש עוד קצת מרווח בין המושבים לדלת.

ניתן אולי למצוא הונדה frv, אבל היא כבר לא מיוצרת הרבה שנים ונמכרת הרבה מעל המחירון.

אם לא תמצא רכב מתאים, תשקול רכב עם 7 מקומות כאשר מושב בטיחות אחד יהיה בשורה בשלישית.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בספק רב אם מזדה 6 נותנת 138 סמ בפועל. מאיפה מצאת את המספר הזה ? בדקת עם סרגל ? ( מידית לידית , לא מחלון עד חלון).

לדעתי יצא לך בספסל האחורי כ 131 ס"מ אבל בהצלחה עם המזדה.

נקודה נוספת היא מיקום עוגני ה isofix. בדקת במזדה את המושב האמצעי ? יש לו עוגן ?

ממליץ לך לבדוק סובארו B4 אם אתה חובב רכבי מנהלים.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה מכניס מושב בטיחות בגודל הזה באמצע השורה השניה של סובארו b4 וחוגר אותו?

https://goo.gl/images/tYCsCd

נכון, הנתונים היבשים של הרוחב הכללי של b4 מאפשר 3 מושבים בגודל הזה . המרחק בין הסוגרים של חגורות בטיחות לא.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על כל התשובות,

הרוחב הוא 138 כי בדקתי עם סרגל, בחלק הצר ביותר, לפעמים ידיות בולטות וכאלה וזה מפריע...

למעשה עברתי על הרבה רכבים ובדקתי זאת, הפיקאסו צרה מתברר סביבות ה130-133 ס"מ, ואני פחות בקטע של צרפתיות בכל מקרה.

לגבי איזופיקס, תמיד אפשר לחבר עם חגורה (ובכל מקרה צריך את האמצעי), וזה גם לא פחות בטוח, רק צריך לדעת לחבר נכון, אז אני פחות מודאג מזה.

עוד רעיונות? מישהו יודע מה הרוחב של יונדאי סונטה/i40? שמעתי שגם המאזדה 3 יחסית רחבה בחלק הפנימי אבל אני לא יודע אם גירסאת האצ'בק עם באג'ז מספיק גדול ואין גירסאת סטיישן לפי מיטב ידיעתי....

מאזדה 5 אפרופו היא 145 מדלת לדלת אבל אני מעדיף רכב קצת יותר נוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לך שהידיות בדלת הן הדבר העיקרי שמפריע לשלושה כסאות בטיחות...

במזדה 5 יש רווח בין המושב לדלת .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הכנסתי 3 כסאות בלגאסי דור שני, בלנו, ליאנה וכריזמה. הכסאות היו קוסקו סנרה ברוחב 41 ס"מ (אני לא חושב שמיוצרים עדיין), אבל לא מספיק להסתכל רק על הנתונים היבשים (רוחב) של הכסאות אלא על המבנה של הכסא ושל הרכב. במקרה של הקוסקו, הנקודה הרחבה ביותר היתה גבוהה, ככה שידיות הדלתות נמצאות נמוך יותר, ויכלו להסגר (הדלתות נסגרו כשהן נוגעות קלות בכסאות בשני הצדדים, אך לא בלחץ).

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...