Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עד כמה אמין הגיר הרובוטי DSG של סקודה?

nikitales
שימו לב! השרשור הזה בן 2034 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 150
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ביום ראשון האחרון נכנסתי לסוכנות סיאט במטרה לרכוש איביזה חדשה שתשרת את 2 הילדים שלי. שניהם נהגים חדשים.

בחישוב עלויות, מול לבטח עבורם את הבמוו שלי, זה עדיף וגם יתן לי שקט נפשי...

בכל מקרה, אני מגיע לסוכנות כשאת שיעורי הבית כבר עשיתי. שואל אם יש במלאי, כמה עולה ומה תנאי התשלום.

בקיצור, יש במלאי, עולה 98 (דגם ה 115 כ"ס) ושמים עשירייה בהזמנה.

אמרתי כך: " לא מתמקח על המחיר, משאיר לכם עכשיו צ'ק על 100K או עושה העברה בנקאית מה שתרצו. רק מבקש שני דברים: 3 שנות אחריות על הרכב, כמו ב VW, בנוסף, 5 שנות אחריות על הגיר (או עד שאני מוכר, המוקדם מבינהם). זהו, לפקודת מי לרשום את הצ'ק?"

כמובן שהם לא הסכימו, הצעתי 105 (שזה כבר כולל גיר וחצי תוספת מראש), עדיין לא. בקיצור, גם הם לא מאמינים במוצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל יום כיפור, ובעיקר בגלל שאני נדיב - אני מפרגן לנתון הזה בעוד שתי שניות בדיוק.

אני לא מאמין לאף אחד, במקרה של gm הנתון הזה לא שווה כלום ועל הכביש בטח שלא.

לא יודע למה אתם פסימיים. המנוע החדש של הקרוז מייצר 24 קגמ שזה בטח לא רע למנוע 1.4 ואאלט די קרוב או קצת מעל ה 1.4 TSI

להזכירכם המאליבו עם מנוע 2 ליטר משנת 2013 עושה 6.3 שניות והיא באמת מטוס (ניסיתי בעצמי לפני כמה שנים) וזה יפה מאוד לרכב במשקל הזה, איטי בסגמנט רק מהסופרב 4x4 שעולה הרבה יותר...

אז הזלזול האוטומטי ברכבים אחרים קצת לא מובן לי.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

0-100 זה לא הכל .

המאליבו לצערי היא רכב של או הכל או כלום.

או מאיצה כמו מטוס - או איטית כמו קטר.

וחבל...

מזכירה לי את האיניסיגניה שהייתה לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבור 3 שנות אחריות מלאה ו-5 שנים על הגיר.

סתם שאלה תמימה, לא עדיף לרכוש רכב אחר/אמין לילדים? בלי לבקש טובות מחברה

שלא יודעת לעמוד מאחורי המוצרים שלה. (הפחד לתת אחריות מורחבת, מעיד על איכות המוצר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ודווקא הצרפתיות המושמצות נותנות לך היום 5 שנים, בין אם כדיפולט כמו סיטרואן או בין אם בתוספת תשלום להרחבה מ 3 ל 5 כמו רנו, גם הן עומדות מאחורי המוצר שלהן יותר מפולקסווגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי כך: " לא מתמקח על המחיר, משאיר לכם עכשיו צ'ק על 100K או עושה העברה בנקאית מה שתרצו. רק מבקש שני דברים: 3 שנות אחריות על הרכב, כמו ב VW, בנוסף, 5 שנות אחריות על הגיר (או עד שאני מוכר, המוקדם מבינהם). זהו, לפקודת מי לרשום את הצ'ק?"

כמובן שהם לא הסכימו, הצעתי 105 (שזה כבר כולל גיר וחצי תוספת מראש), עדיין לא. בקיצור, גם הם לא מאמינים במוצר.

זה ברצינות, העניין הזה? כאילו, אתה מצפה שנציג מכירות יוכל ככה, על דעתו, להאריך את האחריות לפי מה שבא לך?

לא שאני חושב שאחריות לשנתיים היא סבירה, אבל קשה לי להאמין שאתה לא מבין איזו החלטה מהותית תקופת האחריות מהווה, ובאיזה דרג היא מתקבלת.

טוב שלא ביקשת גיר פלנטרי תמורת כמה אלפים.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסקודה וסיאט מזמן נותנים 3 שנות אחריות.

Alkash, אתה hater רציני. אתה באמת חושב שמאות אלפי אנשים שממשיכים לקנות רכבים מתוצרת ואג הם טיפשים?

כמות השיקולים שאנשים לקחו בחשבון כשקנו את הרכבים האלה היא הרבה יותר גדולה מ"בעיות" בגיר.

אולי גם תגיד שאנשים שקונים רכבים יקרים שמאבדים עשרות אלפי שקלים כל שנה במחירון הם טיפשים?

לדעתי גבר שנוהג ברכב מיני זה נראה מגוחך ועלוב, אבל זה לא הופך אותו למסכן, כי אני מניח שהוא עשה את השיקולים שלו וקנה את הרכב שהכי מתאים לו מכל הבחינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה אחוז הרכבים האלה שנלקחו בליסינג תפעולי ( כנראה אוקטביות גבוה מאוד ) .ולא ברור מה האחוז של קונים פרטיים שלא שמעו על בעיות גיר DSG / מאמינים שהתקלות תוקנו ברכבים החדשים, כפי שמספרים להם בסוכנות,

יחסית לאחוז הרוכשים שמוכנים לספוג בעיות כאלה או אחרות, בגלל איכויות הרכבים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שיקולים אנשים עושים?

בחייאת דינאק, אנחנו אותו עם שקנה מאזדה 3 ללא נסיעת מבחן.

כנ"ל ספורטאז' , פיקנטו וכן הלאה...

מוסכי סקודה קורסים עקב התקלות, הדבר היחידי שהשתנה הוא קצב הטיפול בתקלות מצמדים ומח גיר .

כבר עושים את זה בעיניים עצומות .

ועם זאת יש כמה נקודות אור ברכבים הללו, זריזים ,חסכוניים, נוחים יחסית... ובכלל תחושה טובה לנהוג בהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2034 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...