Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כדאי לחכות עד סוף השנה לפני בחירת רכב מליסינג?

liskov
שימו לב! השרשור הזה בן 2035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התחלתי עבודה חדשה, ואני אמור לקבל רכב מליסינג. אחרי שבחרתי את אחד הדגמים (אוקטביה), נאמר לי שהוא בעצם כבר לא במלאי, ואולי יהיה בתחילת השנה הבאה. מכיוון שאנחנו לא רחוקים מסוף השנה ויש לי אפשרות לחכות, איזה יתרון יהיה בלמשוך את הזמן עד תחילת 2019? הכוונה היא מבחינת מבחר דגמים, שנות דגם, ומצד שני אולי גם מחיר גבוה יותר (אם חברת הליסינג לחוצה להיפטר עכשיו מדגמי 2018). אני לא נעול על אוקטביה, שואל באופן כללי.

זאת פעם ראשונה שאני מקבל רכב מליסינג, ולא מכיר את הדקויות של הסידור הזה. אשמח לקבל תשובות מפורטות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה האופציות לבחור? בליסינג זה נורא משתנה ואם היה אפשרות להחנה ספציפית היו אומרים לך סביר להניח.

בכל מקרה האוקטביה תהיה זמינה בתחילת שנה הבאה ואם זה הרכב שאתה רוצה אני חושב שאין לך התלבטות(מדובר באחלה רכב בסך הכל), האם סגרת עם החברה על הרכב גישור?.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנת דגם לא משנה בכלל , אתה לא קונה את האוטו והשווי שימוש לא ישתנה.

מבחר, תלוי בדגמים המוצעים ואם יהיה שינוי בהיצע הקיים עקב שינוי בהסכמים מול חברת הליסינג, משהו שאי אפשר לדעת עד שהמלאי משתנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כללית, המעבר לליסינג יהיה שדרוג מבחינת הרכב (לא עניין זניח, אני מבלה בו לא מעט) אבל אין לו משמעות כלכלית גדולה. עד אז אני מסודר עם רכב פחות טוב אבל סביר. החברה שלי עובדת מול שני ספקים (שלמה והרץ) - כל אחד הציע דגמים אחרים, ואצל הרץ המבחר היה קטן במיוחד. אם אני מבין נכון מהתשובות שלכם, אפשר לבנות על זה שבתחילת השנה הבאה תהיה אוקטביה במלאי אבל המבחר הכללי הוא לא משהו שאפשר לחזות מראש.

טוב, אז זה נירו עכשיו או אוקטביה עוד כמה חודשים. נו, שאלה יהיו הצרות של כולנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברה לא מציעה "רכב גישור"? אצלנו כמה אנשים הזמינו אוקטביה ומכיוון שנאלצו לחכות כחודשיים קיבלו בינתיים רכב זמני (חלק קיבלו ניסאן סנטרה וחלק יונדאי אלנטרה).

בלי קשר, גם אני בעד נירו כעת

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפה לשם, גם נירו וגם דגמים אחרים שהוצעו לי בהתחלה כבר לא במלאי. כנראה שהיתה שנה מוצלחת במיוחד ליבואנים ו/או חברות הליסינג אם בספטמבר כבר נשארו רק דגמים לא אטרקטיביים (בשתי חברות הליסינג וכמה יצרנים). ההחלטה התקבלה עבורי, אצטרך לחכות ל-2019.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה אופציות יש לך? איזה מן חברות ליסינג אלה שדורשות מלקוחות לחכות יותר מ3 חודשים לרכב?

אצלנו בעבודה למי שנגמר החוזה בשבועות האחרונים קיבל אוקטביה חדשה ללא בעיה בשלמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...